4. Festiwal FRIS®

Festiwal zakończony!

Ponad 50 szkoleń w 17 miejscowościach odbyło się 26-27 października 2018! Dziękujemy za uczestnictwo w dwóch dniach pełnych szkoleń o Stylach Myślenia w całej Polsce!

O Festiwalu FRIS®

To 2 dni pełne warsztatów i szkoleń w całej Polsce. Ideą Festiwalu jest pokazanie jak bardzo naturalny Styl Myślenia wpływa na nasz sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji. Jak poznanie własnego Stylu Myślenia pomaga zrozumieć i zaakceptować dlaczego niektóre cele osiągamy łatwo, a inne stanowią dla nas trudność.

FRIS® zbliża do stanu FLOW – pokazuje jak można z satysfakcją stawać się lepszym, wciąż będąc sobą.

Poprzednie edycje Festiwalu to:

0
miejscowości
0
szkoleń
0
uczestników

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Koszt uczestnictwa w każdym szkoleniu organizowanym w ramach Festiwalu FRIS® wynosi 40 zł za osobę.

2-festiwal-fris-ikona-cena-40
4-festiwal-fris-ikona-daty

Kiedy i gdzie są organizowane szkolenia?

Wszystkie szkolenia w ramach Festiwalu FRIS® będą organizowane przez dwa dni: 26 i 27 października 2018.

W jakich miastach? Zobacz mapę »

Jak zgłosić się na szkolenie?

Na każde ze szkoleń zgłaszasz się u jego organizatora. Znajdź interesujące Ciebie szkolenie, kliknij na jego nazwę – zobaczysz szczegóły, w tym przycisk, pod którym kupisz bilet na szkolenie.

Liczba miejsc ograniczona!

festiwal-fris-ikona-zgloszenie
festiwal-fris-ikona-konkursowy-raport

Raport FRIS® do wygrania :)

Na każdym szkoleniu będzie organizowany konkurs, w którym można wygrać 1 kod dostępowy do badania FRIS®. Po wypełnieniu kwestionariusza, otrzymasz swój własny, spersonalizowany Raport indywidualny FRIS®. Powodzenia!

Dołącz do wydarzenia!
Zobacz nowe szkolenia.

Do wydarzenia na Facebooku dodajemy informacje o nowych szkoleniach oraz ważne nowości o Festiwalu.

Stale dodajemy nowe szkolenia!
W poprzedniej edycji było ich aż 75 :)

Tak wyglądał 1. Festiwal FRIS®

W styczniu miał miejsce pierwszy, ogólnopolski festiwal szkoleniowy, który spotkał się z niesamowitym entuzjazmem:

  • 646 uczestników
  • 53 szkolenia
  • 39 trenerów
  • 18 miast

 

Zobacz szkolenia organizowane w styczniu »

festiwal-fris-przewodnik

Jak zapisać się na szkolenie?

Kliknij na nazwę interesującego Ciebie szkolenia, następnie na przycisk KUP BILET i na odpowiedniej stronie zapisz się na szkolenie.

Październik 2018

Opcje sortowania

pią26paź09:00- 11:45Moc ZESPOŁU09:00 - 11:45 ClockWork Centrum Coworking, WarszawaOrganizator: CareerTree (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Kasia, Piotr, Wiola, Michał… - każdy inny, każdy wyjątkowy. Czasem się dogadują i wszystko idzie ok, a czasem… Sam/a wiesz…

pią26paź09:30- 12:00Stań się lepszą wersją siebie, wciąż będąc sobą09:30 - 12:00 Plaza Butique HotelOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Pracuj mądrze, a nie ciężko! Naucz się definiować cele, tak aby je w naturalny dla siebie sposób osiągać sukces i zarabiaj więcej.

pią26paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscStyl myślenia i jego wpływ na komunikację10:00 - 13:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Czy wiesz dlaczego Twoja wypowiedź wywołuje różne reakcje u różnych osób? Zapewne odpowiesz: Oczywiście, przecież ludzie są różni! Zgadza się! A czy wiesz na czym te różnice polegają i jak mogłabyś/mógłbyś je wykorzystać w komunikacji? Jeżeli ten temat jest dla Ciebie interesujący zapraszam na warsztaty.

pią26paź10:00- 12:00Znajdź sposób na SIEBIE - zobacz jak postrzega CIĘ świat10:00 - 12:00 Centrum Opus, ŁódźOrganizator: Fundacja IDEA (Partner FRIS)Miejscowość:ŁódźSkrócony opis : Znajdź sposób na SIEBIE - zobacz jak postrzega CIĘ świat. Przyjdź na Festiwal FRIS® i dowiedz się jak zrobić genialne pierwsze wrażenie oraz jaką wartość dajesz innym.

pią26paź11:00- 14:00Warsztaty dla biznesu "Manager doskonały"11:00 - 14:00 OpoleOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Odkryj naturalne predyspozycje, zdobądź wiedzę o lepszej komunikacji, efektywnych zespołach, trafnej rekrutacji i innych.

pią26paź13:00- 16:00Brak wolnych miejscZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁU DZIĘKI FRIS®13:00 - 16:00 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - Szkolenia, Doradztwo, Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Wykonaj pierwszy krok w kierunku przemiany Twojego zespołu w doskonały organizm będący tym czym FC Barcelona dla futbolu i The Beatles dla muzyki.

pią26paź13:00- 16:00Wyższa kultura współpracy w oparciu o metodologię FRIS®13:00 - 16:00 Ośrodek Nowe Światy, WarszawaOrganizator: Meritum Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Warsztat promujący wyższą kulturę współpracy w zespołach w oparciu o metodologię FRIS®

pią26paź13:00- 15:00B2H: komunikacja i budowanie relacji w biznesie13:00 - 15:00 Białostocki Park Naukowo-TechnologicznyOrganizator: Viden Agnieszka Buśk (Partner FRIS)Miejscowość:BiałystokSkrócony opis : Dzięki łączności w skali globalnej także w przemyśle 4.0 pojawia się przestrzeń, w której biznes przybiera wymiar relacji między ludźmi, jest oparty na bezpośrednim, spersonalizowanym kontakcie. Chcesz poznać skuteczne narzędzie, które wspiera efektywną współpracę i budowanie zespołów projektowych, sprzyja poprawie komunikacji z partnerami biznesowymi/klientami? Zajmujesz się HR lub zarządzasz zespołem? Odkryj nowe możliwości z FRIS®.

pią26paź13:00- 16:00Jak zbudować zespół marzeń?13:00 - 16:00 Business Link Maraton PoznańOrganizator: Inspiro Joanna Gawlik-Dziadoń (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jak zbudować zespół marzeń? Zapraszam Cię na warsztaty, na których lepiej zrozumiesz innych oraz spojrzysz na swój zespół świeżym okiem, dzięki czemu będziesz w stanie efektywniej dobierać zadania do ludzi i ich naturalnych predyspozycji.

pią26paź14:00- 17:00Zrozumieć rozmówcę. FRIS jako wsparcie w procesie doradztwa, sprzedaży i rekrutacji14:00 - 17:00 Sala konferencyjna Ecommerce Connections, BytkowoOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Komunikacja jest źródłem informacji. Od jej sprawności zależy sukces w wielu dziedzinach oraz w życiu osobistym. Zadbaj o to by być mistrzem komunikacji !

pią26paź14:30- 17:30Festiwal FRIS® dla Nauczycieli "Jak myśli mój uczeń?"14:30 - 17:30 II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiOrganizator: DCC Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:SiedlceSkrócony opis : Udział w warsztacie to możliwość poznania swojego stylu myślenia oraz inspiracja do spojrzenia na swoich uczniów pod kątem czterech różnych sposobów myślenia. Warsztat pozwoli poszerzyć samoświadomość oraz inaczej spojrzeć na różnorodność w klasie. Zainspiruje do poszukiwania nowych obszarów rozumienia uczniów, budowania wspólnoty i podnoszenia efektywności nauczania.

pią26paź15:00- 18:00Nauczyciel i FRIS - droga do suckesu nauczyciela i ucznia15:00 - 18:00 GliwiceOrganizator: Magis Agnieszka Macyk (Partner FRIS)Miejscowość:GliwiceSkrócony opis : Warsztaty dla nauczycieli i wykładowców, którzy chcą zoptymalizować proces nauczania i uczynić z niego proces zidywidualizowany i jeszcze bardziej efektywny.

pią26paź15:00- 17:30Skuteczna komunikacja z klientem z uwzględnieniem FRIS®15:00 - 17:30 Biurowiec Delta, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Sprzedaż jest jedną z kluczowych umiejętności dzisiejszych czasów. Czy robisz to skutecznie? Czy chciałbyś sprzedawać lepiej niż robisz to teraz? Chcesz wiedzieć więcej co decyduje o skuteczności sprzedaży? W jaki sposób sprzedawać nie sprzedając? Zapraszamy Cię na szkolenie w ramach 4. Festiwalu FRIS®.

pią26paź16:00- 18:30Nauczycielski FRIStyle - Od Relacji do Edukacji.16:00 - 18:30 Strefa Wzrostu, WarszawaOrganizator: educatornia (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Chcesz znaleźć wspólny język ze swoimi uczniami? Zależy Ci na budowaniu dobrych, wspierających relacji w klasie? Szukasz inspiracji do bardziej twórczej i efektywnej pracy? Chcesz się rozwijać, a poznawanie siebie i zrozumienie innych są dla Ciebie ważne? Jeśli tak, zapraszam na szkolenie, podczas którego dowiesz się dlaczego warto poznać swój styl myślenia oraz co dobrego wynika z tego dla Ciebie i Twoich uczniów.

pią26paź16:00- 19:00Warsztaty dla biznesu "Manager doskonały"16:00 - 19:00 OpoleOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Odkryj naturalne predyspozycje, zdobądź wiedzę o lepszej komunikacji, efektywnych zespołach, trafnej rekrutacji i innych. Warsztat poprowadzi Certyfikowany Trener FRIS®!

pią26paź16:00- 18:30FRIStyle w procesie sprzedaży. Jak działać efektywnie budując trwałe relacje z klientami16:00 - 18:30 Siedziba Izby Gospodarczej Regionu Płockiego - Dom DarmstadtOrganizator: GrowthZone Dorota Mejri (Partner FRIS)Miejscowość:PłockSkrócony opis : Sprzedaż to przede wszystkim budowanie dobrych relacji z klientami. Wykorzystaj znajomość stylów myślenia, żeby wyróżnić się na tle konkurencji, rozmawiając z klientem w najlepszy, dla niego sposób

pią26paź17:00- 20:00Czego nie wiesz (a powinieneś) o swoim zespole17:00 - 20:00 Ogrodowa 12 - Conference Center, PoznańOrganizator: Siła Bycia Sobą (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jak zarządzać zespołem jednocześnie z troską o ludzi i efekty współpracy? Jak stworzyć zespół indywidualności, który tworzy spójną, zgraną całość? I wreszcie jak odkrywać i dbać o talenty w zespole?

pią26paź17:00- 20:00Skuteczne motywowanie z uwzględnieniem indywidualnych możliwości i zdolności wg metodologii FRIS®17:00 - 20:00 OPGK Sp. z .o.o.Organizator: Coaching4You (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Warsztat dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, którzy interesują się najnowszymi metodami pracy oraz dla rodziców, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności pracy z dziećmi.

pią26paź17:00- 20:00On i ona - czyli jak lepiej zrozumieć partnera i usprawnić komunikację w relacji z wykorzystaniem metodologii FRIS®17:00 - 20:00 Software Camp, LublinOrganizator: Colibri Coaching & Training (Partner FRIS)Miejscowość:LublinSkrócony opis : Każdemu z nas zależy, by znaleźć porozumienie w bliskich relacjach jednak z jakiegoś powodu ciężko czasami się porozumieć i usłyszeć jakie są nasze wzajemne potrzeby i oczekiwania. Jedną z trudności jest to, że za każdym razem próbujemy rozmawiać w ten sam sposób i liczymy, że tym razem zakończenie będzie inne. Tymczasem, niczym bumerang powracamy do tych samych

pią26paź17:00- 20:00Rozwój na miarę Twojego potencjału17:00 - 20:00 PWSH "Pomerania"Organizator: Centrum Rozwoju Doradztwa i Szkoleń Joanna Włódzik (Partner FRIS)Miejscowość:ChojniceSkrócony opis : Szkolenie dla osób, które chcą lepiej wykorzystać swój naturalny potencjał wynikający ze stylu myślenia w obszarze zawodowym.

pią26paź17:00- 20:00Znajdź pracę marzeń i polub poniedziałki dzięki FRIS®17:00 - 20:00 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - Szkolenia, Doradztwo, Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Sprawdź w jaki sposób FRIS może pomóc Ci znaleźć pracę, dzięki której polubisz poniedziałki.

pią26paź17:30- 20:30Style myślenia Menedżera wg metodologii FRIS®17:30 - 20:30 Coaching & Training House KatowiceOrganizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa AMICUS Miłosz Omastka (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Szczególnie zmieniający się ostatnio rynek pracy, zmuszający do utrzymania dotychczasowych pracowników oraz przyciągnięcia do organizacji nowych, często z pokolenia funkcjonującego według odmiennych zasad i wyznającego inne wartości niż dotychczasowe powoduje, że rozwój kompetencji miękkich nabiera szczególnego znaczenia. Zrozumienie tych procesów dzięki modelowi FRIS® pozwoli menedżerom zwiększyć efektywność zarządzania sobą oraz zespołami, którymi kierują.

pią26paź17:30- 20:30Brak wolnych miejscOdkryj swoje mocne strony i świadomie zarządzaj swoją karierą zawodową17:30 - 20:30 Centrum Szkoleniowe Europrofes, 4 piętroOrganizator: Kariera z pasją (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Znajomość swoich mocnych stron jest kluczem do świadomego planowania własnej kariery i rozwoju zawodowego. Wiedząc, w jakich obszarach jesteś 'dobry' i do czego się 'nadajesz', oszczędzisz czas i energię, podejmiesz, trafne decyzje zawodowe.

pią26paź17:30- 20:30FRISowe zarządzanie emocjami17:30 - 20:30 Fabryka Sensu, WrocławOrganizator: Strefa Energii (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Zapraszamy wszystkich, którzy mądrze i uważnie budują relacje z drugim człowiekiem. Tutaj poszerzamy horyzonty wiedzy o nas samych!

pią26paź17:30- 20:30Brak wolnych miejscTwój biznes z FRIS® Jak myślisz Ty, a jak Twój współpracownik?17:30 - 20:30 Szkoła Anity Żytowicz, BydgoszczOrganizator: Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna Fabisiak (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Pracuj efektywnie, zarabiaj więcej! Myśl jak lider przyszłości. Świadomie wykorzystuj potencjał swój i swoich współpracowników. Możesz być średni we wszystkim lub wybitny w jakimś obszarze – Twój wybór. Zapraszam na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®.

pią26paź17:30- 20:00Stań się lepszym, wciąż będąc sobą!17:30 - 20:00 Hotel PlazaOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Rozumiejąc swój preferowany sposób funkcjonowania, mając świadomość swoich preferencji, masz możliwość konstruktywnego podejścia do wyzwań. Możesz rozwijać się w kierunku Twoich naturalnych predyspozycji. Możemy być średni we wszystkim albo w czymś wybitni.

pią26paź17:30- 20:00Rekrutacja szyta na miarę Twoich potrzeb.17:30 - 20:00 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe FOLWARECKA 23, Żory k/ KatowicOrganizator: Akademia Rozwoju Personalnego LOREM Dorota Smolorz (Partner FRIS)Miejscowość:ŻorySkrócony opis : Rekrutacja szyta na miarę Twoich potrzeb. Festiwal FRIS®

pią26paź18:00- 21:00Deleguj z polotem18:00 - 21:00 Delta, PoznańOrganizator: Marta Żurowska (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jak będąc kierownikiem lub menadżerem zespołu, przestać brać wszystko na siebie? Spotkajmy się, podpowiem Ci jak delegować z polotem :)

pią26paź18:00- 20:00Jak prowadzić efektywne spotkania - MasterMeetings z FRIS®18:00 - 20:00 Klinika Zwierzat Domowych, SzczecinOrganizator: Meander (Partner FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Spotkania nie muszą być nudne i trwać godzinami. Jeżeli znajdziemy klucz do komunikacji, mogą stać się przyjemne, treściwe i krótkie.

pią26paź18:00- 20:00„ZA”komunikowani w FRIS®. Warsztat o rozmowie, komunikacji i zrozumieniu siebie i innych.18:00 - 20:00 Kobieciarnia. Dom InspiracjiOrganizator: Youth Projects Managements (Partner FRIS)Miejscowość:TczewSkrócony opis : Warsztat o rozmowie, komunikacji i zrozumieniu siebie i innych. Zapraszamy Cię na warsztat, który pozwoli przełamać bariery w komunikacji.

sob27paź09:00- 11:30Brak wolnych miejscNauczycielski FRIStyle - od relacji do edukacji.09:00 - 11:30 Szkoła Podstawowa nr 205, WarszawaOrganizator: educatornia (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Chcesz znaleźć wspólny język ze swoimi uczniami? Zależy Ci na budowaniu dobrych, wspierających relacji w klasie? Szukasz inspiracji do bardziej twórczej i efektywnej pracy? Chcesz się rozwijać, a poznawanie siebie i zrozumienie innych są dla Ciebie ważne? Jeśli tak, zapraszam na szkolenie, podczas którego dowiesz się dlaczego warto poznać swój styl myślenia oraz co dobrego wynika z tego dla Ciebie i Twoich uczniów.

sob27paź10:00- 13:00Co w głowie, to na talerzu10:00 - 13:00 Sale Hrubieszowska, WarszawaOrganizator: Human Value Anna Mackiewicz-Garbiec (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Krótka historia o tym, jak styl myślenia wpływa na nasze nawyki jedzeniowe.

sob27paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscFRIS® do nawigacji w zmianie. Jak efektywnie i bezboleśnie wdrażać zmiany?10:00 - 13:00 Cafe BioCulturaOrganizator: Jowita Radzińska (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zmianą można zarządzać lub się jej poddawać. Dobra strategia zarządzania zmianą wymaga znajomości własnych zasobów i preferencji. Chcesz lepiej radzić sobie z szaloną dynamiką zmiany? Zobacz jak FRIS® nawigator w zmianie może Ci w tym pomóc!

sob27paź10:00- 13:00Styl myślenia i jego wpływ na komunikację10:00 - 13:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Czy wiesz dlaczego Twoja wypowiedź wywołuje różne reakcje u różnych osób? Zapewne odpowiesz: Oczywiście, przecież ludzie są różni! Zgadza się! A czy wiesz na czym te różnice polegają i jak mogłabyś/mógłbyś je wykorzystać w komunikacji? Jeżeli ten temat jest dla Ciebie interesujący zapraszam na warsztaty.

sob27paź10:00- 13:00Co by było, gdybyś wiedział jak myślą inni? Warsztaty otwarte FRIS®10:00 - 13:00 Business Link Wrocław (budynek: Green2day)Organizator: Agencja Wizerunku i Rozwoju CAMBIAR (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Naucz się rozpoznawać Style Myślenia a zdobędziesz umiejętność mówienia w różnych językach.

sob27paź10:00- 13:00Zrozumieć rozmówcę. FRIS jako wsparcie w procesie doradztwa, sprzedaży i rekrutacji10:00 - 13:00 Hotel Lechicka, PoznańOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Komunikacja jest źródłem informacji. Od jej sprawności zależy sukces w wielu dziedzinach oraz w życiu osobistym. Zadbaj o to by być mistrzem komunikacji !

sob27paź10:00- 13:00Zrozumieć siebie, zrozumieć innych10:00 - 13:00 Pokój - warsztaty, szkolenia, przestrzeńOrganizator: Inspiro Joanna Gawlik-Dziadoń (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zrozumieć siebie, zrozumieć innych. Po tym warsztacie spojrzysz inaczej na siebie i na dzielące Cię różnice z innymi ludźmi, co pomoże Ci podnieść swoją komunikację na wyższy poziom!

sob27paź10:00- 13:00Budowanie współpracy w grupie wg metodologii FRIS®10:00 - 13:00 OPGK Sp. z .o.o.Organizator: Coaching4You (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Warsztat dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, którzy interesują się najnowszymi metodami pracy oraz dla rodziców, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności pracy z dziećmi.

sob27paź10:00- 12:00Skuteczna rekrutacja z FRIS®10:00 - 12:00 Cafe Kino, BydgoszczOrganizator: eMKa Magdalena Kędzia mentor coach trener (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS® i jego zastosowaniem w rekrutacji pracowników. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, pracowników działów HR zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników, dla liderów budujących i rozwijających swoje zespoły.

sob27paź10:00- 13:00SFRISowany zespół, czy sfrustrowany zespół - poznaj jak zbudować efektywny zespół za pomocą FRIS®. Warsztaty dla kadry menadżerskiej i liderów zespołów projektowych10:00 - 13:00 Gliwice, ul. Jasna 31BOrganizator: Magis Agnieszka Macyk (Partner FRIS)Miejscowość:GliwiceSkrócony opis : Warsztat dla kadry menadżerskiej, właścicieli firm,pracowników działów HR, liderów zespołów i projektów, aby mogli z pomocą narzędzia FRIS® budowali efektywne i skuteczne zespoły dzięki dobrej komunikacji. zespoły

sob27paź10:00- 12:00Brak wolnych miejscZbieraj przeżycia na resztę życia z FRIS®10:00 - 12:00 Centrum Opus, ŁódźOrganizator: Fundacja IDEA (Partner FRIS)Miejscowość:ŁódźSkrócony opis : Twoje ukryte talenty, twoja najwyższa wartość, twój niezrealizowany potencjał - najlepsze co masz w sobie nie było dla Ciebie wcześniej oczywiste. Ale teraz może być. Dzięki udziałowi w Festiwalu FRIS możesz wykorzystać swoje zalety, aby rozwijać swoje życie, swoją drużynę i karierę.

sob27paź10:00- 12:00B2H: komunikacja i budowanie relacji w biznesie10:00 - 12:00 Archibald Centrum Języków ObcychOrganizator: Viden Agnieszka Buśk (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Dzięki łączności w skali globalnej także w przemyśle 4.0 pojawia się przestrzeń, w której biznes przybiera wymiar relacji między ludźmi, jest oparty na bezpośrednim, spersonalizowanym kontakcie. Chcesz poznać skuteczne narzędzie, które wspiera efektywną współpracę i budowanie zespołów projektowych, sprzyja poprawie komunikacji z partnerami biznesowymi/klientami? Zajmujesz się HR lub zarządzasz zespołem? Odkryj nowe możliwości z FRIS®.

sob27paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscWzmocnij swoją efektywność z FRIS® Kieruj swoim życiem i karierą zgodnie ze swoim potencjałem i naturalnymi preferencjami.10:00 - 13:00 Szkoła Anity Żytowicz, BydgoszczOrganizator: Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna Fabisiak (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Bądź jeszcze lepszy w tym, w czym jesteś dobry. Chcesz skutecznie pracować i osiągać jeszcze lepsze wyniki? Chcesz budować pozytywne i trwałe relacje? Chcesz być lepiej rozumiany i efektywnie docierać do innych – współpracowników, klientów? Zapraszam na warsztat, prowadzony w oparciu o metodologię FRIS®.

sob27paź10:00- 12:30Skuteczna komunikacja w biznesie. Poznaj FRIS® - style myślenia i działania. Inspirujemy do zmian.10:00 - 12:30 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe FOLWARECKA 23, Żory k/ KatowicOrganizator: Akademia Rozwoju Personalnego LOREM Dorota Smolorz (Partner FRIS)Miejscowość:ŻorySkrócony opis : Skuteczna komunikacja w biznesie. Poznaj FRIS - style myślenia i działania. Inspirujemy do zmian. Festiwal FRIS®

sob27paź10:00- 12:30Odkryj Swój „FLOW” – Jak Osiągnąć Radość W Życiu i Pracy z pomocą FRIS®10:00 - 12:30 Siedziba Izby Gospodarczej Regionu Płockiego - Dom DarmstadtOrganizator: GrowthZone Dorota MejriMiejscowość:PłockSkrócony opis : Zapraszam Cię na warsztat, prowadzony w oparciu o metodologię FRIS®, na którym odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się w jakich sytuacjach doświadczysz 'flow' oraz jakie rodzaje działań pomogą Ci osiągnąć stan uskrzydlenia w życiu zawodowym i prywatnym

sob27paź10:30- 13:30Efektywny zespół w Twoim biznesie10:30 - 13:30 Fabryka Sensu, WrocławOrganizator: Strefa Energii (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Warsztat dla przedsiębiorców, menadżerów, freelancerów i członków zespołu, aby zwiększać potencjał zarządzanego przez siebie zespołu, podnosić efekty i mieć większą satysfakcję w pracy.

sob27paź11:00- 14:00Jak budować zespoły w oparciu o model FRIS?11:00 - 14:00 Centrum Edukacji Katowice Strefa Dobry StartOrganizator: Złote Myśli Sp. z o.o. (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Jak szybko zbudować zespół dzięki modelowi FRIS? Jak radzić sobie z emocjami - jak powstają i co powodują.

sob27paź11:30- 13:30Wzmocnij swoją pozycję zawodową11:30 - 13:30 Sala VIP w VINDA, ŁódźOrganizator: Szkolenia i Coaching - Elżbieta (Partner FRIS)Miejscowość:ŁódźSkrócony opis : Zależy Ci budowaniu swojej pozycji zawodowej? Świadomość swoich swoich mocnych stron i wiedza o własnych predyspozycjach do wybranego charakteru pracy to podstawa do podjęcia ukierunkowanych działań. Zrób to z FRIS®!

sob27paź12:30- 14:30Budowanie skutecznego zespołu z wykorzystaniem narzędzi FRIS®12:30 - 14:30 Cafe KinoOrganizator: eMKa Magdalena Kędzia mentor coach trener (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS® i jego możliwościami w budowaniu i zarządzaniu zespołem. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, pracowników działów HR zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników, dla liderów budujących i rozwijających swoje zespoły.

sob27paź13:30- 16:00Brak wolnych miejscPoznaj moc swojego zespołu w oparciu o model FRIS®. Wykorzystaj w pełni potencjał swoich pracowników.13:30 - 16:00 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe FOLWARECKA 23, Żory k/ KatowicOrganizator: Akademia Rozwoju Personalnego LOREM Dorota Smolorz (Partner FRIS)Miejscowość:ŻorySkrócony opis : Poznaj moc swojego zespołu w oparciu o model FRIS®. Wykorzystaj w pełni potencjał swoich pracowników.

sob27paź15:00- 17:00Efektywna komunikacja z FRIS®15:00 - 17:00 Cafe Kino, BydgoszczOrganizator: eMKa Magdalena Kędzia mentor coach trener (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Podczas warsztatów poznasz innowacyjne i zweryfikowane przez polskich badaczy narzędzie FRIS®. Uczestnicy nauczą się rozpoznawać różne style myślenia i dopasowywać komunikaty do konkretnych odbiorców.Dowiesz się jak myślą inni. Dowiesz się, jak komunikować się efektywnie z partnerem, klientem czy współpracownikami. Szkolenie skierowane do menadżerów, handlowców, nauczycieli, trenerów, i wszystkich, którym zależy na efektywnej rozmowie z drugim człowiekiem.

sob27paź17:00- 20:00ZROZUM PARTNERA. FRIS® - warsztaty komunikacji dla par.17:00 - 20:00 Młyńska 12, PoznańOrganizator: MATADA Bartosz Krzyżyński (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zbuduj pomost ze świadomej komunikacji jaką umożliwia spojrzenie na partnera poprzez pryzmat odmiennych Stylów Myślenia definiowanych przez metodologię FRIS®. Warsztaty hybryda: wspaniały pomysł na sobotni wieczór - połączenie edukacji i nieformalnego spotkania z ciekawymi ludźmi w koncepcie Młyńska 12.

Szkolenia na 4. Festiwalu FRIS®:

Październik 2018

Opcje sortowania

Miejscowość:

Wszystko

pią26paź09:00- 11:45Moc ZESPOŁU09:00 - 11:45 ClockWork Centrum Coworking, WarszawaOrganizator: CareerTree (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Kasia, Piotr, Wiola, Michał… - każdy inny, każdy wyjątkowy. Czasem się dogadują i wszystko idzie ok, a czasem… Sam/a wiesz…

pią26paź09:30- 12:00Stań się lepszą wersją siebie, wciąż będąc sobą09:30 - 12:00 Plaza Butique HotelOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Pracuj mądrze, a nie ciężko! Naucz się definiować cele, tak aby je w naturalny dla siebie sposób osiągać sukces i zarabiaj więcej.

pią26paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscStyl myślenia i jego wpływ na komunikację10:00 - 13:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Czy wiesz dlaczego Twoja wypowiedź wywołuje różne reakcje u różnych osób? Zapewne odpowiesz: Oczywiście, przecież ludzie są różni! Zgadza się! A czy wiesz na czym te różnice polegają i jak mogłabyś/mógłbyś je wykorzystać w komunikacji? Jeżeli ten temat jest dla Ciebie interesujący zapraszam na warsztaty.

pią26paź10:00- 12:00Znajdź sposób na SIEBIE - zobacz jak postrzega CIĘ świat10:00 - 12:00 Centrum Opus, ŁódźOrganizator: Fundacja IDEA (Partner FRIS)Miejscowość:ŁódźSkrócony opis : Znajdź sposób na SIEBIE - zobacz jak postrzega CIĘ świat. Przyjdź na Festiwal FRIS® i dowiedz się jak zrobić genialne pierwsze wrażenie oraz jaką wartość dajesz innym.

pią26paź11:00- 14:00Warsztaty dla biznesu "Manager doskonały"11:00 - 14:00 OpoleOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Odkryj naturalne predyspozycje, zdobądź wiedzę o lepszej komunikacji, efektywnych zespołach, trafnej rekrutacji i innych.

pią26paź13:00- 16:00Brak wolnych miejscZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁU DZIĘKI FRIS®13:00 - 16:00 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - Szkolenia, Doradztwo, Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Wykonaj pierwszy krok w kierunku przemiany Twojego zespołu w doskonały organizm będący tym czym FC Barcelona dla futbolu i The Beatles dla muzyki.

pią26paź13:00- 16:00Wyższa kultura współpracy w oparciu o metodologię FRIS®13:00 - 16:00 Ośrodek Nowe Światy, WarszawaOrganizator: Meritum Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Warsztat promujący wyższą kulturę współpracy w zespołach w oparciu o metodologię FRIS®

pią26paź13:00- 15:00B2H: komunikacja i budowanie relacji w biznesie13:00 - 15:00 Białostocki Park Naukowo-TechnologicznyOrganizator: Viden Agnieszka Buśk (Partner FRIS)Miejscowość:BiałystokSkrócony opis : Dzięki łączności w skali globalnej także w przemyśle 4.0 pojawia się przestrzeń, w której biznes przybiera wymiar relacji między ludźmi, jest oparty na bezpośrednim, spersonalizowanym kontakcie. Chcesz poznać skuteczne narzędzie, które wspiera efektywną współpracę i budowanie zespołów projektowych, sprzyja poprawie komunikacji z partnerami biznesowymi/klientami? Zajmujesz się HR lub zarządzasz zespołem? Odkryj nowe możliwości z FRIS®.

pią26paź13:00- 16:00Jak zbudować zespół marzeń?13:00 - 16:00 Business Link Maraton PoznańOrganizator: Inspiro Joanna Gawlik-Dziadoń (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jak zbudować zespół marzeń? Zapraszam Cię na warsztaty, na których lepiej zrozumiesz innych oraz spojrzysz na swój zespół świeżym okiem, dzięki czemu będziesz w stanie efektywniej dobierać zadania do ludzi i ich naturalnych predyspozycji.

pią26paź14:00- 17:00Zrozumieć rozmówcę. FRIS jako wsparcie w procesie doradztwa, sprzedaży i rekrutacji14:00 - 17:00 Sala konferencyjna Ecommerce Connections, BytkowoOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Komunikacja jest źródłem informacji. Od jej sprawności zależy sukces w wielu dziedzinach oraz w życiu osobistym. Zadbaj o to by być mistrzem komunikacji !

pią26paź14:30- 17:30Festiwal FRIS® dla Nauczycieli "Jak myśli mój uczeń?"14:30 - 17:30 II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej JadwigiOrganizator: DCC Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:SiedlceSkrócony opis : Udział w warsztacie to możliwość poznania swojego stylu myślenia oraz inspiracja do spojrzenia na swoich uczniów pod kątem czterech różnych sposobów myślenia. Warsztat pozwoli poszerzyć samoświadomość oraz inaczej spojrzeć na różnorodność w klasie. Zainspiruje do poszukiwania nowych obszarów rozumienia uczniów, budowania wspólnoty i podnoszenia efektywności nauczania.

pią26paź15:00- 18:00Nauczyciel i FRIS - droga do suckesu nauczyciela i ucznia15:00 - 18:00 GliwiceOrganizator: Magis Agnieszka Macyk (Partner FRIS)Miejscowość:GliwiceSkrócony opis : Warsztaty dla nauczycieli i wykładowców, którzy chcą zoptymalizować proces nauczania i uczynić z niego proces zidywidualizowany i jeszcze bardziej efektywny.

pią26paź15:00- 17:30Skuteczna komunikacja z klientem z uwzględnieniem FRIS®15:00 - 17:30 Biurowiec Delta, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Sprzedaż jest jedną z kluczowych umiejętności dzisiejszych czasów. Czy robisz to skutecznie? Czy chciałbyś sprzedawać lepiej niż robisz to teraz? Chcesz wiedzieć więcej co decyduje o skuteczności sprzedaży? W jaki sposób sprzedawać nie sprzedając? Zapraszamy Cię na szkolenie w ramach 4. Festiwalu FRIS®.

pią26paź16:00- 18:30Nauczycielski FRIStyle - Od Relacji do Edukacji.16:00 - 18:30 Strefa Wzrostu, WarszawaOrganizator: educatornia (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Chcesz znaleźć wspólny język ze swoimi uczniami? Zależy Ci na budowaniu dobrych, wspierających relacji w klasie? Szukasz inspiracji do bardziej twórczej i efektywnej pracy? Chcesz się rozwijać, a poznawanie siebie i zrozumienie innych są dla Ciebie ważne? Jeśli tak, zapraszam na szkolenie, podczas którego dowiesz się dlaczego warto poznać swój styl myślenia oraz co dobrego wynika z tego dla Ciebie i Twoich uczniów.

pią26paź16:00- 19:00Warsztaty dla biznesu "Manager doskonały"16:00 - 19:00 OpoleOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Odkryj naturalne predyspozycje, zdobądź wiedzę o lepszej komunikacji, efektywnych zespołach, trafnej rekrutacji i innych. Warsztat poprowadzi Certyfikowany Trener FRIS®!