2. Festiwal FRIS®

Festiwalowe szkolenia były organizowane 13.10.2017 w całej Polsce! Odkrywanie naturalnych predyspozycji, lepsza komunikacja, efektywne zespoły, trafna rekrutacja i inne. Szkolenia prowadzili tylko Certyfikowani Trenerzy!

Dziękujemy za udział, było rewelacyjnie!

przewodnik-po-2festiwalu-a4
2. Festiwal FRIS® startuje już za:
2017/10/13 09:00:00

O Festiwalu FRIS®

To 1 dzień pełen warsztatów i szkoleń w całej Polsce. Jego ideą jest pokazanie jak bardzo naturalny Styl Myślenia wpływa na nasz sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji. Jak poznanie własnego Stylu Myślenia pomaga zrozumieć i zaakceptować dlaczego niektóre cele osiągamy łatwo, a inne stanowią dla nas trudność.

FRIS® zbliża do stanu FLOW – pokazuje jak można z satysfakcją stawać się lepszym, wciąż będąc sobą.

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Koszt uczestnictwa w każdym szkoleniu organizowanym w ramach Festiwalu FRIS® wynosi 40 zł za osobę.

2-festiwal-fris-ikona-cena-40
2-festiwal-fris-ikona-data

Kiedy i gdzie są organizowane szkolenia?

Wszystkie szkolenia w ramach Festiwalu FRIS® są organizowane tylko jednego dnia: 13 października 2017.

W jakich miastach? Zobacz mapę »

Jak zgłosić się na szkolenie?

Na każde ze szkoleń zgłaszasz się u jego organizatora. Znajdź interesujące Ciebie szkolenie, kliknij na jego nazwę – zobaczysz szczegóły, w tym przycisk, pod którym kupisz bilet na szkolenie.

Liczba miejsc ograniczona!

festiwal-fris-ikona-zgloszenie
festiwal-fris-ikona-konkursowy-raport

Raport FRIS® do wygrania :)

Na każdym szkoleniu będzie organizowany konkurs, w którym można wygrać 1 kod dostępowy do badania FRIS®. Po wypełnieniu kwestionariusza, otrzymasz swój własny, spersonalizowany Raport indywidualny FRIS®. Powodzenia!

Dołącz do wydarzenia!

Priorytetowe informacje o nowych lokalizacjach szkoleń i ważne informacje o Festiwalu.
Stale dodajemy nowe szkolenia!

Kliknij na przycisk „Zainteresowany” »

Tak wyglądał 1. Festiwal FRIS®

W styczniu miał miejsce pierwszy, ogólnopolski festiwal szkoleniowy, który spotkał się z niesamowitym entuzjazmem:

  • 646 uczestników
  • 53 szkolenia
  • 39 trenerów
  • 18 miast

 

Zobacz szkolenia organizowane w styczniu »

festiwal-fris-przewodnik

Jak zapisać się na szkolenie?

Kliknij na nazwę interesującego Ciebie szkolenia – zobaczysz jego szczegóły, w tym wskazówki jak się zapisać oraz dane kontaktowe organizatora.

Październik 2017

Opcje sortowania

pią13paź09:00- 12:30Brak wolnych miejscFRIS® dla Projektów09:00 - 12:30 Technopark Pomerania, SzczecinOrganizator: Meander (Partner FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Wyobraź sobie sytuację, kiedy podczas realizacji projektu wszystko idzie gładko, ponieważ każdy wie w czym jest mocny a gdzie powinien ustąpić pola bardziej wprawionemu koledze. Wyobraź sobie sytuację, kiedy komunikujesz się efektywnie i nie denerwujesz się, że informacja przekazana została przeinaczona. Jeżeli myślisz, że nie jest to możliwe, to chętnie udowodnimy Ci, że są sposoby i to wcale nie magiczne, do tego, żeby wypracować w zespole satysfakcjonującą i efektywną współpracę.

pią13paź09:00- 12:00Jak zbudować zespół skuteczny biznesowo?09:00 - 12:00 Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie,Organizator: EBM Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Spotkanie dedykowane jest dla przedstawicieli działów HR, menadżerów, właścicieli firm, liderów zespołów zainteresowanych wzrostem skuteczności biznesowej zarówno swojego zespołu, jak i własnej. Wiedza zdobyta podczas szkolenia, pomoże Ci zrozumieć, co takiego jeszcze, oprócz tego co już wiesz, wpływa na efektywność działań człowieka, jego zdolności porozumienia się z drugą osobą, akceptacji i współpracy różnorodnych stylów myślenia. Będziesz miał okazję pogłębić swoją świadomość oraz wiedzę z zakresu budowania zespołów z wykorzystaniem naturalnego stylu myślenia Twoich pracowników, integracji zespołu oraz poprawy komunikacji, a co za tym idzie, stać się jeszcze lepszym menadżerem.

pią13paź09:00- 11:00Co ma Gallup do FRIS® a FRIS® do Gallupa? Inspiracje na Festiwalu FRIS®09:00 - 11:00 o4, GdańskOrganizator: Pro Ego Training (Partner FRIS)Miejscowość:GdańskSkrócony opis : Czerp ze swoich naturalnych talentów - są naprawdę Twoje i wyjątkowe.

pią13paź09:00- 12:00LUDZIE Z 4 PLANET - Czyli kim jestem i jak to wykorzystać?!09:00 - 12:00 Collegium Da Vinci - PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : „4 STYLE MYŚLENIA TO LUDZIE Z 4 RÓŻNYCH PLANET” Co więcej, często to również 4 różne języki, kultury i podejścia do rozwiązywania problemów i przekazywania informacji. Jeśli czasami masz wrażenie, że nie rozumiesz innych i czasami wszyscy dookoła robią wszystko, aby zrobić Tobie pod górkę, to dobrze trafiłeś.

pią13paź09:30- 12:30Brak wolnych miejscOdkryj i zarządzaj talentem Pracowników z FRIS®09:30 - 12:30 Przestrzeń Wspólna, WarszawaOrganizator: HR Direct (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Jesteś przekonany, że efektywniej jest budować na potencjale i mocnych stronach ludzi, niż ciągle wyrównywać deficyty i pracować nad poprawianiem ich słabych stron? Chciałbyś budować skuteczne i zmotywowane zespoły w oparciu o znajomość i wykorzystanie talentów Twoich Pracowników? Szukasz innowacyjnych narzędzi w obszarze zarządzania potencjałem i rozwojem Pracowników? Zapraszam na warsztat „Odkryj i zarządzaj talentem Pracowników z FRIS®” – mam nadzieję, że znajdziesz na nim odpowiednie dla Ciebie rozwiązania.

pią13paź09:30- 12:30Rekrutuj młodych z FRISem09:30 - 12:30 Centrum szkoleniowe Żoliborz, WarszawaOrganizator: Moveahead Group Sp. z o.o. (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Rekrutuj młodych z FRISem - Zrekrutuj - Zatrzymaj - Zyskaj

pią13paź09:30- 12:00Poznaj swój indywidualny Styl Myślenia i Styl Działania, aby stać się JESZCZE LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE09:30 - 12:00 Hotel Farmona Business & Spa, KrakówOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Każdy z uczestników będzie miał szanse poznać swój potencjał, zobaczyć różnice pomiędzy współistniejącymi stylami myślenia, zrozumieć, dlaczego z kimś od razu świetnie się dogadujemy, a z niektórymi osobami, mimo wieloletniej znajomości, mamy wrażenie, jakbyśmy mówili w zupełnie obcym języku.

pią13paź10:00- 13:00FRIS DLA MENEDŻERÓW. Poznaj siebie i swój zespół z zupełnie innej strony!10:00 - 13:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJEOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Poszukujesz narzędzi i form rozwoju, które sprawią, że będziesz lepszym i jeszcze lepszym szefem? Koniecznie zajrzyj na ten warsztat! Tu dostaniesz coś zupełnie NOWEGO!

pią13paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscJakiego koloru jest Twój spadochron? FRIS® narzędziem wyboru drogi zawodowej.10:00 - 13:00 Warsztatownia KGM, WarszawaOrganizator: Down2Earth Sp. z o. o. (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Jakiego koloru jest Twój spadochron? To bestsellerowa książka Richarda Bollesa o tym, jak znaleźć pracę, która będzie – nieprzypadkowo – również życiową pasją. Model FRIS pomoże Ci zidentyfikować Twój styl myślenia i działania – kolor Twojego spadochronu. Świadomość swoich predyspozycji i mocnych stron da Ci odwagę do skoku, ekscytację lotem i miękkie lądowanie.

pią13paź10:00- 13:00Komunikacja bez kolizji. Twoje "PRAWO JAZDY" FRIS®10:00 - 13:00 ŚNIADECKICH 17, WARSZAWAOrganizator: Creative Intelligence (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Wydarzenie dla osób, które zajmują się polepszaniem kultury komunikacji w swoich zespołach i organizacjach.

pią13paź10:00- 13:00Jaki Jestem, gdzie jest Moje miejsce? Poznajemy Siebie.10:00 - 13:00 Hotel "Cztery Korony", Śrem, ul. Malczewskiego 1Organizator: NOWE KIERUNKI Tomasz Piasecki (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zastanawiasz się nad Sobą, nad Swoim życiem, nad Swoją osobą, nad Swoją pracą, szefem, podwładnymi, nad Swoją rodziną, nad Swoimi relacjami z otoczeniem, nad Swoją motywacją do działania, nad Swoim miejscem w życiu, nad zmianą w Swoim życiu? Na Twoje pytania spróbuje odpowiedzieć 2 Festiwal FRIS.

pią13paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscFRIS® w edukacji - poznaj swój styl myślenia i działania10:00 - 13:00 Szkoła Podstawowa nr 119 we WrocławiuOrganizator: Nativex (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Poznaj nie tylko swój styl myślenia i działania, ale także osób z którymi pracujesz. To pomoże ci lepiej zrozumieć twoich uczniów!

pią13paź10:30- 13:00Zbuduj efektywny zespół dzięki metodologii FRIS®10:30 - 13:00 Coaching & Training House KatowiceOrganizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa AMICUS Miłosz Omastka (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : W zarządzaniu zespół to grupa osób mająca wspólny cel. Aby zespół działał sprawnie wszyscy jego członkowie muszą mieć wolę współpracy, dobrze się komunikować i posiadać podział zadań. Często na tych polach dochodzi do nieporozumień a nawet konfliktów. Dzięki FRIS® można znacznie te procesy usprawnić, czyniąc je bardziej optymalnymi, polepszając również komunikację i motywację do pracy.

pią13paź11:00- 13:00Efektywna komunikacja z FRIS®11:00 - 13:00 Park Club, BydgoszczOrganizator: eMKa Doradztwo (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Podczas warsztatów poznasz innowacyjne i zweryfikowane przez polskich badaczy narzędzie FRIS®. Uczestnicy nauczą się rozpoznawać różne style myślenia i dopasowywać komunikaty do konkretnych odbiorców.Dowiesz się jak myślą inni. Dowiesz się, jak komunikować się efektywnie z partnerem, klientem czy współpracownikami. Szkolenie skierowane do menadżerów, handlowców, nauczycieli, trenerów, i wszystkich, którym zależy na efektywnej rozmowie z drugim człowiekiem.

pią13paź12:00- 15:00Trzy kroki do wymarzonej pracy z pomocą FRIS12:00 - 15:00 Milado Centrum Rozwoju Personalnego, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Być może właśnie stoisz u progu drzwi do kariery zawodowej i zastanawiasz się nad tym co dalej? A może robisz to samo od wielu lat i czujesz, że już Cię to

pią13paź12:00- 15:00Brak wolnych miejscPo co komu FRIS® w rekrutacji ?12:00 - 15:00 Collabora work, WrocławOrganizator: Freelancing Concept (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Warsztat dla rekruterów o wykorzystaniu modelu FRIS w procesach doboru kandydatów do pracy

pią13paź12:00- 14:30Brak wolnych miejscMoja kariera z FRIS®12:00 - 14:30 Instytut Inspiracji, ToruńOrganizator: Instytut Inspiracji (Partner FRIS)Miejscowość:ToruńSkrócony opis : Jeśli to co robisz przestało Ci dawać radość i satysfakcję, jesteś zmęczona/y i sfrustrowana/y swoją pracą i zastanawiasz się, czy to już wypalenie zawodowe … Albo dopiero zaczynasz swoją zawodową drogę, poszukujesz wymarzonego zawodu i potrzebujesz wskazówek, w jaką stroną pokierować swoje kroki… To szkolenie jest dla Ciebie.

pią13paź12:00- 14:30Przedsiębiorczość w perspektywie FRIS®12:00 - 14:30 Sala szkoleniowo-konferencyjna, Bielsko-BiałaOrganizator: studioM (Partner FRIS)Miejscowość:Bielsko-BiałaSkrócony opis : Podczas szkolenia poznasz innowacyjne polskie, rzetelne i trafne narzędzie psychometryczne, które mierzy naturalny styl myślenia i działania ludzi. Dowiesz się jakie ono daje możliwości przedsiębiorcom. To może być dobry początek dobrych zmian, ponieważ odkrywając, a następnie rozwijając potencjał własny i współpracowników, możesz realnie wpłynąć na podwyższenie jakości funkcjonowania wewnętrznego i zewnętrznego Twojej firmy, a to z kolei przybliży Cię do wymarzonego sukcesu biznesowego. Przyjdź, zobacz, doświadcz, pytaj i zdecyduj, co z tym zrobisz dalej.

pią13paź12:00- 14:30Co dalej, czyli planowanie kariery z FRIS®12:00 - 14:30 Aula I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego, SiedlceOrganizator: DCC Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:SiedlceSkrócony opis : Celem warsztatu jest poznanie swojego potencjału oraz predyspozycji zawodowych.

pią13paź12:00- 14:30FRIS® i Komunikacja12:00 - 14:30 Caterina, WarszawaOrganizator: Tybaśka Barbara Nykowska (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zrób pierwszy krok i poznaj style myślenia i działania wg FRIS. Zrozum jak przebiega komunikacja między nimi. Spróbujesz spojrzeć na świat innymi oczami.

pią13paź13:00- 16:00Siła mocnych stron, czas je odkryć! - warsztat FRIS®13:00 - 16:00 Hotel Kolegiacki, PoznańOrganizator: AP Vector Sp. z o o.o. S.K. (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Czas na odkrycie siebie i tego co w nas najlepsze! Szkoda czasu na walkę z niedoskonałościami, przeznacz ten czas na rozwój swoich mocnych stron, które pozwolą Tobie na doskonalenie tego w czym jesteś najlepszy!

pią13paź13:00- 16:00Praca przyjemnością zamiast koniecznością13:00 - 16:00 Hotel AKVILON, SuwałkiOrganizator: ARS FUTURA (Partner FRIS)Miejscowość:SuwałkiSkrócony opis : Celem warsztatu jest poznanie rożnych predyspozycji zawodowych jako wstęp w planowaniu ścieżki kariery. Zapraszamy osoby zainteresowane rozwojem zawodowym jak i szefów, którzy chcą wzmacniać swój zespół.

pią13paź13:00- 15:30FRIS®STYLE ZARZĄDZANIA - MERITUM13:00 - 15:30 Kinnarps Polska Sp. z o.o. Oddział SzczecinOrganizator: AG Team (Partnerzy FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Jak skutecznie współpracować i osiągać wyniki? Style myślenia i działania FRIS® w praktyce biznesowej AG Team Anna Grygorcewicz & Agnieszka Gajewska.

pią13paź13:30- 16:30Motywowanie z FRIS w świecie VUCA13:30 - 16:30 Centrum szkoleniowe Żoliborz, WarszawaOrganizator: Moveahead Group Sp. z o.o. (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Jak być elastycznym i zmotywowanym w swicie ciągłych zmian i wyzwań? Jak zmotywować innych i osiagać cele?

pią13paź13:30- 16:30Brak wolnych miejscStyl Myślenia Nauczyciela13:30 - 16:30 Szkoła Podstawowa nr 119 we WrocławiuOrganizator: Nativex (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : FRIS® pozwala lepiej zrozumieć własny sposób działania, a dzięki temu lepiej komunikować się i współpracować z innymi ludźmi. Znajomość stylów myślenia pomaga dostrzegać i usuwać źródła problemów w komunikacji z innymi oraz trafniej rozpoznawać indywidualny potencjał uczniów.

pią13paź13:30- 16:30Brak wolnych miejscMotywuj i angażuj Pracowników z FRIS®13:30 - 16:30 Przestrzeń Wspólna, WarszawaOrganizator: HR Direct (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Chciałbyś, aby Twój zespół tworzyli zaangażowani i zmotywowani Pracownicy, z zapałem wykonujący swoje zadania? Potrzebujesz skutecznych sposobów motywowania Pracowników z pokolenia X, Y, Z? Borykasz się ze spadkiem ich zaangażowania? Szukasz innowacyjnych narzędzi w obszarze budowania zaangażowania i motywowania Pracowników? Zapraszam na warsztat „Angażuj i Motywuj Pracowników z FRIS®” – mam nadzieję, że znajdziesz na nim odpowiednie dla Ciebie rozwiązania.

pią13paź13:30- 15:30Budowanie skutecznego zespołu z wykorzystaniem narzędzi FRIS®13:30 - 15:30 Park Club, BydgoszczOrganizator: eMKa Doradztwo (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS® i jego możliwościami w budowaniu i zarządzaniu zespołem. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, pracowników działów HR zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników, dla liderów budujących i rozwijających swoje zespoły.

pią13paź14:00- 16:30Podróż FRISstopem z samym sobą – czyli zbuduj własne credo i żyj w zgodzie z tym kogo i co masz14:00 - 16:30 PPNT Gdynia, bud. IV, sala F0.28Organizator: Tak i (Partner FRIS)Miejscowość:GdyniaSkrócony opis : Czy wiesz, że osoby, które decydują się na podróż FRISstopem, nawet z dnia na dzień są w stanie osiągnąć satysfakcję w życiu zawodowym i prywatnym? Przy relatywnie niskich kosztach odkrywają miejsca, sytuacje, możliwości, które wydają się być nieosiągalne, a są dostępne już tu i teraz. Na ile masz odwagę na podróż FRISstopem?

pią13paź16:00- 19:00Jak usprawnić komunikację w rodzinie w oparciu o style myślenia16:00 - 19:00 Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne SAPIENTIA, SzczecinOrganizator: Centrum Psychologiczno - Terapeutyczne SAPIENTIA (Partner FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Warsztaty dla rodziców! Jak usprawnić komunikację w rodzinie?

pią13paź16:00- 19:30AHA! Już wiem jak myśli mój uczeń! – Festiwal FRIS w Twojej klasie16:00 - 19:30 ŚNIADECKICH 17, WARSZAWAOrganizator: Creative Intelligence (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Udział w warsztacie to możliwość poznania swojego stylu myślenia oraz inspiracja do spojrzenia na swoich uczniów pod kątem 4 różnych sposobów myślenia. Wszechstronny nauczyciel to bardziej skuteczni uczniowie.

pią13paź16:00- 18:30Nowa odsłona komunikacji z metodologią FRIS® - czyli jak osiągać skuteczne porozumienie w życiu osobistym i zawodowym16:00 - 18:30 Sala szkoleniowo-konferencyjna, Bielsko-BiałaOrganizator: studioM (Partner FRIS)Miejscowość:Bielsko-BiałaSkrócony opis : Będziesz mieć okazję doświadczyć różnorodności i zdobyć wiedzę o stylach myślenia, które realnie wpływają na sposób komunikacji. Dowiesz się, jak możesz czerpać z własnego potencjału, co jest Twoją mocną stroną, a co słabą w procesie komunikacji. Otrzymasz także wskazówki, jak możesz skorzystać z wiedzy o stylach myślenia i działania w komunikacji w sferze osobistej i zawodowej.

pią13paź16:00- 19:00Jak zbudować skuteczny zespół z FRIS®16:00 - 19:00 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w BiałymstokuOrganizator: Pro-Metheus (Partner FRIS)Miejscowość:BiałystokSkrócony opis : Największym plusem pracy zespołowej jest zwiększenie wydajności - zintegrowana grupa jest bardziej efektywna w działaniu niż poszczególne osoby wchodzące w jej skład. Kluczowa kompetencja lidera to pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników. Przyczyn wysokiej wydajności zespołu upatrywać należy w czterech głównych czynnikach: większej wiedzy zespołu jako całości - poprzez dobór pracowników w zgodzie z ich naturalnym stylem myślenia, zwielokrotnionej mobilizacji do działań, łagodzenia konfliktów emocjonalnych, wykorzystania talentów poszczególnych pracowników.

pią13paź16:00- 18:00Skuteczna rekrutacja z FRIS®16:00 - 18:00 Park Club, BydgoszczOrganizator: eMKa Doradztwo (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS® i jego zastosowaniem w rerutacji pracowników. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, pracowników działów HR zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników, dla liderów budujących i rozwijających swoje zespoły.

pią13paź16:00- 18:30Mój Styl Myślenia moją mocną stroną16:00 - 18:30 Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w GdyniOrganizator: Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany Elżbieta Krzyżaniak (Partner FRIS)Miejscowość:GdyniaSkrócony opis : Warsztat dla Wszystkich, którzy chcą poznać swój naturalny Styl Myślenia i dzięki temu móc łatwiej rozwinąć swój potencjał.

pią13paź16:30- 19:00Poznaj swój potencjał, znajdź własną drogę16:30 - 19:00 Doradztwo Personalne JOBFINDEROrganizator: JOBfinder (Partner FRIS)Miejscowość:OlsztynSkrócony opis : Jak poznać siebie lepiej? Pomaga w tym FRIS. Określa Twój indywidualny Styl Myślenia i Działania w sposób prosty i przejrzysty. Pokazuje to w czym się różnisz od innych, co jest w Tobie wyjątkowego, w jaki sposób odbierasz i wykorzystujesz informacje, reagujesz i rozwiązujesz na problemy.

pią13paź16:30- 18:00Master Szef Delegowania Zadań16:30 - 18:00 Wyższa Szkoła Bankowa GdańskOrganizator: Anizeet Consulting Group Aniceta Bosak (Partner FRIS)Miejscowość:GdańskSkrócony opis : Warsztat dla zmęczonych tłumaczeniem procedur, nakazywaniem i brakiem rezultatów. Powtarzasz 3 razy jaki ma być efekt końcowy, a otrzymujesz wciąż coś innego? Niezgodnego z oczekiwaniami? Spędzasz więcej czasu w pracy niż pracownicy? Sprawdzasz, poprawiasz i często kończy się tym, że samodzielnie wszystko robisz od początku?

pią13paź16:45- 19:45„Co z Ciebie wyrośnie?!” czyli o tym, jak w każdym uczniu rozpoznać superbohatera i… docenić samego siebie.16:45 - 19:45 Warsztatownia, WarszawaOrganizator: Down2Earth Sp. z o. o. (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Warsztat dla nauczycieli o tym, jak w każdym uczniu zobaczyć superbohatera i… docenić samego siebie. Czy wiecie, że styl myślenia ujawnia się już w dzieciństwie? Przychodząc na warsztat będziesz umiał/a go rozpoznać. Swój własny oraz swojego ucznia. Co z tego wynika? Staniesz się nauczycielem, którego uczniowie chcą słuchać i do którego chcą mówić. Wychowawcą z tzw. „podejściem” do dzieci. Nauczysz siebie i uczniów jak będąc wyjątkowym być również członkiem zespołu. To warsztat o różnorodności stylów myślenia i dawka wiedzy o tym, jak ją najlepiej spożytkować.

pią13paź17:00- 18:30Brak wolnych miejscNauczyciel ma swój styl17:00 - 18:30 Centrum Rozwoju i Edukacji, ŁódźOrganizator: Centrum Rozwoju i Edukacji (Partner FRIS)Miejscowość:ŁódźSkrócony opis : Warsztat dla nowo powołanych dyrektorów szkół, stojących przed wyzwaniem ułożenia sobie współpracy z radą pedagogiczną i dobrej z nią relacji. Warsztat pn.

pią13paź17:00- 20:00Skuteczna komunikacja w biznesie. Poznaj swój styl myślenia i działania.17:00 - 20:00 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe FOLWARECKA 23, Żory k/ KatowicOrganizator: Akademia Rozwoju Personalnego LOREM Dorota Smolorz (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Poznaj styl myślenia i działania swoich partnerów biznesowych, pracowników, współpracowników  Znajdż z nimi wspólny język.

pią13paź17:00- 20:00Jaki jest Twój Styl Myślenia i co możesz z nim zrobić ?17:00 - 20:00 POLMAR sala konferencyjna, KatowiceOrganizator: RAJS Nina Krystoń (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Poznaj w pełni swój Styl Myślenia i naucz się rozpoznawać style u innych wg FRIS®

pią13paź17:00- 20:00Do you speak FRIS®?17:00 - 20:00 Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Herberta w Gorzowie Wlkp.Organizator: Stawar Mariusz Stawarski (Partner FRIS)Miejscowość:Gorzów Wlkp.Skrócony opis : A gdyby tak...? ...istniał magiczny język, dzięki któremu każdy jest w stanie dogadać się każdym, wypracować kompromis, porozumieć się, ustalić priorytety... Nie wierzysz? Przekonaj się sam, to prosty, intuicyjny język, którego podstawy jesteś w stanie opanować bardzo szybko. Zapraszamy Cię na pokazową

pią13paź17:00- 20:00Brak wolnych miejscW zróżnicowaniu siła, czyli jak zarządzać FRIS'orodnością w zespole17:00 - 20:00 Instytut InspiracjiOrganizator: Instytut Inspiracji (Partner FRIS)Miejscowość:ToruńSkrócony opis : Zapraszam menedżerów kierujących zespołami i każdego, kto na co dzień współpracuje z innymi ludźmi, do zapoznania się z korzyściami jakie daje nowe narzędzie - badanie Stylu Myślenia i Działania FRIS.

pią13paź17:00- 20:00Brak wolnych miejscSZEFIE..., czy Ty nas rozumiesz ? ...rzecz o komunikacji w zespole.17:00 - 20:00 Collabora work, WrocławOrganizator: Freelancing Concept (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Warsztat dla lidera o skutecznej komunikacji w zespole z wykorzystaniem modelu FRIS®

pią13paź17:00- 20:00Brak wolnych miejscZaplanuj swoją karierę z FRIS®17:00 - 20:00 Ptasia Centrum Kreatywne, WrocławOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? Świadomi naszego stylu myślenia czy działania możemy inaczej spojrzeć na nasze relacje w pracy. Możemy przekonać się o tym co tak naprawdę nam przeszkadza, z czym jest nam nie po drodze i DLACZEGO tak się dzieje.

pią13paź17:00- 20:00Brak wolnych miejscSiła mocnych stron, czas je odkryć! – warsztat FRIS®17:00 - 20:00 Hotel Kolegiacki, PoznańOrganizator: AP Vector Sp. z o o.o. S.K. (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Czas na odkrycie siebie i tego co w nas najlepsze! Szkoda czasu na walkę z niedoskonałościami, przeznacz ten czas na rozwój swoich mocnych stron, które pozwolą Tobie na doskonalenie tego w czym jesteś najlepszy!

pią13paź17:00- 20:00Odkryj w sobie lidera z FRIS®17:00 - 20:00 Milado Centrum Rozwoju Personalnego, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Poznaj swoje naturalne talenty i predyspozycje liderskie. Dowiedz się jakie cechy mają wybitni liderzy i w jaki sposób rozwijać swoje predyspozycje w obszarze liderstwa.

pią13paź17:00- 19:30Bądź mistrzem komunikacji ! Teraz masz FRIS®17:00 - 19:30 Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM sala 138Organizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Celem warsztatu jest pokazanie jak style myślenia wspierają lub ograniczają nasz potencjał a znajomość ich zwiększa skuteczność komunikacji i wpływa na sukces zawodowy.

pią13paź17:00- 19:00Brak wolnych miejscOd automotywacji Lidera do zaangażowania zespołu - motywuj się z FRIS® Festiwal17:00 - 19:00 o4, GdańskOrganizator: Pro Ego Training (Partner FRIS)Miejscowość:GdańskSkrócony opis : Czy nie zmotywowany Lider może wspierać motywację Zespołu? Chyba niekoniecznie...

pią13paź17:00- 19:30Jak odnieść sukces w komunikacji z FRIS®?17:00 - 19:30 Instytut Metamorfozy Świadomości, SzczecinOrganizator: Akademia Sukcesu (Partner FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Jak skutecznie i autentycznie komunikować się z innymi? Jak umiejętnie wyrażać swoje potrzeby i delegować zadania?

pią13paź17:00- 19:30FRIS YOUR TEAM! - Festiwal FRIS®17:00 - 19:30 Biurowiec OMEGA, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Nowe spojrzenie na zarządzanie, szybsze osiąganie celów i lepsze zrozumienie pracownika - to czeka Cie podczas tego wydarzenia!

pią13paź17:00- 20:00Styl Myślenia FRIS® kluczem do zrozumienia siebie i innych17:00 - 20:00 Szkoła Podstawowa nr 119 we WrocławiuOrganizator: Nativex (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Zapraszamy tych, co się dogadują i chcą lepiej, tych, co się nie dogadują i nie wiedzą dlaczego, tych, co sprzedają, tych, co kupują, tych, co przekonują, tych, co argumentują, a w końcu wszystkich tych, co komunikują się z innymi ludźmi.

pią13paź17:00- 19:30Droga do równowagi17:00 - 19:30 Państwowy Instytut Naukowy-Instytut Śląski w OpoluOrganizator: Wake Up Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Odnajdziesz drogę do równowagi tylko poprzez siebie, kierując uwagę na sposób w jaki myślisz. Przyciągnij dobrostan, harmonię i twórz niesamowite relacje.

pią13paź17:30- 20:30Brak wolnych miejscFRISowe zarządzanie emocjami.17:30 - 20:30 Fabryka Sensu, WrocławOrganizator: Strefa Energii (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Znajdź swoje rozwiązanie dla obecnego wyzwania w obszarze emocji i relacji, z którym się mierzysz w życiu prywatnym lub zawodowym.

pią13paź17:30- 20:00Jak myślisz? Jak działasz? Jak się komunikujesz? Odkryj swoje możliwości i mocne strony z FRIS®17:30 - 20:00 SzczecinOrganizator: ENTRENO Maja Kornel (Partner FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Warsztat dla każdego. Bez względu na wiek, płeć, zawód czy zainteresowania ;-) Dla każdego, kto chce dowiedzieć się dlaczego myśli, tak jak myśli, a nie myśli tak jak „powinien” myśleć. Dla tych, co czasem czują się niezrozumiani w domu lub otoczeniu zawodowym, zbyt emocjonalni, zbyt racjonalni lub zbyt „hej do przodu”. Dla zarządzających innymi i będących „zarządzanymi”.

pią13paź17:30- 20:00Brak wolnych miejscPopraw swoją skuteczność w biznesie i w życiu - poznaj w pełni swój styl myślenia i naucz się go rozpoznawać u innych wg FRIS®17:30 - 20:00 Coaching & Training House KatowiceOrganizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa AMICUS Miłosz Omastka (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Podczas warsztatu uczestnicy poznają FRIS- praktycznie i po polsku o stylach myślenia , zdefiniują własny styl myślenia i nauczą się go rozpoznawać u innych osób, w sposób praktyczny przećwiczą sytuacje w których dane style myślenia wspierają lub ograniczają nasz potencjał, wyjdą z praktycznymi wskazówkami jak zdobytą wiedzę wykorzystać do zwiększenia skuteczności w biznesie oraz poprawy komfortu życia.

pią13paź17:30- 20:00Poznaj swóją perspektywę myślenia, by stać się lepszą/lepszym: szefem, współpracownikiem, partnerem... człowiekiem.17:30 - 20:00 Hotel FarmonaOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Nie może Cie tam nie być! Każdy powinien znać swój FRIS, by stać się jeszcze lepszą wersją siebie!

pią13paź17:30- 19:30Komunikacja w zespole - odkryj swoje mocne karty.17:30 - 19:30 siedziba firmy Egnyte, II piętro, PoznańOrganizator: BML Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Niezależnie od tego, czy w swoim życiu zawodowym pełnisz rolę członka czy szefa zespołu, sprzedawcy, właściciela swojego biznesu - kluczem do sukcesu w każdej z tych ról jest właściwa komunikacja z innymi. Przyjdź na warsztaty, które pomogą Ci podnieść ją na wyższy poziom.

pią13paź17:30- 19:30Jak dawać sobie radę z różnymi ludźmi? Jak się mniej denerwować? Jak efektywniej zarządzać zróżnicowanym zespołem?17:30 - 19:30 SzczecinOrganizator: Ministry of Skills i Centrum Szkoleniowo-Rozwojowe Sapientia (Partnerzy FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Warsztat dla każdego, kto ma do czynienia z ludźmi, czy to w pracy czy w domu. Dla każdego kogo czasami Ci ludzie denerwują, dla każdego komu czasami opadają ręce - dla nauczycieli, dla rodziców, dla dyrektorów i dla menadżerów, dla przedsiębiorców i dla dowódców.

pią13paź18:00- 21:00W jakim stylu myślisz?18:00 - 21:00 Delta, PoznańOrganizator: Marta Żurowska (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jeśli kiedykolwiek błąkała się w Twoje głowie myśl dlaczego czasem tak trudno a czasem tak łatwo jest porozumieć się z innymi ludźmi lub drapiesz się po głowie co jest Twoją mocną stroną lub głowisz się jak pogodzić stawanie się lepszym, wciąż będąc sobą, to właśnie style myślenia przedstawione w metodologii FRIS są odpowiedzią, której szukasz.

pią13paź18:00- 21:00Zaplanuj Swoją Karierę z FRIS®18:00 - 21:00 Uczelnia Jana Wyżykowskiego, Wydział Zamiejscowy Lubin, sala 106 (parter)Organizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:LubinSkrócony opis : Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? Zapraszamy na warsztaty: Zaplanuj swoją karierę z FRIS.

pią13paź18:00- 20:00Inność w zespole buduje18:00 - 20:00 Ośrodek Rozwoju Osobistego Lwowska 5 (Partner FRIS)Organizator: Ośrodek Rozwoju Osobistego Lwowska 5 (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Inność w zespole buduje - Festiwal FRIS. Co zrobić, by przekuć swój styl myślenia i działania w sukces i umiejętnie porozumiewać się z inaczej funkcjonującymi stylami?

pią13paź18:00- 21:00WARSZTATY DLA MANAGERÓW - Talent i wyjątkowość w biznesie18:00 - 21:00 BusinessLink Budynek F, PoznańOrganizator: TrainBrain Polska Sp. z o.o. (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jest ogromne prawdopodobieństwo, że spojrzysz na siebie i swoje zespoły zupełnie inaczej

pią13paź18:00- 20:30Brak wolnych miejscZnajdź swoją drogę zawodową z FRIS®18:00 - 20:30 Przestrzeń Wspólna, WarszawaOrganizator: HR Direct (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Wchodzisz dopiero na rynek pracy i zaczynasz zastanawiać się, jaki jest Twój wymarzony zawód? Chciałbyś, aby praca, którą wykonujesz sprawiała Ci radość i satysfakcję? A może czasem czujesz, że to co robisz jest zupełnie nie dla Ciebie, ale nie wiesz, co mógłbyś robić innego? Zapraszam na warsztat „Znajdź swoją drogę zawodową z FRIS®” – mam nadzieję, że znajdziesz na nim odpowiedź dla siebie…

pią13paź18:00- 20:30ODKRYJ SWÓJ STYL PODRÓŻOWANIA. Bo Życie jest podróżą.18:00 - 20:30 Siedziba Youth Projects Managements, GdańskOrganizator: Youth Projects Managements (Partner FRIS)Miejscowość:GdańskSkrócony opis : Poznaj swój styl podróżowania, aby każda podróż cieszyła, była przygodą, w której wszyscy się czują dobrze.

pią13paź18:00- 20:30Brak wolnych miejscZaplanuj Swoją Karierę z FRIS®18:00 - 20:30 Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, sala MalagaOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? A może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej? Zapraszamy na warsztaty: Zaplanuj swoją karierę z FRIS.

pią13paź18:00- 20:30FRISparty – czyli „stacja kontroli” relacji ze znajomymi i przyjaciółmi. Wykonaj okresowy przegląd 😊!18:00 - 20:30 Sztuka WyboruOrganizator: Tak i (Partner FRIS)Miejscowość:GdańskSkrócony opis : Czy wiesz, że ludzie, którzy mają świadomość, co jest ważne dla ich znajomych i przyjaciół, budują trwałe i znaczące relacje? FRISparty to doskonały czas, który daje możliwość lepszego poznania siebie i swoich znajomych. Dzięki temu stworzycie przestrzeń na akceptację Waszej różnorodności, a Wasze spotkania towarzyskie będą inne niż do tej pory.

pią13paź18:00- 20:30Jakie jest Twoje DNA w biznesie? ZBUDUJ SWOJĄ SUPERKARIERĘ Z FRIS18:00 - 20:30 Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA, WarszawaOrganizator: reVision Coaching & Consulting Dorota Wicik (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Chcesz rozwinąć skrzysdła w biznesie i w pelni skorzystać ze swojego potencjału? Chcesz na co dzień odczuwać wewnętrzny ogień motywacji do tego co robisz? A może potrzebujesz lepiej dogadywać się z ludźmi i skuteczniej ich motywować?

pią13paź19:00- 21:30Randka w blasku FRIS® - niecodzienny warsztat dla par19:00 - 21:30 Sala szkoleniowo-konferencyjna, Bielsko-BiałaOrganizator: studioM (Partner FRIS)Miejscowość:Bielsko-BiałaSkrócony opis : Warsztat skierowany jest do par bez względu na staż i temperaturę związku, do par zainteresowanych budowaniem i rozwojem własnego związku, do par szukających rozwiązań pojawiających się trudności w relacji.

pią13paź19:00- 20:30Ugotuj Partnera :)19:00 - 20:30 Wyższa Szkoła Bankowa GdańskOrganizator: Anizeet Consulting Group Aniceta Bosak (Partner FRIS)Miejscowość:GdańskSkrócony opis : Warsztat dla Wszystkich, którzy chcą przyprawić mdłą komunikację z partnerem lub złagodzić jej obecny gorzki smak.

Szkolenia na 2. Festiwalu FRIS® (stale dodajemy nowe!):

Październik 2017

Opcje sortowania

Miejscowość:

Wszystko

pią13paź13:30- 16:30Brak wolnych miejscStyl Myślenia Nauczyciela13:30 - 16:30 Szkoła Podstawowa nr 119 we WrocławiuOrganizator: Nativex (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : FRIS® pozwala lepiej zrozumieć własny sposób działania, a dzięki temu lepiej komunikować się i współpracować z innymi ludźmi. Znajomość stylów myślenia pomaga dostrzegać i usuwać źródła problemów w komunikacji z innymi oraz trafniej rozpoznawać indywidualny potencjał uczniów.

pią13paź09:00- 12:30Brak wolnych miejscFRIS® dla Projektów09:00 - 12:30 Technopark Pomerania, SzczecinOrganizator: Meander (Partner FRIS)Miejscowość:SzczecinSkrócony opis : Wyobraź sobie sytuację, kiedy podczas realizacji projektu wszystko idzie gładko, ponieważ każdy wie w czym jest mocny a gdzie powinien ustąpić pola bardziej wprawionemu koledze. Wyobraź sobie sytuację, kiedy komunikujesz się efektywnie i nie denerwujesz się, że informacja przekazana została przeinaczona. Jeżeli myślisz, że nie jest to możliwe, to chętnie udowodnimy Ci, że są sposoby i to wcale nie magiczne, do tego, żeby wypracować w zespole satysfakcjonującą i efektywną współpracę.

pią13paź09:30- 12:30Rekrutuj młodych z FRISem09:30 - 12:30 Centrum szkoleniowe Żoliborz, WarszawaOrganizator: Moveahead Group Sp. z o.o. (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Rekrutuj młodych z FRISem - Zrekrutuj - Zatrzymaj - Zyskaj

pią13paź17:30- 20:00Brak wolnych miejscPopraw swoją skuteczność w biznesie i w życiu - poznaj w pełni swój styl myślenia i naucz się go rozpoznawać u innych wg FRIS®17:30 - 20:00 Coaching & Training House KatowiceOrganizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa AMICUS Miłosz Omastka (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Podczas warsztatu uczestnicy poznają FRIS- praktycznie i po polsku o stylach myślenia , zdefiniują własny styl myślenia i nauczą się go rozpoznawać u innych osób, w sposób praktyczny przećwiczą sytuacje w których dane style myślenia wspierają lub ograniczają nasz potencjał, wyjdą z praktycznymi wskazówkami jak zdobytą wiedzę wykorzystać do zwiększenia skuteczności w biznesie oraz poprawy komfortu życia.

pią13paź16:00- 18:00Skuteczna rekrutacja z FRIS®16:00 - 18:00 Park Club, BydgoszczOrganizator: eMKa Doradztwo (Partner FRIS)Miejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z narzędziem psychometrycznym FRIS® i jego zastosowaniem w rerutacji pracowników. Szkolenie skierowane jest do menadżerów, pracowników działów HR zajmujących się wspieraniem rozwoju i efektywności pracowników, dla liderów budujących i rozwijających swoje zespoły.

pią13paź17:00- 20:00Brak wolnych miejscZaplanuj swoją karierę z FRIS®17:00 - 20:00 Ptasia Centrum Kreatywne, WrocławOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? Świadomi naszego stylu myślenia czy działania możemy inaczej spojrzeć na nasze relacje w pracy. Możemy przekonać się o tym co tak naprawdę nam przeszkadza, z czym jest nam nie po drodze i DLACZEGO tak się dzieje.

pią13paź10:00- 13:00Jaki Jestem, gdzie jest Moje miejsce? Poznajemy Siebie.10:00 - 13:00 Hotel "Cztery Korony", Śrem, ul. Malczewskiego 1Organizator: NOWE KIERUNKI Tomasz Piasecki (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Zastanawiasz się nad Sobą, nad Swoim życiem, nad Swoją osobą, nad Swoją pracą, szefem, podwładnymi, nad Swoją rodziną, nad Swoimi relacjami z otoczeniem, nad Swoją motywacją do działania, nad Swoim miejscem w życiu, nad zmianą w Swoim życiu? Na Twoje pytania spróbuje odpowiedzieć 2 Festiwal FRIS.

pią13paź16:00- 19:30AHA! Już wiem jak myśli mój uczeń! – Festiwal FRIS w Twojej klasie16:00 - 19:30 ŚNIADECKICH 17, WARSZAWAOrganizator: Creative Intelligence (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Udział w warsztacie to możliwość poznania swojego stylu myślenia oraz inspiracja do spojrzenia na swoich uczniów pod kątem 4 różnych sposobów myślenia. Wszechstronny nauczyciel to bardziej skuteczni uczniowie.

pią13paź10:00- 13:00Brak wolnych miejscJakiego koloru jest Twój spadochron? FRIS® narzędziem wyboru drogi zawodowej.10:00 - 13:00 Warsztatownia KGM, WarszawaOrganizator: Down2Earth Sp. z o. o. (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Jakiego koloru jest Twój spadochron? To bestsellerowa książka Richarda Bollesa o tym, jak znaleźć pracę, która będzie – nieprzypadkowo – również życiową pasją. Model FRIS pomoże Ci zidentyfikować Twój styl myślenia i działania – kolor Twojego spadochronu. Świadomość swoich predyspozycji i mocnych stron da Ci odwagę do skoku, ekscytację lotem i miękkie lądowanie.

pią13paź12:00- 14:30FRIS® i Komunikacja12:00 - 14:30 Caterina, WarszawaOrganizator: Tybaśka Barbara Nykowska (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zrób pierwszy krok i poznaj style myślenia i działania wg FRIS. Zrozum jak przebiega komunikacja między nimi. Spróbujesz spojrzeć na świat innymi oczami.