Partner strategiczny FRIS®

akademia-leona-kozminskiego-logo-fris

Założona w 1993 roku warszawska Akademia Leona Koźmińskiego jest wyższą uczelnią o szerokim profilu biznesowym, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Prowadzi badania naukowe i kształci w zakresie: ekonomii, zarządzania, finansów, prawa, administracji, psychologii biznesu i socjologii biznesu i mediów.

Jest jedyną uczelnią w Polce, która posiada potrójną akredytację międzynarodową: AACSB, EQUIS i AMBA; ma też ocenę wyróżniającą Państwowej Komisji Akredytacyjnej dla kierunków zarządzanie, prawo i administracja. W ramach tzw. oceny parametrycznej jednostek naukowych dla badań w zakresie nauk ekonomicznych otrzymała kategorię pierwszą.

Według krajowych rankingów edukacyjnych „Perspektyw”, nieprzerwanie od 14 lat Akademia Leona Koźmińskiego jest najlepszą uczelnią niepubliczną w Polsce. W 2016 r. wg „Financial Times” wśród szkół biznesu zdobyła 42. miejsce w Europie, studia z zakresu finansów dały jej 15. miejsce na świecie (ALK znalazła się w rankingu jako jedyna uczelnia z Europy Środkowo-Wschodniej), a studia magisterskie z zarządzania – miejsce 35. Ponadto program Executive MBA Akademii Koźmińskiego w latach 2009-2010 i 2012-2017 – jako jedynej uczelni z Polski – znalazł się wśród 100 najlepszych na świecie. W 2017 r. w rankingu Global EMBA znalazł się na 68 miejscu.

Akademia Leona Koźmińskiego o FRIS®

nikolay-kirov-o-fris

Nikolay Kirov

Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju, Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów – Center of Excellence – Akademii Leona Koźmińskiego

Partner i Członek Zarządu
Kirov Strategic Negotiators Sp. z o.o.

Członek Rady
Fundacja Pasja do Edukacji i Rozwoju

We FRIS®: Wizjoner, w działaniu Entuzjasta

Od 20 lat zajmuję się edukacją menedżerską. Ponad 50.000 osób brało udział w moich wykładach i sesjach strategicznych. Testując na sobie, poznałem prawie wszystkie testy związane z rozwojem menedżerskim, aby móc z nich korzystać lub polecać je podczas szkoleń, programów rozwojowych dla firm i wykładów na studiach MBA.

Gdy zobaczyłem po raz pierwszy test oraz swój raport FRIS® od razu wiedziałem, że jest on absolutnie wyjątkowym narzędziem. Łatwość z jaką jest odbierany przez uczestników szkoleń i sesji coachingowych przy jednoczesnej wyjątkowej precyzji narzędzia jest unikalna!

FRIS® ma szczególnie łatwą aplikowalność w biznesie.

Prowadzę zajęcia z negocjacji i budowania relacji w biznesie. Dzięki FRIS® wzbogaciłem je i pokazuję jak można rozpoznawać styl myślenia naszego partnera w negocjacjach, a w rezultacie jak dostosowywać argumentację, tak aby była dla niego zrozumiała i aby móc podpisywać lepsze kontrakty. Uświadamiamy sobie też, dlaczego z jednymi osobami budujemy relacje szybko i „nadajemy na tych samych falach”,  a z innymi jest nam trudniej współpracować. Zaczynamy również rozumieć w jaki sposób my sami podejmujemy decyzje!

FRIS® pomaga skuteczniej zarządzać zespołem i realizować projekty.

Na podstawie modelu FRIS® można niezwykle skutecznie budować i zarządzać zespołami. Jako uczestnicy warsztatów, szybko doświadczamy, że różne sposoby myślenia i wynikające z nich style działania prowadzą do różnych efektów w realizowanych przez nas projektach. Sprawdziłem w praktyce, że FRIS® pozwala zrozumieć dlaczego czasami współpraca układa się łatwo, lub odwrotnie – dlaczego czasami organizacja pracy i komunikacja w zespołach zawodzi. W efekcie możemy skuteczniej i łatwiej realizować projekty biznesowe.

Polecam FRIS® jako świetne narzędzie, idealne do wsparcia rozwoju biznesowego każdej organizacji. Rozumiejąc styl myślenia i działania partnera w biznesie, jesteśmy w stanie łatwiej dopasować argumentację, budować relacje i współpracować!

Obszary współpracy

Główne obszary współpracy FRIS® i Akademii Leona Koźmińskiego to edukacja, badania i rozwój oraz wsparcie organizacji w lepszym wykorzystaniu potencjału ich pracowników. Wspólnie szukamy nowych możliwości, aby pogłębić wiedzę o FRIS® i rozszerzyć obszary jej zastosowań na nowe dziedziny.

Iwona Bobrowska-Budny
Talent Management Mentor, Trener Biznesu
Partner Merytoryczny Akademii Leona Koźmińskiego

FRIS-akademia-leona-kozminskiego-szkolenia

Szkolenia, doradztwo i programy rozwojowe dla firm

Akademia Leona Koźmińskiego oferuje kursy, szkolenia oraz usługi doradztwa z wykorzystaniem FRIS® dla największych polskich firm. Główne obszary zastosowań to zwiększanie efektywności zespołów, skuteczne strategie negocjacyjne oraz trwała, pozytywna zmiana w poprawie komunikacji i współpracy wewnątrzfirmowej. Liczba przebadanych z wykorzystaniem FRIS® w ramach działań Akademii Leona Koźmińskiego przekracza już 1.000 osób!

Koźmiński Advanced Management Program

FRIS® jest elementem elitarnego programu szkoleniowo-rozwojowego Kozminski Advanced Management Program, przeznaczonego dla wyższej kadry menedżerskiej oraz właścicieli firm. Program oferuje unikatowe możliwości spojrzenia na współczesne wyzwania biznesowe, trendy w zarządzaniu ze szczególnym uwzględnieniem dylematów przywództwa w organizacji, kształtowania długofalowych strategii rozwoju, a także możliwości osobistego rozwoju i zdobywania nowych kompetencji.

FRIS-KAMP-Kozminski
kozminski-mba-3-korony

Studia podyplomowe i MBA

Studenci studiów MBA oraz wybranych studiów podyplomowych (m.in. coaching) w trakcie jednego z pierwszych zjazdów otrzymują swój Raport indywidualny i poznają FRIS® na praktycznych warsztatach oraz pracują ze swoimi wynikami przez kilka kolejnych miesięcy.

Program MBA na Akademii Leona Koźmińskiego jest jednym z najlepiej ocenianych w Polsce i posiada trzy najważniejsze akredytacje przyznawane uczelniom biznesowym – EQUIS, AMBA i AACSB. Są to tak zwane trzy korony, o których zdobycie ubiegają się najlepsze szkoły biznesu. Na świecie jest tylko 58 uczelni, które posiadają wszystkie trzy akredytacje, spośród ok. 11 000.

Projekt Styl Myślenia Menedżera

Wspólnie przeprowadziliśmy projekt badawczo-rozwojowy dla studentów oraz absolwentów Studiów podyplomowych i MBA, do którego zgłosiło się 770 uczestników. Celem badawczym projektu było pogłębienie wiedzy na temat predyspozycji osób o różnych stylach myślenia i działania, związku stylu myślenia z preferowanymi warunkami pracy oraz z satysfakcją i sukcesami zawodowymi. Celem rozwojowym projektu było dostarczenie uczestnikom nowej wiedzy o własnych możliwościach, która pomoże im podejmować trafniejsze decyzje.

styl-myslenia-menedzera-tablet-shadow
certyfikacja-center-of-excellence-alk

Certyfikacja Center of Excellence

Szkolenie certyfikacyjne FRIS® dla pracowników i współpracowników Center of Excellence Akademii Leona Koźmińskiego otworzyło przed nami nowe obszary do współpracy. Uczestnicy otrzymali narzędzia, wiedzę i zdobyli kompetencje niezbędne do tego, aby korzystać z FRIS® w praktyce zawodowej. Cytując Iwonę, jedną z uczestniczek: „dużo wiedzy i inspiracji – WSZYSTKO do stosowania”.

Zjazd Studentów i Absolwentów MBA

FRIS® był jednym z głównych elementów programu zjazdu Studentów i Absolwentów MBA Akademii Leona Koźmińskiego. Ponad 130 menedżerów i szefów największych firm z całej Polski otrzymało swój Raport indywidualny i poznało FRIS® na 3-godzinnym warsztacie poprzez praktyczne i angażujące ćwiczenia. W trakcie trzydniowego wydarzenia plakietki ze Stylem Myślenia i Stylem Działania zachęcały uczestników do networkingu i nawiązywania nowych znajomości.

zjazd-absolwentow-studentow-mba-2015-ALK-mikolajki-FRIS-08
biuro-karier-i-wspolpracy-z-absolwentami-alk-fris

Biuro Karier i Współpracy z Absolwentami

Center of Excellence otrzymało uprawnienia do przeprowadzania badań kwestionariuszem FRIS® oraz prowadzenia sesji rozwojowych z Studentami i Absolwentami. Certyfikowani Trenerzy FRIS® pomagają odkryć obszary o największym osobistym oraz zawodowym potencjale i doradzić kierunki dalszego rozwoju. Zrozumienie własnego stylu myślenia oferuje cenną wiedzę o własnych możliwościach i naturalnych predyspozycjach.

Jak poznać swój Styl FRIS®?

Wybierz Certyfikowanego Trenera FRIS® w Twoim mieście lub regionie, skontaktuj się z nim i umów na badanie kwestionariuszem.

Jak zostać Trenerem FRIS®?

Na szkoleniu certyfikacyjnym przygotujemy do diagnostyki, prowadzenia sesji rozwojowych oraz doradztwa opartego o FRIS®.

X
lub
Hej, chcesz lepiej poznać FRIS?
Zapisz się na FRISletter i otrzymuj:
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań FRIS,
- porady i sztuczki jak wykorzystać FRIS w praktyce,
- plany rozwoju FRIS - pomysły, produkty i narzędzia,
- informacje o najnowszych warsztatach i szkoleniach.
lub
Zapisz się na FRISletter!
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań FRIS,
- porady i sztuczki jak wykorzystać FRIS w praktyce,
- plany rozwoju FRIS - pomysły, produkty i narzędzia,
- informacje o najnowszych warsztatach i szkoleniach.
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
FRISletter
nowości o FRIS na Twój email:
lub szybciej:
Co wysyłamy we FRISletter? - promocje na produkty i usługi FRIS
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- najnowsze warsztaty i szkolenia
- nowości we FRIS, pomysły i produkty
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zobacz czym zasilamy nasz Newsletter:
- bezpłatnymi zaproszeniami do nowych badań
- promocjami na produkty i usługi
- poradami i sztuczkami jak stosować FRIS
- informacjami o najnowszych szkoleniach
- nowościami, pomysłami i planami rozwoju FRIS
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zapisz się na FRISletter, aby otrzymywać od nas informacje o promocjach, szkoleniach oraz ważnych wydarzeniach we FRIS.
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
lub szybciej:
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Zobacz czym zasilamy nasz Newsletter:
- bezpłatnymi zaproszeniami do nowych badań
- promocjami na produkty i usługi
- poradami i sztuczkami jak stosować FRIS
- informacjami o najnowszych szkoleniach
- nowościami, pomysłami i planami rozwoju FRIS
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
zapisy na nowy sezon wystartowały!
lub szybciej:
Najświeższe informacje o FRIS
W newsletterze wysyłamy:
- bezpłatne zaproszenia do nowych projektów
- artykuły i wskazówki o FRIS
- najnowsze szkolenia i wydarzenia
- nowości, pomysły i nasze plany rozwoju
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
- bezpłatne zaproszenia do nowych badań
- promocje na produkty i usługi
- porady i sztuczki jak stosować FRIS
- informacje o najnowszych szkoleniach
- nowości, pomysły i plany rozwoju FRIS
Chciałbyś lepiej poznać FRIS?
Otrzymuj nowości, bezpłatne zaproszenia
do nowych projektów badawczych
oraz informacje o promocjach i szkoleniach!
Warsztaty FRIS® w całej Polsce
uczestnictwo w każdym tylko 30 zł / os.
Udział: tylko 30zł / os.
Zapisy trwają, liczba miejsc ograniczona.
Udział: tylko 30 zł / os.
Szkolenia w ponad 16 różnych miejscowościach.
Udział: tylko 30 zł / os.
53 szkolenia | 21 miast | start już JUTRO!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Promocja FIRST MINUTE: 25% taniej do końca lutego!
Bezpłatny raport z wynikami projektu
50 stron statystyk, analiz i wniosków dot. Stylów Myślenia
Szkolenia certyfikacyjne FRIS®
Właśnie zwolniły się 2 ostatnie miejsca!
50+ warsztatów w 18 miastach
uczestnictwo w dowolnym: tylko 40 zł
Festiwal szkoleń w całej Polsce
Ostatnie dni na rezerwację miejsca!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Zapisy na przedpremierowy dostęp otwarte!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Zapisy na przedpremierowy dostęp otwarte!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Zapisy na przedpremierowy dostęp otwarte!
75 szkoleń w całej Polsce - już od piątku
Ostatnie dni zapisów! Udział = 40 zł / os.
Festiwal szkoleń w całej Polsce
Bilety już w sprzedaży, tylko 40 zł / os.
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Pozostały ostatnie wolne miejsca!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Pozostały ostatnie wolne miejsca!
Szkolenia certyfikacyjne FRIS® w 2018
Pozostały ostatnie wolne miejsca!
Menu