Partner strategiczny FRIS®

akademia-leona-kozminskiego-logo-fris

Założona w 1993 roku warszawska Akademia Leona Koźmińskiego jest wyższą uczelnią o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Prowadzi badania naukowe i kształci w zakresie: ekonomii, zarządzania, finansów, prawa, administracji, psychologii biznesu i socjologii biznesu i mediów.

Jest jedyną uczelnią w Polce, która posiada potrójną akredytację międzynarodową: AACSB, EQUIS i AMBA; ma też ocenę wyróżniającą Państwowej Komisji Akredytacyjnej dla kierunków zarządzanie, prawo i administracja. W ramach tzw. oceny parametrycznej jednostek naukowych dla badań w zakresie nauk ekonomicznych otrzymała kategorię pierwszą.

Według krajowych rankingów edukacyjnych „Perspektyw”, nieprzerwanie od 14 lat Akademia Leona Koźmińskiego jest najlepszą uczelnią niepubliczną w Polsce. W 2016 r. wg „Financial Times” wśród szkół biznesu zdobyła 42. miejsce w Europie, studia z zakresu finansów dały jej 15. miejsce na świecie (ALK znalazła się w rankingu jako jedyna uczelnia z Europy Środkowo-Wschodniej), a studia magisterskie z zarządzania – miejsce 35. Ponadto program Executive MBA Akademii Koźmińskiego w latach 2009-2010 i 2012-2017 – jako jedynej uczelni z Polski – znalazł się wśród 100 najlepszych na świecie. W 2017 r. w rankingu Global EMBA znalazł się na 68 miejscu.

Akademia Leona Koźmińskiego o FRIS®

Nikolay Kirov

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów – Center of Excellence – Akademii Leona Koźmińskiego

Partner i Członek Zarządu
Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.

Członek Rady
Fundacja Pasja do Edukacji i Rozwoju

We FRIS®: Wizjoner, w działaniu Entuzjasta

Od 20 lat zajmuję się edukacją menedżerską. Ponad 50.000 osób brało udział w moich wykładach i sesjach strategicznych. Testując na sobie, poznałem prawie wszystkie testy związane z rozwojem menedżerskim, aby móc z nich korzystać lub polecać je podczas szkoleń, programów rozwojowych dla firm i wykładów na studiach MBA.

Gdy zobaczyłem po raz pierwszy test oraz swój raport FRIS® od razu wiedziałem, że jest on absolutnie wyjątkowym narzędziem. Łatwość z jaką jest odbierany przez uczestników szkoleń i sesji coachingowych przy jednoczesnej wyjątkowej precyzji narzędzia jest unikalna!

FRIS® ma szczególnie łatwą aplikowalność w biznesie.

Prowadzę zajęcia z negocjacji i budowania relacji w biznesie. Dzięki FRIS® wzbogaciłem je i pokazuję jak można rozpoznawać styl myślenia naszego partnera w negocjacjach, a w rezultacie jak dostosowywać argumentację, tak aby była dla niego zrozumiała i aby móc podpisywać lepsze kontrakty. Uświadamiamy sobie też, dlaczego z jednymi osobami budujemy relacje szybko i „nadajemy na tych samych falach”,  a z innymi jest nam trudniej współpracować. Zaczynamy również rozumieć w jaki sposób my sami podejmujemy decyzje!

FRIS® pomaga skuteczniej zarządzać zespołem i realizować projekty.

Na podstawie modelu FRIS® można niezwykle skutecznie budować i zarządzać zespołami. Jako uczestnicy warsztatów, szybko doświadczamy, że różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych przez nas projektach. Sprawdziłem w praktyce, że FRIS® pozwala zrozumieć dlaczego czasami współpraca układa się łatwo, lub odwrotnie – dlaczego czasami organizacja pracy i komunikacja w zespołach zawodzi. W efekcie możemy skuteczniej i łatwiej realizować projekty biznesowe.

Polecam FRIS® jako świetne narzędzie, idealne do wsparcia rozwoju biznesowego każdej organizacji. Rozumiejąc styl myślenia i działania partnera w biznesie, jesteśmy w stanie łatwiej dopasować argumentację, budować relacje i współpracować!

Obszary współpracy

Główne obszary współpracy FRIS® i Akademii Leona Koźmińskiego to edukacja, badania i rozwój oraz wsparcie organizacji w lepszym wykorzystaniu potencjału ich pracowników. Wspólnie szukamy nowych możliwości, aby pogłębić wiedzę o FRIS® i rozszerzyć obszary jej zastosowań na nowe dziedziny.

Iwona Bobrowska-Budny
Talent Management Mentorka, Trenerka Biznesu
Partnerka Merytoryczna Akademii Leona Koźmińskiego

Nadia Kirova
Konsultantka Biznesu, Trenerka, Przedsiębiorczyni, Wykładowczyni MBA
Nikolay Kirov
Keynote Speaker, Trener, Dyrektor ds. Strategii Rozwoju
Akademii Leona Koźmińskiego

Szkolenia, doradztwo i programy rozwojowe dla firm

Akademia Leona Koźmińskiego oferuje kursy, szkolenia oraz usługi doradztwa z wykorzystaniem FRIS® dla największych polskich firm. Główne obszary zastosowań to zwiększanie efektywności zespołów, skuteczne strategie negocjacyjne oraz trwała, pozytywna zmiana w poprawie komunikacji i współpracy wewnątrzfirmowej. Liczba przebadanych z wykorzystaniem FRIS® w ramach działań Akademii Leona Koźmińskiego przekracza już 1.000 osób!

Koźmiński Advanced Management Program

FRIS® jest elementem elitarnego programu szkoleniowo-rozwojowego Kozminski Advanced Management Program, przeznaczonego dla wyższej kadry menedżerskiej oraz właścicieli firm. Program oferuje unikatowe możliwości spojrzenia na współczesne wyzwania biznesowe, trendy w zarządzaniu ze szczególnym uwzględnieniem dylematów przywództwa w organizacji, kształtowania długofalowych strategii rozwoju, a także możliwości osobistego rozwoju i zdobywania nowych kompetencji.

Studia podyplomowe i MBA

Studenci studiów MBA oraz wybranych studiów podyplomowych (m.in. coaching) w trakcie jednego z pierwszych zjazdów otrzymują swój Raport indywidualny i poznają FRIS® na praktycznych warsztatach oraz pracują ze swoimi wynikami przez kilka kolejnych miesięcy.

Program MBA na Akademii Leona Koźmińskiego jest jednym z najlepiej ocenianych w Polsce i posiada trzy najważniejsze akredytacje przyznawane uczelniom biznesowym – EQUIS, AMBA i AACSB. Są to tak zwane trzy korony, o których zdobycie ubiegają się najlepsze szkoły biznesu. Na świecie jest tylko 58 uczelni, które posiadają wszystkie trzy akredytacje, spośród ok. 11 000.

Projekt Styl Myślenia Menedżera

Wspólnie przeprowadziliśmy projekt badawczo-rozwojowy dla studentów oraz absolwentów Studiów podyplomowych i MBA, do którego zgłosiło się 770 uczestników. Celem badawczym projektu było pogłębienie wiedzy na temat predyspozycji osób o różnych stylach myślenia i działania, związku stylu myślenia z preferowanymi warunkami pracy oraz z satysfakcją i sukcesami zawodowymi. Celem rozwojowym projektu było dostarczenie uczestnikom nowej wiedzy o własnych możliwościach, która pomoże im podejmować trafniejsze decyzje.

Certyfikacja Center of Excellence

Szkolenie certyfikacyjne FRIS® dla pracowników i współpracowników Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego otworzyło przed nami nowe obszary do współpracy. Uczestnicy otrzymali narzędzia, wiedzę i zdobyli kompetencje niezbędne do tego, aby korzystać z FRIS® w praktyce zawodowej. Cytując Iwonę, jedną z uczestniczek: „dużo wiedzy i inspiracji – WSZYSTKO do stosowania”.

Zjazd Studentów i Absolwentów MBA

FRIS® był jednym z głównych elementów programu zjazdu Studentów i Absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 130 menedżerów i szefów największych firm z całej Polski otrzymało swój Raport indywidualny i poznało FRIS® na 3-godzinnym warsztacie poprzez praktyczne i angażujące ćwiczenia. W trakcie trzydniowego wydarzenia plakietki ze Stylem Myślenia i Stylem Działania zachęcały uczestników do networkingu i nawiązywania nowych znajomości.

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami

Center of Excellence otrzymało uprawnienia do przeprowadzania badań kwestionariuszem FRIS® oraz prowadzenia sesji rozwojowych z Studentami i Absolwentami. Certyfikowani Trenerzy FRIS® pomagają odkryć obszary o największym osobistym oraz zawodowym potencjale i doradzić kierunki dalszego rozwoju. Zrozumienie własnego stylu myślenia oferuje cenną wiedzę o własnych możliwościach i naturalnych predyspozycjach.

Jaki jest mój Styl FRIS®?

Wybierz Certyfikowaną Trenerkę lub Trenera FRIS® w Twoim mieście lub regionie, skontaktuj się z nim i umów na badanie kwestionariuszem. Znajdziesz ich na terenie całej Polski!

Jak jest oceniany FRIS®?

Wiele osób docenia prostotę i trafność Modelu FRIS®. Szczególnie zainteresowanie napotkaliśmy wśród specjalistów z branży szkoleniowej, coachingowej i HR.

X
lub
Hej, chcesz lepiej poznać FRIS?
Zapisz się na FRISletter i otrzymuj:
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań FRIS,
- porady i sztuczki jak wykorzystać FRIS w praktyce,
- plany rozwoju FRIS - pomysły, produkty i narzędzia,
- informacje o najnowszych warsztatach i szkoleniach.
lub
Zapisz się na FRISletter!
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań FRIS,
- porady i sztuczki jak wykorzystać FRIS w praktyce,
- plany rozwoju FRIS - pomysły, produkty i narzędzia,
- informacje o najnowszych warsztatach i szkoleniach.
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zobacz czym zasilamy nasz Newsletter:
- bezpłatnymi zaproszeniami do nowych badań
- promocjami na produkty i usługi
- poradami i sztuczkami jak stosować FRIS
- informacjami o najnowszych szkoleniach
- nowościami, pomysłami i planami rozwoju FRIS
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zapisz się na FRISletter, aby otrzymywać od nas informacje o promocjach, szkoleniach oraz ważnych wydarzeniach we FRIS.
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zobacz czym zasilamy nasz Newsletter:
- bezpłatnymi zaproszeniami do nowych badań
- promocjami na produkty i usługi
- poradami i sztuczkami jak stosować FRIS
- informacjami o najnowszych szkoleniach
- nowościami, pomysłami i planami rozwoju FRIS
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
lub szybciej:
Najświeższe informacje o FRIS
W newsletterze wysyłamy:
- bezpłatne zaproszenia do nowych projektów
- artykuły i wskazówki o FRIS
- najnowsze szkolenia i wydarzenia
- nowości, pomysły i nasze plany rozwoju
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Otrzymuj nowości, bezpłatne zaproszenia
do nowych projektów badawczych
oraz informacje o promocjach i szkoleniach!
Warsztaty FRIS® w całej Polsce
uczestnictwo w każdym tylko 30 zł / os.
Udział: tylko 30zł / os.
Zapisy trwają, liczba miejsc ograniczona.
Udział: tylko 30 zł / os.
Szkolenia w ponad 16 różnych miejscowościach.
Udział: tylko 30 zł / os.
53 szkolenia | 21 miast | start już JUTRO!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Bezpłatny raport z wynikami projektu
50 stron statystyk, analiz i wniosków dot. Stylów Myślenia
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Właśnie zwolniły się 2 ostatnie miejsca!
50+ warsztatów w 18 miastach
uczestnictwo w dowolnym: tylko 40 zł
Festiwal szkoleń w całej Polsce
Ostatnie dni na rezerwację miejsca!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Zapisy na przedpremierowy dostęp otwarte!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Zapisy na przedpremierowy dostęp otwarte!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Zapisy na przedpremierowy dostęp otwarte!
75 szkoleń w całej Polsce - już od piątku
Ostatnie dni zapisów! Udział = 40 zł / os.
Festiwal szkoleń w całej Polsce
Bilety już w sprzedaży, tylko 40 zł / os.
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Pozostały ostatnie wolne miejsca!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Pozostały ostatnie wolne miejsca!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Pozostały ostatnie wolne miejsca!
Ostatni dzień zapisów na szkolenia!
Jutro startuje Festiwal Stylów Myślenia, udział = 40 zł
Odkryj Style Myślenia FRIS®
Co i po co badamy?
Zamów badanie FRIS
Szkolenie certyfikacyjne FRIS
Trenerzy FRIS® grają dla WOŚP!
Badanie z konsultacją w aukcjach z ceną wywoławczą od 100 zł ❤
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Zapisy na nowe szkolenia w 2019 r. są otwarte
Startujemy JUTRO - w PIĄTEK!
Ponad 40% szkoleń ma już wyprzedane miejsca!
Trenerzy FRIS® wciąż grają dla WOŚP!
Badanie z konsultacją w aukcjach z ceną wywoławczą od 100 zł ❤
Dzisiaj ostatni dzień zapisów!
bilety tylko 50 zł • małe grupy • interaktywne warsztaty
Konsultacje i warsztaty FRIS® online
już od 50 zł • tylko na aukcjach 29. Finału WOŚP
Kurs certyfikacyjny FRIS® ONLINE
Zapisy na nowe edycje w 2021 r. są otwarte!
Kurs certyfikacyjny FRIS® ONLINE
Jesień 2021 - zapisy są już otwarte!
bilety w cenie 50 zł • wciąż mamy wolne miejsca!
Warsztaty FRIS® ONLINE już w sobotę!
Wylicytuj Raport FRIS® z konsultacją
ponad 30 aukcji z różnymi trenerami • licytacje nawet od 1 zł
Kurs certyfikacyjny FRIS® ONLINE
Wiosna 2022 - zapisy są już otwarte!
Wylicytuj Raport FRIS® z konsultacją
wygraj aukcję z Certyfikowaną Trenerką lub Trenerem
Kurs certyfikacyjny FRIS® ONLINE
Wiosna 2023 - zapisy otwarte!
Wylicytuj Raport FRIS® z konsultacją
wygraj aukcję z Certyfikowaną Trenerką lub Trenerem
Kurs certyfikacyjny FRIS® ONLINE
Wiosna 2024 - zapisy otwarte!
Menu