5. Festiwal FRIS®

Przez dwa dni – 25 i 26 października 2019 r. – w 14 miastach zostało zorganizowanych prawie 50 szkoleń o Stylach Myślenia. Bilet na dowolne z nich kosztował tylko 40 zł.

Kolejny Festiwal w październiku 2020!

Na ponad 40% szkoleń nie ma już wolnych miejsc… START JUŻ JUTRO!

O Festiwalu FRIS®

To 2 dni pełne warsztatów i szkoleń w całej Polsce. Ideą Festiwalu jest pokazanie jak bardzo naturalny Styl Myślenia wpływa na nasz sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji. Jak poznanie własnego Stylu Myślenia pomaga zrozumieć i zaakceptować dlaczego niektóre cele osiągamy łatwo, a inne stanowią dla nas trudność.

FRIS® zbliża do stanu FLOW – pokazuje jak można z satysfakcją stawać się lepszym, wciąż będąc sobą.

Poprzednie edycje Festiwalu to:

0
miejscowości
0
szkoleń
0
uczestników

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Koszt uczestnictwa w każdym szkoleniu organizowanym w ramach Festiwalu FRIS® wynosi 40 zł za osobę.

2-festiwal-fris-ikona-cena-40
5-festiwal-fris-ikona-daty

Kiedy i gdzie są organizowane szkolenia?

Wszystkie szkolenia w ramach Festiwalu FRIS® będą organizowane przez dwa dni: 25 i 26 października 2019.

W jakich miastach? Zobacz mapę »

Jak zgłosić się na szkolenie?

Na każde ze szkoleń zgłaszasz się u jego organizatora. Znajdź interesujące Ciebie szkolenie, kliknij na jego nazwę – zobaczysz szczegóły, w tym przycisk, pod którym kupisz bilet na szkolenie.

Liczba miejsc ograniczona!

festiwal-fris-ikona-zgloszenie
festiwal-fris-ikona-konkursowy-raport

Raport FRIS® do wygrania :)

Na każdym szkoleniu będzie organizowany konkurs, w którym można wygrać 1 kod dostępowy do badania FRIS®. Po wypełnieniu kwestionariusza, otrzymasz swój własny, spersonalizowany Raport indywidualny FRIS®. Powodzenia!

Dołącz do wydarzenia!
Zobacz nowe szkolenia.

Do wydarzenia na Facebooku dodajemy informacje o nowych szkoleniach oraz ważne nowości o Festiwalu.

Stale dodajemy nowe szkolenia!
W poprzedniej edycji było ich aż 75 :)

Jak zapisać się na szkolenie?

Kliknij na nazwę interesującego Ciebie szkolenia, następnie na przycisk KUP BILET i na odpowiedniej stronie zapisz się na szkolenie.

Październik 2019

Opcje sortowania

pią25paź09:30- 12:00ODKRYJ SWÓJ NATURALNY POTENCJAŁ I ŚWIADOMIE ZARZĄDZAJ SWOIM ŻYCIEM I KARIERĄ09:30 - 12:00 Plaza Butique Hotel, KrakówOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Przestań ze sobą i ze światem każdego dnia walczyć - zacznij się rozwijać się w kierunku swoich naturalnych predyspozycji. Możemy być średni we wszystkim, albo w czymś wybitni - TY DECYDUJESZ!

pią25paź10:00- 12:00FRIStyle Team, jak uruchomić i wykorzystać potencjał w zwinnym zespole, nie tylko w IT10:00 - 12:00 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny GdyniaOrganizator: Employee Experience Advisory (Partner FRIS)Miejscowość:GdyniaSkrócony opis : Agile nastawiony jest na skutecznoć, jednak bez dobrego, zgranego zespołu ta zwinna maszyna nie działa. FRIS® jest skutecznym narzędziem budujący zaufanie w zespole i pozwalającym zrozumieć język różnych ról projektowych.

pią25paź10:00- 13:00ŚNIADANIE Z FRISem - Jak FRIS® może zwiększyć sprzedaż? Pozyskaj większą ilość Klientów10:00 - 13:00 Circinus Training Center, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Cena, cena, cena - przecież dzisiaj Klienci chcą płacić jak najmniej za produkty i usługi najwyższej jakości. Kolejne szkolenie sprzedażowe, nic nie zmieniło? Nie ma już wiele rzeczy które mogą zaskoczyć Handlowca. U konkurencji trawa zawsze bardziej zielona? Dobrze pewnie znasz wiele wymówek swoich sprzedawców. Szkolenia sprzedażowe nie są panaceum na wszystko, ogromną rolę odgrywa praca jaką wkładają Handlowcy. A co jeśli mogliby pozyskać wiedzę, która pomoże im szybciej budować relację z klientami, domykać większą ilość sprzedaży i dopasować się w taki sposób do klienta, że trudno będzie mu odmówić?

pią25paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscZwinny zespół - jak zarządzać i budować relacje10:00 - 13:00 Ogrodowa 12 - Conference Center (sala 403), PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zwinny zespół, aby dobrze funkcjonował powinien być spójny i zgrany, informacje powinny przepływać sprawnie, na bieżąco, a członkowie zespołu powinni mieć do siebie zaufanie. Co możesz zrobić, aby twój zespół taki właśnie BYŁ, a nie tylko POWINIEN być? Jak budować zgrany zespół skoro często zwinny = zmienny?

pią25paź10:00- 13:00FEEDBACK W 4 KOLORACH - JAK PRZEKAZYWAĆ INFORMACJE ZWROTNE TAK, ABY TRAFIĆ DOKĄD CHCESZ TRAFIĆ10:00 - 13:00 Strefa Wzrostu, WarszawaOrganizator: Blackbird Group Sp. z o.o.Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Rzeczowy feedback nie zawsze jest prosty. Zwłaszcza, kiedy każdy odbiorca ceni sobie inny przekaz. Poznaj Style Myślenia FRIS® i dowiedz się, jaki feedback działa na kogo i co zawsze pomoże Ci w trudnych sytuacjach.

pią25paź10:00- 12:00Zobacz, jak styl myślenia w biznesie, przekłada się na działanie w sukcesie!10:00 - 12:00 DESK Strefa Przedsiębiorcy, TarnówOrganizator: Centrum Biznesu KONSENS (Partner FRIS)Miejscowość:TarnówSkrócony opis : Zastanawiasz się, czy styl komunikacji z klientami i pracownikami ma wpływ na zyskowność firmy i dobrą renomę? Robisz wiele, a efektów nie widać? Myślisz, że inni myślą tak jak ty?

pią25paź11:00- 14:00Lider w relacji z Zespołem - Zespół w relacji z liderem.11:00 - 14:00 ARS FUTURA, WarszawaOrganizator: ARS FUTURA (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zapraszam na warsztat „Lider w relacji z Zespołem – Zespół w relacji z Liderem” jako wstęp do zarządzania sytuacyjnego z elementami motywacji i komunikacji wg FRIS®.

pią25paź12:00- 15:00Brak wolnych miejscZGRANA DRUŻYNA - czyli MOC ZESPOŁU ! Jak zbudować dobry zespół ?12:00 - 15:00 DLACZEMU, WarszawaOrganizator: ForChange - Martyna Guba (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Warsztat o tym jak zbudować dobry zespół ! Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników z metodologią FRIS® i zaprezentować możliwości w procesie budowania zespołów, rozwijaniu jego potencjału czy zwiększeniu efektywności. Idealny dla osób, które planują otworzyć własną firmę, właścicieli firm, kadry menedżerskiej, pracowników działów HR zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników, dla liderów budujących i rozwijających swoje zespoły, dla osób, które zastanawiają się nad założeniem własnej firmy i zatrudnieniu pracowników / współpracowników.

pią25paź13:30- 16:15ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ I MOTYWACJĘ ZESPOŁU13:30 - 16:15 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - Szkolenia, Doradztwo, Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : To właśnie na nim możesz wykonać pierwszy krok w kierunku przemiany Twojego zespołu w doskonały organizm będący tym czym FC Barcelona dla futbolu i The Beatles dla muzyki.

pią25paź14:00- 17:00Brak wolnych miejscZrozumieć rozmówcę. FRIS® jako wsparcie w procesie w procesie doradztwa sprzedaży i rekrutacji14:00 - 17:00 Fundacja Barka - Budynek A, PoznańOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Źródłem większości konfliktów jest brak zrozumienia. Wszyscy mówią - niewielu się rozumie! Udoskonalenie zasad komunikacji stało się wymogiem obecnego czasu.

pią25paź15:00- 17:30Brak wolnych miejscZrozumieć zespół i polepszyć komunikację dzięki FRIS®. Praktyczne szkolenie dla managerów.15:00 - 17:30 Milado Centrum Rozwoju Personalnego, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zrozum swój zespół i polepsz komunikację dzięki FRIS®. Praktyczne szkolenie dla obecnych i przyszłych managerów.

pią25paź16:00- 19:00Zespołowa supermoc - jak budować zgrane i efektywne zespoły?16:00 - 19:00 VII LO im. Juliusza Słowackiego, WarszawaOrganizator: educatornia (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zgrane i efektywne zespoły to największy kapitał dobrze prosperujących organizacji. Jakie czynniki sprzyjają budowaniu zespołów, które pracują szybciej, chętniej i osiągają więcej? Jak zadbać o efektywną komunikację i chęć współpracy pomiędzy różnymi osobami w zespole? Czy umiejętność rozpoznawania mocnych i słabych stron pracowników przekłada się na efektywność działania całego zespołu?

pią25paź16:00- 19:00Brak wolnych miejscStyle myślenia w edukacji, czyli o tym, jak dostosować sposób przekazywania wiedzy do sposobu myślenia ucznia16:00 - 19:00 Centrum Edukacyjno-Multimedialne, PiasecznoOrganizator: ADDICO J.Górska i E.Szumlak sp.j. (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Warsztat dla nauczycieli o tym, jak lepiej wykorzystywać swój styl myślenia w codziennej pracy z uczniami. To warsztat o różnorodności stylów myślenia i korzyści z tego płynących, o rozpoznaniu naturalnych predyspozycji swoich uczniów i wykorzystaniu ich w pracy zespołowej.

pią25paź17:00- 20:00Style Myślenia i Działania w duetach, czyli jak się dogadać z tym drugim człowiekiem?17:00 - 20:00 Zachodniopomorska Szkoła Biznesu, SzczecinOrganizator: Ministry of Skills i Centrum Szkoleniowo-Rozwojowe Sapientia (Partnerzy FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Jeżeli jesteś w relacji, którą chcesz pielęgnować, dbać i rozwijać, to zapraszamy Cię ze swoją parą na warsztat w ramach Festiwalu FRIS®, dedykowany właśnie wam. Niezależnie od tego, czy przychodzi Ci do głowy związek intymny, z przyjacielem, wspólnikiem czy współpracownikiem, dzieckiem czy rodzicem, zaproś na piątkowy wieczór tą osobę na

pią25paź17:00- 20:00Brak wolnych miejscFal, nie ma fal...? - czyli jak dogadać się z osobami, z którymi "nie nadajemy na tych samym falach" - szkolenie dla wszystkich, którym zależy na dobrej komunikacji w życiu prywatnym i zawodowym17:00 - 20:00 SuwałkiOrganizator: Sa-port Adriana Sadowska (Partner FRIS)Miejscowość:SuwałkiSkrócony opis : Dobra komunikacja to podstawa! Zarówno w relacjach z najbliższymi jak i w kontaktach biznesowych. W ciągu kilku godzin dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na swój temat, poznasz swoje mocne strony i będziesz wiedział jak je wykorzystać w relacjach z innymi.

pią25paź17:00- 20:00Zwinny zespół – jak zarządzać i budować relacje - II termin17:00 - 20:00 Ogrodowa 12 - Conference Center (sala 403), PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zwinny zespół, aby dobrze funkcjonował powinien być spójny i zgrany, informacje powinny przepływać sprawnie, na bieżąco, a członkowie zespołu powinni mieć do siebie zaufanie. Co możesz zrobić, aby twój zespół taki właśnie BYŁ, a nie tylko POWINIEN być? Jak budować zgrany zespół skoro często zwinny = zmienny?

pią25paź17:00- 20:00Leadership 4.0. – jak zarządzać komunikacją i efektywnością w zespołach dzięki FRIS®?17:00 - 20:00 Circinus Training Center, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Liderzy, Kierownicy i Menedżerowie którzy do tej pory zarządzają zespołami mogą zyskać narzędzie, które pozwoli im szybko podnieść efektywność, zrozumieć siebie i spojrzeć z innej perspektywy na swoich pracowników. Leadership 4.0. to nie jest zwykłe szkolenia z zarządzania ludźmi, to 3 godzinny praktyczny warsztat, który może zmienić wiele w dotychczasowym stylu zarządzania.

pią25paź17:00- 19:30Brak wolnych miejsc4 WYJĄTKOWE SPOSOBY KOMUNIKACJI - POZNAJ KAŻDY Z NICH I DOWIEDZ SIĘ JAK SKUTECZNIE ROZMAWIAĆ Z INNYMI!17:00 - 19:30 Fundacja Sławek, WarszawaOrganizator: Aura usługi szkoleniowo-coachingowe Żaneta Łagodzińska (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : 4 wyjątkowe sposoby komunikacji, czyli jak skutecznie rozmawiać z innymi?

pią25paź17:00- 19:30Brak wolnych miejscSCHODY DO KARIERY Z FRIS®. OKRYJ SWOJE SUPERMOCE, A W SOBIE SUPERBOHATERA17:00 - 19:30 Gliwice, ul. Jasna 31BOrganizator: Magis Agnieszka Macyk (Partner FRIS)Miejscowość:GliwiceSkrócony opis : Odkryj w sobie SUPERBOHATERA i swoje SUPERMOCE, aby osiągać sukces i być spełnionym. Potencjał jest w Tobie. Odkryj go z FRIS®

pią25paź17:00- 19:00Poznaj swój potencjał, znajdź swoją drogę.17:00 - 19:00 DESK Strefa Przedsiębiorcy, TarnówOrganizator: Centrum Biznesu KONSENSMiejscowość:TarnówSkrócony opis : Czy zdarza się, że zaskakują Cię własne wybory i decyzje? Zastanawiasz się, dlaczego druga strona ma tak odmienne stanowisko?

pią25paź17:00- 19:00Brak wolnych miejscFRIStyle Biznes, jak uruchomić potencjał pracowników i rozwinąć biznes17:00 - 19:00 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny GdyniaOrganizator: Employee Experience Advisory (Partner FRIS)Miejscowość:GdyniaSkrócony opis : FRIS® jest narzędziem, które pozwala robić wielki HR w małej firmie i robi to dobrze. Budując świadomość stylów myślenia i uruchamiając ich potencjał w zespole, aktywujemy naturalne zdolności pracowników, które tworzą wyniki w biznesie. Kanwą szkolenia jest studium przypadku opowiadające o przeprowadzonym badaniu FRIS® w małej firmie i lawinie zmian jakie to spowodowało.

pią25paź17:15- 19:45ZNAJDŹ PRACĘ MARZEŃ I POLUB PONIEDZIAŁKI17:15 - 19:45 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - Szkolenia, Doradztwo, Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : W niedzielne popołudnie spada CI nastrój na myśl o poniedziałku? Podczas tego warsztatu przekonasz się jak FRIS® może pomóc Ci w odkryciu pracy, w której będziesz się spełniał oraz w dalszym, lepszym rozwoju zawodowym.

pią25paź17:30- 20:00POZNAJ MOC ZESPOŁU I WYKORZYSTAJ JEGO NATURALNY POTENCJAŁ17:30 - 20:00 Plaza Butique Hotel, KrakówOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Warszaty FRIS® przeznaczone są dla każdego, dla kogo rozwój i zgłębianie wiedzy o sobie jest ważne, zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Jesteś managerem? Pracujesz w grupie? Zarządzasz ludźmi? Twoja praca polega na komunikowaniu na bieżąco, współpracy z innymi? Ten warsztat jest dla Ciebie!

pią25paź17:30- 20:30Brak wolnych miejscOdkryj swoje mocne strony i świadomie zarządzaj swoją karierą zawodową17:30 - 20:30 WrocławOrganizator: Kariera z pasją (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Znajomość swoich mocnych stron jest kluczem do świadomego planowania własnej kariery i rozwoju zawodowego. Wiedząc, w jakich obszarach jesteś dobry i „do czego się nadajesz” oszczędzisz czas i energię i podejmiesz trafne decyzje zawodowe.

pią25paź17:30- 20:30Brak wolnych miejscWzmocnij swoją efektywność osobistą i biznesową z FRIS®17:30 - 20:30 Szkoła Anity Żytowicz, BydgoszczOrganizator: Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna Fabisiak (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Wzmocnij swoją efektywność osobistą i biznesową z FRIS® Chcesz skuteczniej pracować i osiągać jeszcze lepsze wyniki? Chcesz efektywniej docierać do innych – współpracowników, klientów? Chcesz budować pozytywne i trwałe relacje? Chcesz lepiej zarządzać swoim zespołem? Chcesz świadomie korzystać z potencjału swojego i swoich współpracowników?

pią25paź17:30- 20:30Brak wolnych miejscSTYLE MYŚLENIA FRIS® I ICH WPŁYW NA KOMUNIKACJĘ17:30 - 20:30 Centrum Europrofes, WrocławOrganizator: Monika Pietruczuk. Szkolenia i coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Każdego dnia komunikujemy się między sobą. Od skuteczniej komunikacji często zależą nie tylko nasze relacje z innymi osobami, ale również nasza pozycja w zespole. A co gdyby znaleźć klucz do skuteczniej komunikacji z naszymi współpracownikami czy domownikami? Czy znajomość stylu myślenia i działania pomaga w codziennym funkcjonowaniu wśród innych ludzi?

pią25paź18:00- 20:00Brak wolnych miejscOd poziomu Twojego przywództwa zależy poziom skuteczności Twojego zespołu!18:00 - 20:00 Akademia Nowych Możliwości, LublinOrganizator: Akademia Nowych Możliwości (Partner FRIS)Miejscowość:LublinSkrócony opis : Prowadzisz firmę? Jesteś Menadżerem? Zarządzasz grupą osób? To szkolenie jest dla Ciebie!

pią25paź18:00- 20:00Brak wolnych miejscOBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ! WYZNACZ KIERUNEK I DZIAŁAJ SKUTECZNIE - Czyli praktyczny przewodnik po Twoich Talentach.18:00 - 20:00 DLACZEMU, WarszawaOrganizator: ForChange - Martyna Guba (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Jak zostać SUPERBOHATEREM swojego życia, znaleźć swój życiowy kompas i podążać tam gdzie bije Twoje serce?

pią25paź18:00- 20:30SZEF SUPERBOHATER - PRZYWÓDZTWO OPARTE O FRIS®18:00 - 20:30 Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA, WarszawaOrganizator: reVision Coaching & Consulting Dorota Wicik (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Pełnisz dziś rolę SZEFA i jesteś zdeterminowana/y, by stać się LIDEREM IDEALNYM? Pragniesz uruchomić swoje SUPERMOCE, by z większą świadomością przewodzić ludziom? A może przygotowujesz się do roli MANAGERA i potrzebujesz zgłębić TAJNIKI SUPERMOCY W PRZYWÓDZTWIE?

pią25paź18:00- 21:00Czego nie wiesz (a powinieneś) o swoim zespole18:00 - 21:00 Hotel Kolegiacki, PoznańOrganizator: Siła Bycia Sobą (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jak zrozumieć ludzi, ich potrzeby, motywacje i predyspozycje? Jak stworzyć zespół indywidualności, który tworzy spójną, zgraną całość? I wreszcie jak odkrywać i dbać o talenty w zespole?

sob26paź09:00- 12:00FRIS® W EDUKACJI – STYL MYŚLENIA NAUCZYCIELA A ZAANGAŻOWANIE I WYNIKI OSIĄGANE PRZEZ UCZNIÓW09:00 - 12:00 Zakład Doskonalenia Zawodowego, LesznoOrganizator: MILAT Dariusz Ratajczak (Partner FRIS)Miejscowość:LesznoSkrócony opis : Zapraszam nauczycieli, pedagogów, dyrektorów szkół, trenerów wewnętrznych, osoby zajmujące się edukacją w dowolnym obszarze, którzy chcieliby: świadomie wykorzystywać style myślenia w pracy z uczniami, inwestować więcej energii w osiąganie celów, sprawić, aby każdy z uczniów czuł się dobrze na lekcji i efektywnie zdobywał wiedzę.

sob26paź09:30- 12:30Brak wolnych miejscWzmocnij swoją efektywność osobistą i biznesową z FRIS®09:30 - 12:30 Szkoła Anity Żytowicz, BydgoszczOrganizator: Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna Fabisiak (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Wzmocnij swoją efektywność osobistą i biznesową z FRIS® Chcesz skuteczniej pracować i osiągać jeszcze lepsze wyniki? Chcesz efektywniej docierać do innych – współpracowników, klientów? Chcesz budować pozytywne i trwałe relacje? Chcesz lepiej zarządzać swoim zespołem? Chcesz świadomie korzystać z potencjału swojego i swoich współpracowników?

sob26paź09:30- 12:00Brak wolnych miejscRóżne style myślenia a skuteczna komunikacja w biznesie09:30 - 12:00 ŚNIADECKICH 17, WARSZAWAOrganizator: ADDICO J.Górska i E.Szumlak sp.j.Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Dobra komunikacja jest kluczem do powodzenia w biznesie. Jej skuteczność w dużym stopniu decyduje o tym, jak jesteś postrzegany przez współpracowników, szefów i klientów. Czy zauważyłeś, że czasem trudno jest Ci nadążyć za klientem który chce jak najszybciej „dojść do brzegu” nie słuchając Twoich szczegółowych analiz? A może masz całkiem inaczej - gdy Ty jesteś już na etapie działania Twoi współpracownicy wciąż zadają dziesiątki szczegółowych pytań o cel, proces, kierunek….

sob26paź10:00- 12:00Brak wolnych miejscKomunikujesz się czy budujesz porozumienie w związku?10:00 - 12:00 Akademia Nowych Możliwości, LublinOrganizator: Akademia Nowych Możliwości (Partner FRIS)Miejscowość:LublinSkrócony opis : Podstawą związku jest wzajemne zrozumienie - jak nad tym pracujesz?

sob26paź10:00- 13:00Style Myślenia i Działania w Biznesie - poziom zaawansowany (dla znających swój Styl FRIS®)10:00 - 13:00 Centrum Szkoleniowo-Rozwojowe Sapientia, SzczecinOrganizator: Ministry of Skills i Centrum Szkoleniowo-Rozwojowe Sapientia (Partnerzy FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : „Style Myślenia i Działania w Biznesie” to warsztat na poziomie zaawansowanym, dla osób, które posiadają swoje indywidualne wyniki badania FRIS® i chcą poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę jak wykorzystać FRIS® w biznesie.

sob26paź10:00- 13:00Klient ma swoją rację i swój styl - jak zadbać o długotrwałe relacje w biznesie?10:00 - 13:00 VII LO im. Juliusza Słowackiego, WarszawaOrganizator: educatornia (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Jak zainteresować klienta swoją ofertą? Mówić konkretnie i rzeczowo? Postawić na parametry i technologie? A może skomplementować fuksjowy żakiet i opowiedzieć ciekawą historię o marce i jej wartościach? To zależy. Nie ma jednej uniwersalnej recepty na zdobycie klienta, bo każdy klient ma swoją rację i swój styl ;)

sob26paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscCHCESZ MIEĆ RACJĘ CZY RELACJĘ? Warsztat o skutecznej komunikacji ( NIE ) tylko dla PAR, SINGLI oraz Rodziców10:00 - 13:00 CENTRUM KULTURY ŁOMIANKIOrganizator: ForChange - Martyna Guba (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Skuteczna komunikacja jest kluczem do szczęścia ! Można się jej nauczyć i poznać jej sekret ! A kiedy to osiągniesz, zdobędziesz najcenniejszy w życiu SKARB ! BO SUKCES TO RELACJE !

sob26paź10:00- 13:00FRISowa podróż zawodowa10:00 - 13:00 Przetwornia - Staromiejskie Centrum Biznesu, PłockOrganizator: Work Life Balance Żaneta Kajs (Partner FRIS)Miejscowość:PłockSkrócony opis : Chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową? Szukasz wymarzonej pracy? A może chcesz awansować ? Sprawić, by Twój szef dostrzegł Twoje możliwości i talenty? Ta podróż jest właśnie dla Ciebie. Dlaczego? Bo każdy z nas ma w sobie potencjał i naturalne zdolności. Budując swoją karierę zawodową o w oparciu o te fundamenty masz szanse wykonywać swoją pracę z pasją, skutecznie i efektywnie.

sob26paź10:00- 13:00Śniadanie z FRISem - Jak FRIS® może zwiększyć sprzedaż? Pozyskaj większą ilość Klientów10:00 - 13:00 Circinus Training Center, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Cena, cena, cena - przecież dzisiaj Klienci chcą płacić jak najmniej za produkty i usługi najwyższej jakości. Kolejne szkolenie sprzedażowe, nic nie zmieniło? Nie ma już wiele rzeczy które mogą zaskoczyć Handlowca. U konkurencji trawa zawsze bardziej zielona? Dobrze pewnie znasz wiele wymówek swoich sprzedawców. Szkolenia sprzedażowe nie są panaceum na wszystko, ogromną rolę odgrywa praca jaką wkładają Handlowcy. A co jeśli mogliby pozyskać wiedzę, która pomoże im szybciej budować relację z klientami, domykać większą ilość sprzedaży i dopasować się w taki sposób do klienta, że trudno będzie mu odmówić?

sob26paź11:00- 12:30Rodzina - najważniejsza firma na świecie. Odkryj jej potencjał z FRIS®11:00 - 12:30 Gliwice, ul. Jasna 31BOrganizator: Magis Agnieszka Macyk (Partner FRIS)Miejscowość:GliwiceSkrócony opis : Nie rozumiesz co powoduje, że Twoje dziecko potrafi odnaleźć się w chaosie bałaganu, a Ciebie to irytuje? Zadajesz sobie pytanie 'dlaczego mój partner, mąż nie potrafi być spontaniczny i wszystko analizuje podczas, gdy dla ciebie liczy się chwila?' jeśli zadajesz sobie takie pytania, to ten warsztat jest was.

sob26paź11:00- 14:00Komunikacja w myśleniu ze Stylami Myślenia FRIS® - warsztat dla młodych dorosłych 18+11:00 - 14:00 Deptak Bogusława nr 9/6, SzczecinOrganizator: Akademia Sukcesu (Partner FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Warsztat jest dedykowany dla młodych osób wkraczających w dorosłe życie 18 , które chcą: zwiększyć świadomość i zrozumienie naturalnie, występujących różnic w sposobach myślenia i działania, poznać sposoby komunikacji różnych stylów myślenia, poznać silne i słabe swoje strony oraz innych stylów myślenia, pogłębić umiejętność skutecznej komunikacji, budować udane relacje z innymi.

sob26paź11:00- 14:00Od wypalenia do spełnienia11:00 - 14:00 ARS FUTURA, WarszawaOrganizator: ARS FUTURA (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zapraszam na warsztat „Od wypalenia do spełnienia” jako wstęp do budowania sukcesu zawodowego w oparciu o mocne strony i naturalne predyspozycje wg FRIS®.

sob26paź12:00- 14:30Brak wolnych miejscMenadżerko, działaj z energią, zmniejsz stres!12:00 - 14:30 ŁódźOrganizator: Szkolenia i Coaching - Elżbieta Przywara (Partner FRIS)Miejscowość:ŁódźSkrócony opis : Twoja codzienność zawodowa to pośpiech, częstość zmian, presja wyników oraz zespół indywidualności? Prawdopodobnie często odczuwasz stres i spada poziom Twojej energii. Zła wiadomość jest taka, że nie masz wpływu na tempo i nieprzewidywalność zmian. Dobrą wiadomością jest to, że masz wpływ, jak komunikujesz się ze swoim zespołem i jak zarządzasz swoją energią. Zapraszam Cię na warsztat, na którym doświadczysz narzędzia FRIS®. Dzięki niemu wzbogacisz swoją komunikację z zespołem, zaczniesz działać z nową energią i zmniejszysz skalę odczuwanego stresu.

sob26paź12:00- 15:30Brak wolnych miejscPewność w biznesie i potencjał którego szukasz. Jak FRIS® pomaga zwiększyć pewność siebie i wzmocnić poczucie własnej wartości?12:00 - 15:30 Inkubator Biznes i Nauka, PoznańOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Żródłem większości konfliktów jest brak zrozumienia. Ufamy bardziej ocenom innych niż sobie. Nie doceniamy swoich zalet bo w oczach innych odmienność to wada.

sob26paź13:00- 15:00Brak wolnych miejscOdkryj swój potencjał i wybierz ŚWIADOMIE swoją drogę zawodową!13:00 - 15:00 Akademia Nowych Możliwości, LublinOrganizator: Akademia Nowych Możliwości (Partner FRIS)Miejscowość:LublinSkrócony opis : Zacznij od zrozumienia siebie i swoich naturalnych talentów!

sob26paź13:30- 16:30Co po maturze? Co po studiach? Odkryj swój potencjał. Kieruj swoim życiem i przyszłą karierą z FRIS®13:30 - 16:30 Szkoła Anity Żytowicz, BydgoszczOrganizator: Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna Fabisiak (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Co po maturze? Co po studiach? Odkryj swój potencjał. Kieruj swoim życiem i przyszłą karierą z FRIS® Co po maturze? Jakie wybrać studia? Studia i co dalej? Jaki zawód będzie dla mnie najlepszy? Być może to Twoje dylematy. Zanim zdecydujesz się na kolejny krok, poznaj swój sposób myślenia i działania!!! Zapraszam na warsztat, prowadzony w oparciu o metodologię FRIS®.

sob26paź14:00- 17:00W poszukiwaniu swoich supermocy14:00 - 17:00 Przetwornia - Staromiejskie Centrum Biznesu, PłockOrganizator: Work Life Balance Żaneta Kajs (Partner FRIS)Miejscowość:PłockSkrócony opis : „Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj życia żyjąc jak ktoś inny”. S.Jobs. Odkryj swoje mocne strony i działaj w zgodzie z samym sobą

sob26paź15:00- 17:30ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ I ŚWIADOMIE ZARZĄDZAJ ŻYCIEM I KARIERĄ15:00 - 17:30 Hotel Patio, WrocławOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Znając swój indywidualny sposób myślenia i działania, oraz zespołu z którym pracujesz, dowiesz się jak możesz jeszcze skuteczniej motywować nie tylko siebie, ale i Twoich bliskich, zrozumiesz mechanizmy swojego działania – odkryjesz swoje „dlaczego”, poznasz swój system podejmowania decyzji i system priorytetyzowania działań, nauczysz się działać zgodnie z potencjałem swoim i swoich współpracowników.

Szkolenia na 5. Festiwalu FRIS®:

25 października, piątek

Październik 2019

Opcje sortowania

Miejscowość:

Wszystko

pią25paź09:30- 12:00ODKRYJ SWÓJ NATURALNY POTENCJAŁ I ŚWIADOMIE ZARZĄDZAJ SWOIM ŻYCIEM I KARIERĄ09:30 - 12:00 Plaza Butique Hotel, KrakówOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Przestań ze sobą i ze światem każdego dnia walczyć - zacznij się rozwijać się w kierunku swoich naturalnych predyspozycji. Możemy być średni we wszystkim, albo w czymś wybitni - TY DECYDUJESZ!

pią25paź10:00- 12:00Zobacz, jak styl myślenia w biznesie, przekłada się na działanie w sukcesie!10:00 - 12:00 DESK Strefa Przedsiębiorcy, TarnówOrganizator: Centrum Biznesu KONSENS (Partner FRIS)Miejscowość:TarnówSkrócony opis : Zastanawiasz się, czy styl komunikacji z klientami i pracownikami ma wpływ na zyskowność firmy i dobrą renomę? Robisz wiele, a efektów nie widać? Myślisz, że inni myślą tak jak ty?

pią25paź10:00- 12:00FRIStyle Team, jak uruchomić i wykorzystać potencjał w zwinnym zespole, nie tylko w IT10:00 - 12:00 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny GdyniaOrganizator: Employee Experience Advisory (Partner FRIS)Miejscowość:GdyniaSkrócony opis : Agile nastawiony jest na skutecznoć, jednak bez dobrego, zgranego zespołu ta zwinna maszyna nie działa. FRIS® jest skutecznym narzędziem budujący zaufanie w zespole i pozwalającym zrozumieć język różnych ról projektowych.

pią25paź10:00- 13:00ŚNIADANIE Z FRISem - Jak FRIS® może zwiększyć sprzedaż? Pozyskaj większą ilość Klientów10:00 - 13:00 Circinus Training Center, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Cena, cena, cena - przecież dzisiaj Klienci chcą płacić jak najmniej za produkty i usługi najwyższej jakości. Kolejne szkolenie sprzedażowe, nic nie zmieniło? Nie ma już wiele rzeczy które mogą zaskoczyć Handlowca. U konkurencji trawa zawsze bardziej zielona? Dobrze pewnie znasz wiele wymówek swoich sprzedawców. Szkolenia sprzedażowe nie są panaceum na wszystko, ogromną rolę odgrywa praca jaką wkładają Handlowcy. A co jeśli mogliby pozyskać wiedzę, która pomoże im szybciej budować relację z klientami, domykać większą ilość sprzedaży i dopasować się w taki sposób do klienta, że trudno będzie mu odmówić?

pią25paź10:00- 13:00FEEDBACK W 4 KOLORACH - JAK PRZEKAZYWAĆ INFORMACJE ZWROTNE TAK, ABY TRAFIĆ DOKĄD CHCESZ TRAFIĆ10:00 - 13:00 Strefa Wzrostu, WarszawaOrganizator: Blackbird Group Sp. z o.o.Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Rzeczowy feedback nie zawsze jest prosty. Zwłaszcza, kiedy każdy odbiorca ceni sobie inny przekaz. Poznaj Style Myślenia FRIS® i dowiedz się, jaki feedback działa na kogo i co zawsze pomoże Ci w trudnych sytuacjach.

pią25paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscZwinny zespół - jak zarządzać i budować relacje10:00 - 13:00 Ogrodowa 12 - Conference Center (sala 403), PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zwinny zespół, aby dobrze funkcjonował powinien być spójny i zgrany, informacje powinny przepływać sprawnie, na bieżąco, a członkowie zespołu powinni mieć do siebie zaufanie. Co możesz zrobić, aby twój zespół taki właśnie BYŁ, a nie tylko POWINIEN być? Jak budować zgrany zespół skoro często zwinny = zmienny?

pią25paź11:00- 14:00Lider w relacji z Zespołem - Zespół w relacji z liderem.11:00 - 14:00 ARS FUTURA, WarszawaOrganizator: ARS FUTURA (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zapraszam na warsztat „Lider w relacji z Zespołem – Zespół w relacji z Liderem” jako wstęp do zarządzania sytuacyjnego z elementami motywacji i komunikacji wg FRIS®.

pią25paź12:00- 15:00Brak wolnych miejscZGRANA DRUŻYNA - czyli MOC ZESPOŁU ! Jak zbudować dobry zespół ?12:00 - 15:00 DLACZEMU, WarszawaOrganizator: ForChange - Martyna Guba (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Warsztat o tym jak zbudować dobry zespół ! Spotkanie ma na celu zapoznanie uczestników z metodologią FRIS® i zaprezentować możliwości w procesie budowania zespołów, rozwijaniu jego potencjału czy zwiększeniu efektywności. Idealny dla osób, które planują otworzyć własną firmę, właścicieli firm, kadry menedżerskiej, pracowników działów HR zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników, dla liderów budujących i rozwijających swoje zespoły, dla osób, które zastanawiają się nad założeniem własnej firmy i zatrudnieniu pracowników / współpracowników.

pią25paź13:30- 16:15ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ I MOTYWACJĘ ZESPOŁU13:30 - 16:15 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - Szkolenia, Doradztwo, Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : To właśnie na nim możesz wykonać pierwszy krok w kierunku przemiany Twojego zespołu w doskonały organizm będący tym czym FC Barcelona dla futbolu i The Beatles dla muzyki.

pią25paź14:00- 17:00Brak wolnych miejscZrozumieć rozmówcę. FRIS® jako wsparcie w procesie w procesie doradztwa sprzedaży i rekrutacji14:00 - 17:00 Fundacja Barka - Budynek A, PoznańOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Źródłem większości konfliktów jest brak zrozumienia. Wszyscy mówią - niewielu się rozumie! Udoskonalenie zasad komunikacji stało się wymogiem obecnego czasu.

Pokaż więcej wydarzeń

26 października, sobota

Październik 2019

Opcje sortowania

Miejscowość:

Wszystko

sob26paź09:00- 12:00FRIS® W EDUKACJI – STYL MYŚLENIA NAUCZYCIELA A ZAANGAŻOWANIE I WYNIKI OSIĄGANE PRZEZ UCZNIÓW09:00 - 12:00 Zakład Doskonalenia Zawodowego, LesznoOrganizator: MILAT Dariusz Ratajczak (Partner FRIS)Miejscowość:LesznoSkrócony opis : Zapraszam nauczycieli, pedagogów, dyrektorów szkół, trenerów wewnętrznych, osoby zajmujące się edukacją w dowolnym obszarze, którzy chcieliby: świadomie wykorzystywać style myślenia w pracy z uczniami, inwestować więcej energii w osiąganie celów, sprawić, aby każdy z uczniów czuł się dobrze na lekcji i efektywnie zdobywał wiedzę.

sob26paź09:30- 12:00Brak wolnych miejscRóżne style myślenia a skuteczna komunikacja w biznesie09:30 - 12:00 ŚNIADECKICH 17, WARSZAWAOrganizator: ADDICO J.Górska i E.Szumlak sp.j.Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Dobra komunikacja jest kluczem do powodzenia w biznesie. Jej skuteczność w dużym stopniu decyduje o tym, jak jesteś postrzegany przez współpracowników, szefów i klientów. Czy zauważyłeś, że czasem trudno jest Ci nadążyć za klientem który chce jak najszybciej „dojść do brzegu” nie słuchając Twoich szczegółowych analiz? A może masz całkiem inaczej - gdy Ty jesteś już na etapie działania Twoi współpracownicy wciąż zadają dziesiątki szczegółowych pytań o cel, proces, kierunek….

sob26paź10:00- 12:00Brak wolnych miejscKomunikujesz się czy budujesz porozumienie w związku?10:00 - 12:00 Akademia Nowych Możliwości, LublinOrganizator: Akademia Nowych Możliwości (Partner FRIS)Miejscowość:LublinSkrócony opis : Podstawą związku jest wzajemne zrozumienie - jak nad tym pracujesz?

sob26paź10:00- 13:00Śniadanie z FRISem - Jak FRIS® może zwiększyć sprzedaż? Pozyskaj większą ilość Klientów10:00 - 13:00 Circinus Training Center, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Cena, cena, cena - przecież dzisiaj Klienci chcą płacić jak najmniej za produkty i usługi najwyższej jakości. Kolejne szkolenie sprzedażowe, nic nie zmieniło? Nie ma już wiele rzeczy które mogą zaskoczyć Handlowca. U konkurencji trawa zawsze bardziej zielona? Dobrze pewnie znasz wiele wymówek swoich sprzedawców. Szkolenia sprzedażowe nie są panaceum na wszystko, ogromną rolę odgrywa praca jaką wkładają Handlowcy. A co jeśli mogliby pozyskać wiedzę, która pomoże im szybciej budować relację z klientami, domykać większą ilość sprzedaży i dopasować się w taki sposób do klienta, że trudno będzie mu odmówić?

sob26paź10:00- 13:00Style Myślenia i Działania w Biznesie - poziom zaawansowany (dla znających swój Styl FRIS®)10:00 - 13:00 Centrum Szkoleniowo-Rozwojowe Sapientia, SzczecinOrganizator: Ministry of Skills i Centrum Szkoleniowo-Rozwojowe Sapientia (Partnerzy FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : „Style Myślenia i Działania w Biznesie” to warsztat na poziomie zaawansowanym, dla osób, które posiadają swoje indywidualne wyniki badania FRIS® i chcą poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę jak wykorzystać FRIS® w biznesie.

sob26paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscCHCESZ MIEĆ RACJĘ CZY RELACJĘ? Warsztat o skutecznej komunikacji ( NIE ) tylko dla PAR, SINGLI oraz Rodziców10:00 - 13:00 CENTRUM KULTURY ŁOMIANKIOrganizator: ForChange - Martyna Guba (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Skuteczna komunikacja jest kluczem do szczęścia ! Można się jej nauczyć i poznać jej sekret ! A kiedy to osiągniesz, zdobędziesz najcenniejszy w życiu SKARB ! BO SUKCES TO RELACJE !