Opinie

FRISOpinie
Nie znasz FRIS? Zobacz opinie tych, którzy już go poznali!

W związku z zajęciem I-go miejsca w konkursie Top Manager Kadr 2016 uzyskałam możliwość zapoznania się z innowacyjnym narzędziem FRIS, jako, że jedną z nagród w konkursie była sesja coachingu połączona z badaniem FRIS.

Do wykonania badania podeszłam z zainteresowaniem, ale przyznam, że od samego początku towarzyszyła mi również nuta sceptycyzmu. Czy faktycznie udzielone przeze mnie odpowiedzi na zestaw kilkudziesięciu pytań mogą w efekcie pokazać mój styl myślenia, wypracowany i stosowany styl działania? Otóż tak, właśnie tak.

Podczas omawiania wyników badania przekonałam się, jak trafnie FRIS rozszyfrował moją osobę. Jak precyzyjnie pokazał, jaki mam styl myślenia, analizowania, jak podejmuję decyzje. Pozwolił mi zrozumieć dlaczego wciąż kalkuluję, zadaję liczne pytania i poddaję w wątpliwość większość składowych, co jednak pozytywnie odbija się na jakości rekomendowanych przeze mnie rozwiązań.

Narzędzie FRIS daje szansę na lepsze zrozumienie swojej osoby, a co za tym idzie na akceptację specyfiki swoich reakcji i zachowań. Znajomość własnego stylu myślenia i działania pozwala na optymalne odnalezienie swojej roli w projektach, trafne umiejscowienie swojej osoby w grupie zadaniowej. Poznanie sposobu myślenia i pracy daje możliwość na docenienie i świadome wykorzystanie w przyszłości posiadanych mocnych stron.

Polecam badanie FRIS, bo FRIS to szansa na istotne zwiększenie poziomu samoświadomości.

Anna-Zajac-Derylo-rekomendacja-FRIS

Anna Zając-Deryło

Zdobywczyni tytułu
„TOP Manager KADR 2016″
www.tophrmanager.pl

Payroll and Personnel Administration Specialist, Liberty Mutual Insurance

We FRIS: Badacz, w działaniu Realista

Od 20 lat zajmuję się edukacją menedżerską. Ponad 50.000 osób brało udział w moich wykładach i sesjach strategicznych. Testując na sobie, poznałem prawie wszystkie testy związane z rozwojem menedżerskim, aby móc z nich korzystać lub polecać je podczas szkoleń, programów rozwojowych dla firm i wykładów na studiach MBA.

Gdy zobaczyłem po raz pierwszy test oraz swój raport FRIS od razu wiedziałem, że jest on absolutnie wyjątkowym narzędziem. Łatwość z jaką jest odbierany przez uczestników szkoleń i sesji coachingowych przy jednoczesnej wyjątkowej precyzji narzędzia jest unikalna!

FRIS ma szczególnie łatwą aplikowalność w biznesie.

Prowadzę zajęcia z negocjacji i budowania relacji w biznesie. Dzięki FRIS wzbogaciłem je i pokazuję jak można rozpoznawać styl myślenia naszego partnera w negocjacjach, a w rezultacie jak dostosowywać argumentację, tak aby była dla niego zrozumiała i aby móc podpisywać lepsze kontrakty. Uświadamiamy sobie też, dlaczego z jednymi osobami budujemy relacje szybko i „nadajemy na tych samych falach”,  a z innymi jest nam trudniej współpracować. Zaczynamy również rozumieć w jaki sposób my sami podejmujemy decyzje!

FRIS pomaga skuteczniej zarządzać zespołem i realizować projekty.

Na podstawie modelu FRIS można niezwykle skutecznie budować i zarządzać zespołami. Jako uczestnicy warsztatów, szybko doświadczamy, że różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych przez nas projektach. Sprawdziłem w praktyce, że FRIS pozwala zrozumieć dlaczego czasami współpraca układa się łatwo, lub odwrotnie – dlaczego czasami organizacja pracy i komunikacja w zespołach zawodzi. W efekcie możemy skuteczniej i łatwiej realizować projekty biznesowe.

Polecam FRIS jako świetne narzędzie, idealne do wsparcia rozwoju biznesowego każdej organizacji. Rozumiejąc styl myślenia i działania partnera w biznesie, jesteśmy w stanie łatwiej dopasować argumentację, budować relacje i współpracować!

nikolay-kirov-o-fris

Nikolay Kirov

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów – Center of Excellence
Akademia Leona Koźmińskiego

Partner i Członek Zarządu
Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.

Członek Rady
Fundacja Pasja do Edukacji i Rozwoju

We FRIS: Wizjoner, w działaniu Entuzjasta

Mam za sobą już wiele badań mojego umysłu. Chętnie więc skorzystałem z kolejnej możliwości analizy preferencji poznawczych oraz naturalnych sposobów działania, które decydują o tym, jak rozwiązuję problemy. Dzięki badaniu i raportowi FRIS poznałem swoje profile: Styl Myśœlenia i Styl Działania.

Od 10 lat zajmuję się z sukcesem zawodowo networkingiem, zbudowałem kilkanaście społeczności opartych na relacjach. Dokonałem rzeczy bardzo trudnej dzięki moim kompetencjom społecznym oraz wysokiemu osobistemu zaangażowaniu.

Badanie FRIS całkowicie potwierdziło źródła mojego sukcesu. Jako Partner w myśleniu a Humanista w działaniu w pierwszej chwili skupiam się na relacjach. Dążę do zrozumienia postępowania innych ludzi. Potrafię wykorzystywać wyobraźnię i empatię do inspirowania i propagowania swoich pomysłów.

Gorąco polecam FRIS jako narzędzie do autodiagnozy i rozwoju osobistego i zawodowego.

Grzegorz-Turniak-poleca-FRIS

Grzegorz Turniak

Założyciel BNI w Polsce, Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

www.turniak.pl

We FRIS: Partner, w działaniu Humanista

Jak raporty FRIS oceniają ich odbiorcy?

W grudniu 2015 r. poprosiliśmy o opinię odbiorców Raportu indywidualnego FRIS i… jeszcze przed końcem roku otrzymaliśmy 478 recenzji! Poniższe statystyki uwzględniają je wszystkie.

Jak oceniasz swój Raport FRIS? (1-5)

4,7

Udział wśród 478 recenzji odpowiedzi „Zdecydowanie TAK” i „Raczej TAK”:

0
%
mój Styl Myślenia został poprawnie określony
0
%
opis mojej osoby uważam za trafny
0
%
podoba mi się zawartość raportu
0
%
chciałbym dowiedzieć się więcej o moim Stylu Myślenia i Działania
0
%
chciałbym znać Styl Myślenia osób, z którymi pracuję
0
%
chciałbym znać Styl Myślenia moich bliskich

100 recenzji Raportu indywidualnego FRIS

Wszystkie recenzje zawierają kompletną i oryginalną treść przekazaną nam przez ich autorów :)

wszystkie opinie
Badacz
Partner
Wizjoner
Zawodnik
 • Raport FRIS to ciekawe spojrzenie na własną osobę pod troszkę innym kątem.

  Piotr W.
  Badacz, Indywidualista
 • Przystępnie skonstruowany raport, który wiele powiedział mi o mnie samej. Czasami zaskoczył wynikiem, ale jak się tak dłużej zastanowić to były to trafne analizy. Wiem też nad czym muszę popracować.

  Karolina S.
  Partner, Dyplomata
 • Raport jest rzeczowy, czytelny i bardzo przydatny dla podniesienia poziomu samoświadomości. Warto aby osoby na stanowiskach kierowniczych posiadały taką wiedzę.

  Dawid Kliś
  Zawodnik, Indywidualista
 • Raport bardzo konkretnie porządkuje rozproszone informacje o mnie samej, nazwalam dzięki niemu pewne moje cechy i style. Dzięki niemu mogę bardziej świadomie działać, znając swoje mocne i
  słabe strony.

  Agata C.
  Partner, Entuzjasta
 • Niby nic nowego jak się zna inne typologie czy modele myślenia ale oprawa i praktyczne opisy dają wartość dodaną. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony rzeczowością i praktycznością.

  Maciek Cichocki
  Wizjoner, Entuzjasta
 • Otrzymałam kompendium wiedzy na temat mojego stylu myślenia i działania.

  Monika Sawicka
  Zawodnik, Entuzjasta
 • Solidna, trafna analiza, przedstawiona w przyjaznej formie. To wspaniałe „narzędzie”, może okazać się przydatne nie tylko w życiu zawodowym ale już znacznie wcześniej, odpowiednio ukierunkowując dzieci – narzędzie dla pedagogów, dla tworzących programy edukacyjne… W rekrutacji do pracy nie można przecenić znaczenia wiedzy, którą dostarcza. Zastosowanie go pozwoliłoby efektywniej wykorzystać potencjał drzemiący w człowieku…

  Kamila K.
  Wizjoner, Entuzjasta
 • Trafia w punkt i w bardzo czytelny sposób przedstawia sposób postrzegania zdarzeń i rozwiązywania zagadnień.

  Katarzyna Kulakowska
  Zawodnik, Realista
 • Raport dokładnie wykazał jaki jest mój sposób myślenia i całkowicie się z nim zgadzam, wykazał moje słabe jak i mocne strony, może być mi pomocny w ocenie zachowań moich współpracowników i bliskich w wyniki podjętych przeze mnie decyzji.

  Sylwia Szczepańska
  Badacz, Realista
 • Miałem do czynienia z wieloma metodologiami badania typów osobowości. Gdy pojawił się FRIS podszedłem do niego bardzo sceptycznie, pomyślałem – no cóż, jeszcze jeden. Po lekturze własnego raportu stwierdziłem, że może coś w tym jest. Gdy poznałem style myślenia innych osób i zestawiłem jej z obserwowanymi przeze mnie zachowaniami, byłem już tego pewien.

  Elementem, który spodobał mi się najbardziej było klarowne (dla mnie) przełożenie wyników raportu na optymalne role poszczególnych osób w procesach biznesowych.

  Tomasz Wikliński
  Zawodnik, Indywidualista
 • Super! zobaczyłam dlaczego mimo ogromnej ilości pomysłów jestem tam gdzie jestem.

  Renata G.
  Wizjoner, Entuzjasta
 • Jak dotąd najlepszy i najbardziej trafiony raport o stylu myślenia. Zdecydowanie potrafi skomponować różne cechy w jeden typ, aczkolwiek nie jakoś mocno jednoznaczny, co właściwie nie jest wykonalne, więc super!

  Dawid Pawłowski
  Zawodnik, Entuzjasta
 • Raport FRIS jest dla mnie bardzo czytelny, jasny, zrozumiały i uporządkowany. Podsumował doskonale mój styl myślenia i działania.

  Joanna
  Partner, UltraPartner
 • Raport czytelny, jasny, zachęcający do refleksji i nowych działań. Mimo, ze posiadam już dość dużą świadomość siebie, to jednak pozwolił mi na dodatkowe przemyślenia i decyzje co do mojej drogi zawodowej.

  Beata Wożniak
  Wizjoner, UltraWizjoner
 • Niesamowicie trafne określenie cech charakteru i sposobu myślenia, jestem niezwykle zaskoczona, to tajna baza danych z dostępem do mnie :)

  Joanna G.
  Partner, Humanista
 • Zaskakująco trafnie opisujący osobę wypełniającą ankietę. Pełen merytorycznych, wartościowych informacji przekazanych w przystępny sposób.

  Marzena G.
  Zawodnik, Analityk
 • Zaskakująco trafnie opisał mój styl działania, pozwolił też zrozumieć, i zwrócił uwagę na moje słabsze strony i sytuacje, w których powinnam zwrócić większą uwagę na sposób mojego działania.

  Natalia Pakulska
  Wizjoner, Indywidualista
 • Rewelacja. Utwierdziłam się w moim zawodowym „ja”, a przede wszystkim zrozumiałam, dlaczego czasem do furii doprowadza mnie to, gdy nie potrafię uzyskać odpowiedzi na pytanie o wizję i strategię… taaaaak, to właśnie ja. A dzięki raportowi – mam nadzieję – będę w stanie wziąć sama na siebie poprawkę. Ku chwale i jakości współpracy z innymi konstrukcjami w myśleniu i działaniu.

  Magdalena Gościniak
  Wizjoner, Gracz
 • Raport bardzo ciekawy, trafny. Pokazuje styl myślenia i przełożenie na działanie w sposób do tej pory mi nie znany. Zdecydowanie porządkuje wiedzę o sobie i ułatwia dalsze planowanie celów zawodowych. Bardzo dobre narzędzie do zarządzania swoim osobistym potencjałem.

  Polecam menadżerom i właścicielom firm jako bardzo dobre narzędzie do budowania skutecznych zespołów.

  Agnieszka Gajewska
  Wizjoner, Gracz
 • Raport trafnie podsumowuje mnie jako osobę, co mną kieruje i co jest dla mnie ważne. Jego zawartość zdecydowanie pomaga w relacjach w pracy, życiu codziennym i rodzinnym.

  Alicja Trzeciak
  Partner, Humanista
 • Jest fantastycznym początkiem nowych relacji.

  Hanna Fabjańska-Hetmańczyk
  Partner, Realista
 • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem rozwiązania i sposobem jego prezentacji.

  Kuba P.
  Badacz, Strateg
 • Raport FRIS dał mi zarówno ogólna wiedzę teoretyczną dotyczącą stylów myślenia i działania, jak również pozwolił określić mój indywidualny styl. Uważam, że będzie niezwykle pomocny w podniesieniu moich kompetencji społecznych i umiejętności komunikacji zarówno w rodzinie jak i w miejscu pracy. Polecam!

  Beata Z.
  Zawodnik, Dzialacz
 • Proste badanie i bardzo trafny raport – szczególnie przydatny w życiu zawodowym, gdzie liczy się szybkie i trafne działanie i myślenie. Warto wiedzieć, jakie są własne silne strony i świadomie je wykorzystywać w odpowiednich okolicznościach, a także jak współpracować i korzystać z umiejętności współpracowników.

  W końcu – chodzi o to, abyśmy wszyscy mieli fun :), bo za dużo czasu spędzamy w pracy, aby nie czerpać z tego radości.

  Małgorzata Sieczkowska
  Badacz, Analityk
 • To był raport o mnie :)

  Danuta Stawarz
  Badacz, UltraBadacz
 • Trafny, informacje o moim stylu myślenia i działania zostały przedstawione w bardzo przyjazny sposób, nastroił mnie bardzo pozytywnie.

  Agata T.
  Partner, Entuzjasta
 • Rewelacyjny raport do poznania samego siebie. Polecam wszystkim, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o przyczynach własnego postępowania. FRIS to także skarbnica wiedzy na temat postępowania z innymi osobami i spojrzeniu na świat z różnych perspektyw.

  Tomasz Andrzejczuk
  Zawodnik, Analityk
 • W pierwszej chwili był zaskoczeniem. Po kolejnym przeczytaniu jednak zaobserwowałam, że dużo w nim prawdy.

  Anna Dyksińska
  Zawodnik, Indywidualista
 • Najtrafniejszy opis mojej osoby jaki do tej pory otrzymałam. Wiele rzeczy stało się dla mnie zrozumiałe. Teraz wiem skąd się biorą problemy z samą sobą, czy problemy w komunikacji z innymi osobami. Świadomość przyczyn tych problemów dała mi poczucie wewnętrznego spokoju. To nie świat się zaprzysiężył przeciwko mnie, ani ze mną nic nie jest nie tak. Po prostu mamy często różne style myślenia i działania :)

  Alicja D.
  Zawodnik, Realista
 • Raport FRIS potwierdził moje obserwacje i utwierdził przekonanie o moich mocnych stronach i sposobie ich wykorzystania. Dowiedziałem się o tym jak mogą mnie postrzegać inni i dzięki temu mam wiedzę co mogę poprawić w swoim zachowaniu.

  Bartosz K.
  Badacz, Indywidualista
 • Raport FRIS dokonuje podziału osobowości w nowy (dla mnie) sposób wprowadzając dwie płaszczyzny oceny. Do tej pory spotkałem się jedynie z podziałem wg Junga, ale podział Junga w porównaniu do FRIS jest dość ubogi.

  Adrian Mońca
  Badacz, Realista
 • Prostota języka i łatwość stosowania powoduje, że raport różni się od nafaszerowanych pseudonaukowymi (albo nawet naukowymi, ale kompletnie niezrozumiałymi) frazami. Przyjazny dla uzytkownika wymagającego (HR), jak również dla nowicjusza w obszarze psychometrii / badań / analiz.

  Agnieszka S.
  Partner, Dzialacz
 • W świecie, w którym najważniejszymi aktywami każdej organizacji są ludzie tam zatrudnieni, znajomość stylu myślenia i stylu działania pomaga poznać i zrozumieć sposób rozumienia współpracowników, co przekłada się w sposób wymierny na jakość wewnętrznej komunikacji, a tym samym – jakość wykonywanych zadań.

  Hubert C.
  Wizjoner, Indywidualista
 • Podzielony na dwie części, całkiem użyteczne. Ciekawe jest to, że styl działania można modyfikować.

  Andrzej B.
  Badacz, Indywidualista
 • Raport FRIS zaskoczył mnie i moich znajomych trafnością analizy zarówno stylu myślenia jak i stylu działania, co dowodzi, ze jego metodologia jest wysoce profesjonalna i poparta licznymi testami. Jest to bardzo przydatne narzędzie do analizy efektywności zespołu oraz wskazówka, jak komunikować się z innymi stylami. Co ważne – raport nie wywyższa ani nie dyskredytuje żadnego ze stylów, ale pozwala nam zrozumieć, że każdy styl ma swoje plusy i minusy, których musimy być świadomi, żeby skutecznie współpracować.

  Katarzyna Molas
  Badacz, Realista
 • Dokładny i wyczerpujący. Trafnie określił styl pracy i jest dobrą wskazówką jak pracować z innymi osobami.

  Agata Z.
  Badacz, Realista
 • Jest idealnie trafiony.

  Izabela Jasiówka
  Wizjoner, Entuzjasta
 • Raport, który otrzymałem właściwie jest potwierdzeniem cech, które charakteryzują moje myślenie, a na które (czasem w formie krytyki) zwracali moją uwagę już rodzice, nauczyciele a później współpracownicy i przełożeni.

  Może gdybym wcześniej dysponował takim raportem, podanym w taki właśnie sposób (od strony graficznej, super! dobra robota grafiku :) ) mógłbym z niektórych sytuacji wyjść obronną ręką.

  Daniel S.
  Wizjoner, Strateg
 • Raport FRIS jest efektem przeprowadzonych w sposób profesjonalny badań. Jego największymi atutami jest trafność diagnozy stylu myślenia, przystępny język i interesująca szata graficzna. Więcej takich projektów!

  Magdalena W.
  Zawodnik, Realista
 • Raport FRIS zarówno pokazał mi pewne rzeczy których o sobie nie wiedziałam, jak również potwierdził wiele moich obserwacji – jest zaskakująco trafny :)

  Ola
  Partner, Entuzjasta
 • Raport jest bardzo przejrzysty, nie za długi, do zapoznania się w krótkim czasie (wszyscy gdzieś przecież pędzimy), ale i do zastanowienia na dłużej. Coś, co przeczuwałam intuicyjnie – potwierdziło się. Podoba mi się, że w raporcie podkreśla się mocne strony, sytuacje, w których jest się skutecznym, a nie braki. Cenne są stwierdzenia „bywa krytykowany za”.

  Magda S.
  Badacz, Realista
 • Dość czytelny i prosty ale przy tym trafny. Fajnie byłoby znać znać profile i opisy dla mojego otoczenia.

  Marcin Szporka
  Wizjoner, Gracz
 • Najważniejszą zaletą w mojej opinii jest przejrzystość i intuicyjność metody FRIS. Spośród innych metod analizy osobowości, predyspozycji jest najbardziej zrozumiały i trafny w mojej opinii.

  Adam Pucher
  Partner, Realista
 • Bardzo trafna diagnoza; choć podświadomie wiedziałam, że tak działam i myślę, to ten raport nazwał to wszystko, wiele uświadomił, a przede wszystkim wskazał, nad czym muszę pracować.

  Anna S.
  Zawodnik, Indywidualista
 • Jest bardzo ciekawy i zamierzam wykorzystać badanie w celach polepszenia pracy w moim zespole.

  Andrzej M.
  Wizjoner, Idealista
 • Raport jest bardzo trafny i daje dużo cennych wskazówek. Ciekawym elementem jest porównanie swojego wyniku na tle populacji oraz wykres z informacjami, jaki styl dominuje na jakim poziomie menedżera.

  Magdalena Ż.
  Zawodnik, Realista
 • Witam, raport jest świetnie skonstruowany merytorycznie. Zawiera bardzo dużo informacji. Myślę, ze w mojej pracy i na moim stanowisku bardzo mi się przyda. Jestem Team Leaderem i zaznajomienie się z raportem może mi pomóc w pracy z podległymi mi pracownikami.

  Katarzyna P.
  Partner, Realista
 • Najbardziej czytelny, profesjonalny a do tego ciekawy raport jaki miałem okazję przeczytać.

  Krzysztof K.
  Badacz, Dyplomata
 • Moje cechy charakteru, myślenia i podejmowania decyzji zostały w raporcie trafniej określone, niż sam mógłbym je opisać.

  Marcin Kowalski
  Badacz, Analityk
 • Trafny i czytelny – wyjaśnia przyczyny pewnych zachowań, sytuacji potwierdza to, co sama już wcześniej myślałam i obserwowałam. Bardzo ciekawy, warty polecenia innym, szczególnie przełożonemu i współpracownikom także na stanowiskach kierowniczych.

  Agnieszka Dmowska
  Zawodnik, Analityk
 • Rzeczowe stwierdzenie faktów, bez zbędnej otoczki. Czytelna grafika gwarantuje szybką przyswajalność treści z Raportu. Świetne narzędzie.

  Błażej Mielczarek
  Wizjoner, Entuzjasta
 • Świetna sprawa! Niby wiele jest na rynku testów mających na celu określenie predyspozycji, ale ten wydaje się bardzo trafny, szczegółowy i co więcej, nie poprzestaje jedynie na stwierdzeniu stylu myślenia, ale podsuwa dalsze możliwości działania: jak mogę porozumieć się z kimś, kto ma inny styl myślenia i działania. Jednym słowem: gratuluję :-)

  Monika L.
  Partner, Dyplomata
 • Profesjonalnie przygotowany raport. Pełen zaskakujących opinii.

  Maria P.
  Wizjoner, Entuzjasta
 • Ciekawe, trafne, pomocne – szczególnie tam, gdzie mamy do czynienia z relacjami międzyludzkimi i akcją-reakcją.

  Joanna R.
  Partner, Idealista
 • Raport FRIS to najlepsza droga do rozszyfrowania siebie i otaczających nas osób.

  Wojciech K.
  Zawodnik, Indywidualista
 • Bardzo fajne narzędzie do samopoznania i wykorzystania swojego potencjału, oceny pracowniczej, budowania zespołu, zarządzania zespołem i rekrutacji.

  Marta Lewek
  Wizjoner, Gracz
 • Przejrzysta forma przekazania informacji o naszych schematycznych sposobach myślenia i działania. Doskonała i naprawdę odkrywcza dla osób na początku swojej samorozwojowej drogi, a dla tych bardziej świadomych siebie – ciekawy materiał dodatkowy lub – jak to jest w moim przypadku – fajne narzędzie do robienia sobie raz np na rok przeglądu siebie… można porównać się do siebie sprzed roku. Bezcenne.

  Katarzyna Żbikowska
  Partner, Humanista
 • Podoba mi się, że styl myślenia jest połączony ze stylem działania przez co opis jest komplementarny i praktyczny do zastosowania w różnych sytuacjach.

  Dorota Wiatr
  Partner, Idealista
 • Rewelacyjne narzędzie pozwalające na zrozumienie komunikacji, myślenia i działania ludzi z którymi współpracuję jak i mnie samej.

  Ida Wiśniewska
  Zawodnik, Gracz
 • Bardzo fajnie poukładane style, czytelny i zrozumiały opis. Godny polecenia dla grup, które chcą poznać bliżej ścieżki myślenia swoich członków.

  Andrzej Ścibisz
  Badacz, Indywidualista
 • Narzędziu FRIS zawdzięczam… spokój jaki pojawił się po przeczytaniu raportu. Nareszcie dotarło do mnie, że to co do tej pory uważałam za swoje poniekąd słabości, mogę śmiało wykorzystać jako atut. Posiadłam widzę na swój temat, której poszukiwałam długie lata. FRIS dał mi bodziec do rozpoczęcia procesu akceptacji, a w międzyczasie samodoskonalenia się i szukania wszelkich potrzebnych zasobów wewnątrz siebie. Bo przecież o to chodzi, by być coraz bardziej sobą!

  Anna Pępiak
  Partner, Idealista
 • To niezwykle trafny, rozbudowany, kolorowy opis mojego stylu myślenia i działania. Dodatkowo jest kilka wskazówek, które mogę mi pomóc siebie okiełznać, jak i usprawnić komunikację z innymi stylami. Wielkie dzięki i gratuluję Twórcom genialnego narzędzia samopoznania!

  Agnieszka Kubińska
  Wizjoner, Idealista
 • Przydatny w pracy zawodowej i dla osób na rozdrożu, nieświadomych swoich mocnych i słabych stron, chcących zmienić pracę, branżę itp. Może dostarczyć pewnych zaskoczeń, skłonić do przemyślenia swojej drogi zawodowej i nowych celów na przyszłość.

  Monika Dawidejt
  Wizjoner, Idealista
 • Raport przeczytałem z niedowierzaniem – nie dlatego, że dowiedziałem się czegoś zupełnie nowego na swój temat, ale z uwagi na stuprocentową trafność w opisie mojego stylu myślenia :)

  To bardzo wartościowy materiał, który pozwolił mi zrozumieć dlaczego pewne zadania wymagają ode mnie w pracy zawodowej znacznie więcej wysiłku, a ich realizacja jest mniej satysfakcjonująca.

  Maksymilian
  Wizjoner, Indywidualista
 • Rzetelny, merytoryczny i … trafny opis stylu myślenia i działania. Nazywa to, co o sobie wiedziałam, ale czego nie werbalizowałam.

  Anna Pioch-Sosnowska
  Partner, Dzialacz
 • Do tej pory działałam intuicyjnie, teraz zrozumiałam niektóre zachowania, unikanie struktur, poznałam lepiej siebie, zaakceptowałam zachowania. Raport podniósł moją samoświadomość wzmocnił mnie i zaciekawił, zainspirował do dalszych poszukiwań :)

  Jola Janiec
  Wizjoner, Entuzjasta
 • Raport FRIS bardzo trafnie oddał mój Styl Myślenia, eksplorując także te przestrzenie, które uważam u siebie za „do zmiany” – wynik raportu umocnił mnie w postanowieniu, że chcę i powinnam nad nimi popracować dla dobra mojego i osób, z którymi się często kontaktuję.

  Zaskakująco trafnie raport pokazał obszary i przyczyny niezrozumienia pewnych moich idei/pomysłów przez innych – będzie mi łatwiej zrozumieć podobne sytuacje i je przyjąć.

  Marta Pawłowska
  Wizjoner, Indywidualista
 • Jestem bardzo zadowolony z faktu, ze wziąłem udział w badaniu. Wynik pomoże lepiej zrozumieć moje zachowania, zwłaszcza w kontekście relacji międzyludzkich. Mam nadzieje, że również członkom mojego zespołu pomoże w zrozumieniu mojego stylu myślenia i w sposobie komunikacji z moją osobą.

  Tomasz J.
  Wizjoner, Idealista
 • Rewelacja, to naprawdę fascynujące móc lepiej poznać siebie.

  Andrzej Nowicki
  Partner, Dzialacz
 • Raport uważam za bardzo trafny i dokładny. W moim przypadku opisuje mnie w 99,9%.

  Piotr Kaczmarek
  Zawodnik, Entuzjasta
 • Zaskakujące połączenie z którym się jeszcze nie spotkałam. Myślenie i działanie. To co najbardziej mi się podobało, choć nieco trudne do przełknięcia, to druga strona medalu. Bezcenne :)

  Grażyna Lewicka
  Partner, Dzialacz
 • FRIS jest bardzo ciekawym raportem skupiającym się na stylach myślenia i działania, a nie osobowości osoby, co jest szczególnie ważne w kontekście zawodowym. Trafność raportu jest bardzo wysoka, graficzne wykonanie wspiera odbiór narzędzia, a prezentowane informacje mogą być cenną wskazówką dla osoby badanej.

  Ewa Olczyk-Papis
  Badacz, Realista
 • Raport potwierdził większość tego, co o sobie wiedziałam z innych badań, a trochę ich na sobie przetestowałam. Najciekawsze było dla mnie pokazanie, jaki wpływ na innych ma mój styl komunikacji. Wielką zaletą jest też to, że jest dostosowane do naszej kultury i mentalności.

  Zdzisława
  Partner, Dyplomata
 • Jestem bardzo zaskoczony jak trafnie w raporcie została opisana moja osobowość. Wiele moich przemyśleń i obserwacji zostało nazwanych, opisanych i usystematyzowanych, co powinno mi pomóc w dalszym życiu.

  Kamil B.
  Badacz, Analityk
 • Świetnie przygotowany wizualnie, test nie jest męczący i monotonny, a daje wartościowe wyniki. Wyniki znacząco pomogą nam w zespole podnieść jakość komunikacji i współpracy.

  Paweł
  Badacz, Strateg
 • Zachwyciła mnie oprawa wizualna, czytelność raportu. Cieszę się, że takie narzędzia powstają w Polsce, w polskiej nauce.

  Magda Kalińska
  Wizjoner, Humanista
 • Bardzo pomocne narzędzie, nie tylko dla kadry kierowniczej. Pozwala usystematyzować i potwierdzić informacje o sobie (innych) i dobierać (jeżeli mamy wybór) właściwych ludzi do zespołów.

  Dodatkowo FRIS w połączeniu z testami: osobowości Cattella oraz MMPI może stanowić kompleksowe narzędzie do tworzenia zespołów zadaniowych.

  Dariusz Gołaszewski
  Badacz, Indywidualista
 • Raport bardzo mnie zaskoczył swoją trafnością – miałem wrażenie, że osoba, która go sporządziła dokładnie mnie zna.

  Michał Rujner
  Zawodnik, Indywidualista
 • Fantastyczny, Rewelacyjny, Inspirujący, Sprawdza się! (Sprawdzony) albo: Fascynujący, Racjonalny, Inteligentny, Satysfakcjonująvy (bardzo) albo: Fris Rozwija Inteligencję Społeczną! albo: Fris
  Rozwija, Integruje, Sprawdza się!

  Katarzyna Nakielska-Pawluk
  Wizjoner, Gracz
 • Raport uświadomił mi w jaki sposób podchodzę do wielu spraw tych zawodowych i osobistych . Potwierdził, moje wcześniejsze przekonanie, że nie mogę oczekiwać od ludzi takiego samego podejścia chociażby do rozwiązywania problemów jakie ja posiadam. Na pewno chciałabym aby ludzie z którymi pracuję uzupełniali się nawzajem tworząc zgrany zespół i uważam, że dobrze byłoby stosować takie narzędzie przy doborze ludzi do pracy.

  Zanim zetknęłam się z FRIS próbowałam zmieniać swoje podejście do wielu spraw ale teraz już wiem dlaczego to takie trudne. Po prostu jakby człowiek nie próbował, zawsze na końcu nasz sposób myślenia i działania jest górą. Należy zaakceptować to jakim się jest, potraktować to jako swoje mocne strony i znaleźć takie miejsce dla siebie, które zapewni dobre wykorzystywanie tych cech.

  Anna Kowalik
  Badacz, Dyplomata
 • FRIS to narzędzie, które w niezwykle trafny sposób potrafi określić styl myślenia. Informacje zawarte w raporcie są dokładnie i klarownie przedstawione. W kilku miejscach wyniki zawarte w raporcie zaskoczyły mnie. Świetny sposób na poszerzenie wiedzy o sobie. Dziękuję autorom :*

  Małgorzata Niewiadomska
  Zawodnik, Entuzjasta
 • Zgadzam się w 100% z opisem mojej osoby.

  Katarzyna Z.
  Partner, Entuzjasta
 • Raport FRIS zwiększa samoświadomość, pomaga identyfikować mocne i słabe strony i sposób ich adresowania. Raport wskazuje, to z czego często nie zdajemy sobie sami sprawy, a mianowicie, jak inne osoby z otoczenia nasz styl działania/myślenia odbierają. Myślę, że w aspekcie społecznym jest to przydatna analiza.

  Joanna K.
  Zawodnik, Entuzjasta
 • Raport FRIS „wyłuskał” i nazwał moje rzeczywiste cechy działania. Zawodnik i Entuzjasta to ja. Niezmiennie od lat posiadam pasję poznawania nowych rzeczy i działania. Nudzą mnie teoretyczne rozważania, „co by było gdyby”. Ja to muszę zaraz sprawdzić, spróbować i wdrożyć. Wiele w swojej zawodowej działalności musiałam improwizować, wymyślać nowe procedury działania. Szkoda, że dopiero teraz poznałam swoje wady i zalety. Byłabym pewniejsza siebie. Dziękuję za Wasz trud.

  Danuta W.
  Zawodnik, Entuzjasta
 • Zaskakujący, że w dobie dzisiejszego rozwoju nauki i badań, można w obszarze psychologii dowiedzieć się jeszcze czegoś nowego o sobie. Raport jest dokładny i interesujący.

  Joanna Dziewulak
  Badacz, Idealista
 • Raport przeczytałam jednym tchem. Znalazłam w nim zaskakująco trafne uwagi na swój temat, fakty, które szczerze mówią umykały mi w natłoku codziennej pracy.
  W mojej opinii jest to bardzo ciekawe narzędzie, pozwala zastanowić się nad sobą i zweryfikować sposób postępowania na gruncie zawodowym.

  Małgorzata Polit-Żaguń
  Badacz, Strateg
 • Dobrze zrobione, ciekawe podpowiedz, dobre wyjaśnienia. Jedna z lepszych analiz, jaką miałem.

  Tomasz B.
  Zawodnik, Gracz
 • W przejrzysty sposób opisuje „rys” człowieka. Jest trochę jak „zdjęcie duszy”, bo pokazuje to, co najważniejsze, co jest największym skarbem, jak i miejsca, które wymagają „opatulenia” czy po prostu posiadania współpracownika.

  Katarzyna Rybicka
  Wizjoner, Humanista
 • W czasach gdzie wydaję się, że wszystko dookoła pędzi do przodu w zawrotnym tempie, gdzie mamy mało przestrzeni i okazji do zatrzymania, zastanowienia – jestem przekonany, iż niniejszy raport jest doskonałą okazją do refleksji (nad sobą).

  Robert Rożek
  Badacz, Realista
 • Po raz pierwszy miałam okazję dostać taki raport i myślę, że będzie on dla mnie przydatny. Da mi to możliwość obiektywnego spojrzenia na siebie sama i moje relacje z innymi.

  Grażyna Bajek
  Partner, Dyplomata
 • Raport przedstawia w zwięzłej formie informacje, które mogą pomóc w lepszej komunikacji z otoczeniem. Szerokie wykorzystanie tego narzędzia pomogłoby uniknąć wielu nieporozumień w pracy.

  Cyprian T.
  Zawodnik, Indywidualista
 • Raport zawiera wyczerpujące informacje. To bardzo przydatne narzędzie zarówno na etapie rekrutacji, jak i podczas codziennej pracy.

  Agata M.
  Badacz, Dyplomata
 • Zaciekawił mnie. Niewiarygodnie trafny.

  Elżbieta L.
  Badacz, Realista
 • Już poleciłem raport działowi HR mojej firmy. Użyteczne narzędzie, pomocne z mojego punktu widzenia w dwóch płaszczyznach: samopoznania, oraz budowania właściwie zbilansowanego zespołu – szczególnie w tej kategorii doznałem pozytywnego szoku poznawczego poznając wyniki.

  Łukasz Więch
  Badacz, Idealista
 • Jest wg mnie rzetelny, dobrze opisuje moje mocne i słabe strony. Chciałabym, by wszyscy współpracownicy mieli taki raport, aby móc lepiej z nimi pracować.

  Małgorzata Zielińska
  Zawodnik, Gracz
 • Bardzo dobre narzędzie do poznania siebie i potwierdzenia swojego sposobu myślenia. Zapisane wskazówki co zmienić i jak mogę być odbierana przez myślących inaczej :) są bezcenne.

  Violetta
  Wizjoner, Gracz
 • Byłam bardzo zdziwiona – jak trafnie wyniki badania opisują moją osobę. Wszystko zostało zaprezentowane bardzo logicznie, tworząc spójną całość.

  Katarzyna Urbanik
  Partner, Realista
 • Raport jest profesjonalnie przygotowany. Odzwierciedla w pełni moje cechy.

  Joanna
  Partner, Realista
 • Raport FRIS wywołał uśmiech na mojej twarzy. Po przeczytaniu i przeanalizowaniu mojego Stylu Myślenia i Stylu Działania już wiem jak pełniej i trafniej mogę siebie definiować, a także na co zwracać uwagę w kontaktach międzyludzkich. W moim przypadku określenie indywidualnych cech było w 100% trafione. Cieszę się, że wzięłam udział w badaniu. Dzięki temu poznałam siebie lepiej i tego samego życzę innym.

  Małgorzata K.
  Partner, Realista
 • Bardzo profesjonalnie przygotowany materiał, czytelny, konstrukcja raportu jest logiczna i spójna, ocena pokrywa się z wynikami z innych badań, jednak również zawiera kilka ciekawych informacji, o których wcześniej nie wiedziałem. Uważam, że to badanie mógłbym wykorzystać na potrzeby budowania bardziej efektywnych zespołów projektowych.

  Piotr Frankiewicz
  Zawodnik, Realista
Fajna strona?
Powiedz znajomym ;)

Chcesz poznać swój Styl FRIS?

Wybierz Certyfikowanego Trenera FRIS w Twoim mieście lub regionie, skontaktuj się z nim i umów na badanie kwestionariuszem oraz sesję rozwojową. Certyfikowanych Trenerów znajdziesz w większości największych miast na terenie całej Polski!

Co nowego się dzieje we FRIS?

Zapisz się na FRISletter, aby dowiedzieć się jako pierwszy:

X
lub
Hej, chcesz lepiej poznać FRIS?
Zapisz się na FRISletter i otrzymuj:
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań FRIS,
- porady i sztuczki jak wykorzystać FRIS w praktyce,
- plany rozwoju FRIS - pomysły, produkty i narzędzia,
- informacje o najnowszych warsztatach i szkoleniach.
lub
Zapisz się na FRISletter!
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań FRIS,
- porady i sztuczki jak wykorzystać FRIS w praktyce,
- plany rozwoju FRIS - pomysły, produkty i narzędzia,
- informacje o najnowszych warsztatach i szkoleniach.
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zobacz czym zasilamy nasz Newsletter:
- bezpłatnymi zaproszeniami do nowych badań
- promocjami na produkty i usługi
- poradami i sztuczkami jak stosować FRIS
- informacjami o najnowszych szkoleniach
- nowościami, pomysłami i planami rozwoju FRIS
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zapisz się na FRISletter, aby otrzymywać od nas informacje o promocjach, szkoleniach oraz ważnych wydarzeniach we FRIS.
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zobacz czym zasilamy nasz Newsletter:
- bezpłatnymi zaproszeniami do nowych badań
- promocjami na produkty i usługi
- poradami i sztuczkami jak stosować FRIS
- informacjami o najnowszych szkoleniach
- nowościami, pomysłami i planami rozwoju FRIS
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
lub szybciej:
Najświeższe informacje o FRIS
W newsletterze wysyłamy:
- bezpłatne zaproszenia do nowych projektów
- artykuły i wskazówki o FRIS
- najnowsze szkolenia i wydarzenia
- nowości, pomysły i nasze plany rozwoju
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Otrzymuj nowości, bezpłatne zaproszenia
do nowych projektów badawczych
oraz informacje o promocjach i szkoleniach!
Warsztaty FRIS® w całej Polsce
uczestnictwo w każdym tylko 30 zł / os.
Udział: tylko 30zł / os.
Zapisy trwają, liczba miejsc ograniczona.
Udział: tylko 30 zł / os.
Szkolenia w ponad 16 różnych miejscowościach.
Udział: tylko 30 zł / os.
53 szkolenia | 21 miast | start już JUTRO!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Bezpłatny raport z wynikami projektu
50 stron statystyk, analiz i wniosków dot. Stylów Myślenia
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Pozostały ostatnie wolne miejsca!
Menu