3. Festiwal FRIS®

Zapraszamy 9 i 10 marca 2018 r. na szkolenia organizowane w całej Polsce! Odkrywanie naturalnych predyspozycji, lepsza komunikacja, efektywne zespoły, trafna rekrutacja i inne. Szkolenia prowadzą tylko Certyfikowani Trenerzy!

Udział w dowolnym szkoleniu = tylko 40 zł!

3. Festiwal FRIS® startuje już za:
2018/03/09 08:00:00

O Festiwalu FRIS®

To 2 dni pełne warsztatów i szkoleń w całej Polsce. Ideą Festiwalu jest pokazanie jak bardzo naturalny Styl Myślenia wpływa na nasz sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji. Jak poznanie własnego Stylu Myślenia pomaga zrozumieć i zaakceptować dlaczego niektóre cele osiągamy łatwo, a inne stanowią dla nas trudność.

FRIS® zbliża do stanu FLOW – pokazuje jak można z satysfakcją stawać się lepszym, wciąż będąc sobą.

Poprzednie edycje Festiwalu to:

0
miejscowości
0
szkoleń
0
uczestników

Ile kosztuje udział w szkoleniu?

Koszt uczestnictwa w każdym szkoleniu organizowanym w ramach Festiwalu FRIS® wynosi 40 zł za osobę.

2-festiwal-fris-ikona-cena-40
3-festiwal-fris-ikona-daty

Kiedy i gdzie są organizowane szkolenia?

Wszystkie szkolenia w ramach Festiwalu FRIS® będą organizowane przez dwa dni: 9 i 10 marca 2018.

W jakich miastach? Zobacz mapę »

Jak zgłosić się na szkolenie?

Na każde ze szkoleń zgłaszasz się u jego organizatora. Znajdź interesujące Ciebie szkolenie, kliknij na jego nazwę – zobaczysz szczegóły, w tym przycisk, pod którym kupisz bilet na szkolenie.

Liczba miejsc ograniczona!

festiwal-fris-ikona-zgloszenie
festiwal-fris-ikona-konkursowy-raport

Raport FRIS® do wygrania :)

Na każdym szkoleniu będzie organizowany konkurs, w którym można wygrać 1 kod dostępowy do badania FRIS®. Po wypełnieniu kwestionariusza, otrzymasz swój własny, spersonalizowany Raport indywidualny FRIS®. Powodzenia!

Dołącz do wydarzenia!
Zobacz nowe szkolenia.

Priorytetowe informacje o nowych lokalizacjach szkoleń i ważne informacje o Festiwalu.
Stale dodajemy nowe szkolenia!

Tak wyglądał 1. Festiwal FRIS®

W styczniu miał miejsce pierwszy, ogólnopolski festiwal szkoleniowy, który spotkał się z niesamowitym entuzjazmem:

  • 646 uczestników
  • 53 szkolenia
  • 39 trenerów
  • 18 miast

 

Zobacz szkolenia organizowane w styczniu »

festiwal-fris-przewodnik

Jak zapisać się na szkolenie?

Kliknij na nazwę interesującego Ciebie szkolenia – zobaczysz jego szczegóły, w tym wskazówki jak się zapisać oraz dane kontaktowe organizatora.

Marzec 2018

Opcje sortowania

pią9mar09:00- 12:00Menedżer doskonały - FRIS YOUR TEAM!09:00 - 12:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Warsztat pozwoli Tobie na nowo spojrzeć na zarządzanie, dobrać odpowiedniego Pracownika, szybciej osiągnąć cele biznesowe, a co ważniejsze poznać motywację TWOICH LUDZI!

pią9mar09:30- 12:00ODKRYJ SWÓJ POTENCJAŁ I ZARABIAJ WIĘCEJ09:30 - 12:00 Hotel Farmona Business & Spa, KrakówOrganizator: SUPERNOWA (Partner FRIS)Miejscowość:KrakówSkrócony opis : Jeśli chesz pracować mądrze-a nie ciężko, nauczyć się definiować cele, tak, aby je ZAWSZE osiągać, jasno i odpowiedzialnie komunikować się z innymi, delegować zadania tak, aby osiągać sukces, zarabiać więcej? TO TEN WARSZTAT JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

pią9mar09:30- 09:30Jak zbudować zespół skuteczny biznesowo?09:30 - 09:30 Regionalne Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie,Organizator: EBM Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Nowoczesny menadżer wie, że nie można zapomnieć o rozwoju pracowników i umożliwianiu im wykorzystywania ich naturalnych predyspozycji w realizowaniu zadań. Na szkoleniu otrzymasz wiedzę o tym, jak sprawić, aby Twój zespól był efektyny, zadowolony i zaangażowany.

pią9mar10:00- 13:00Brak wolnych miejscStyl Myślenia człowieka i jego wpływ na komunikację10:00 - 13:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : O tym, że ludzie są różni wie każdy. Że wpływa to na nasze relacje i komunikację z innymi, również. Czy można zatem konkretnie określić co nas różni i jaki to ma wpływ na komunikację?

pią9mar11:30- 14:30REKRUTUJESZ...? SKORZYSTAJ z FRIS® !11:30 - 14:30 Inkubator Przedsiebiorczości DAWG, WrocławOrganizator: Freelancing Concept (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : warsztat o skorzystaniu z narzędzia FRIS w procesach rekrutacyjnych

pią9mar12:00- 15:00Co by było, gdybyś wiedział jak myślą inni?12:00 - 15:00 SUBMARINE Pracownia Coachingu i TerapiiOrganizator: SUBMARINE Pracownia Coachingu i Terapii (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Świadomość Stylów Myślenia = lepsza komunikacja. Naucz się rozpoznawać Style Myślenia a zdobędziesz umiejętność mówienia w różnych językach.

pią9mar13:00- 16:00ZWIĘKSZ EFEKTYWNOŚĆ I MOTYWACJĘ ZESPOŁU DZIĘKI FRIS13:00 - 16:00 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - Szkolenia, Doradztwo, Coaching (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Przekształć swój zespoł w doskonały organizm będący tym czym FC Barcelona dla futbolu i The Beatles dla muzyki.

pią9mar13:00- 16:00Menedżer doskonały - FRIS YOUR TEAM!13:00 - 16:00 Biurowiec OMEGA, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Warsztat pozwoli Tobie na nowo spojrzeć na zarządzanie, dobrać odpowiedniego Pracownika, szybciej osiągnąć cele biznesowe, a co ważniejsze poznać motywację TWOICH LUDZI!

pią9mar14:00- 16:30Jakie jest Twoje DNA w biznesie? ZBUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z FRIS14:00 - 16:30 Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA, WarszawaOrganizator: reVision Coaching & Consulting Dorota Wicik (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Gdziekolwiek teraz jesteś na swojej drodze kariery, zajmujesz odpowiedzialne stanowisko - JESTEŚ MANAGEREM SWOJEGO ŻYCIA!

pią9mar14:30- 17:00Co masz w swoim DNA? FRIS® w biznesie - odkryj swoje TALENTY!14:30 - 17:00 Centrum Zdrowia i Psychoterapii Lwowska 5Organizator: MOVEIN Coaching Szkolenia Doradztwo (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Zrozumiesz jak "procesuje" Twój umysł. Będziesz w stanie ocenić swoje MOCNE strony, co z kolei pomoże Ci określić w jakim kierunku powinieneś iść w kontekście wyboru swojej pracy zawodowej.

pią9mar15:00- 18:00Lepiej zrozumieć siebie i innych, czyli o skutecznej komunikacji zespołowej15:00 - 18:00 Sale Omega.pl, PoznańOrganizator: AP Vector Sp. z o o.o. S.K. (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Każdy z nas chce pracować w skutecznym zespole, gdzie ludzie się rozumieją, potrafią ze sobą współpracować i mają ochotę spędzać ze sobą czas. Tylko co zrobić, żeby to było możliwe? Dowiesz się, przychodząc na warsztat.

pią9mar16:30- 19:30Kultura organizacji kluczem do przewagi konkurencyjnej - WARSZTATY16:30 - 19:30 PPNT Gdynia, bud. IV, sala E1.27Organizator: Bardziej Sobą Marta Doroba (Partner FRIS)Miejscowość:GdyniaSkrócony opis : Warsztaty dla managerów, prezesów, przedsiębiorców, którzy są gotowi na „coś więcej” w swojej organizacji, gdyż czują, że stosowane przez nich standardowe (i niestandardowe) systemy motywacji i angażowania zawodzą i nie zbliżają organizacji do sukcesu. W czasie warsztatów poznamy przykłady „zwycięskich” firm, których przewaga konkurencyjna wyrosła na zmianach w obszarze kultury organizacji i popracujemy (również w oparciu o metodologię FRIS®) nad pomysłami co i jak robić, by pracownicy angażowali się w rozwój i sukces organizacji, czuli satysfakcję, wspólny cel i wartości, a nawet osiągali w pracy Mistrzostwo i stan uskrzydlenia (flow), co przekłada się na Sukces organizacji.

pią9mar16:30- 19:30PROJEKTOWANIE KARIER LIDERSKICH16:30 - 19:30 Inkubator Przedsiebiorczości DAWG, WrocławOrganizator: Freelancing Concept (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : warsztat dla liderów dbających o rozwój kariery zawodowej

pią9mar17:00- 20:00Wzmocnij swoją efektywność osobistą i zespołową z FRIS®17:00 - 20:00 Szkoła Anity Żytowicz, BydgoszczOrganizator: Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna FabisiakMiejscowość:BydgoszczSkrócony opis : Wzmocnij swoją efektywność osobistą i zespołową z FRIS®. Bądź jeszcze lepszy w tym, w czym jesteś dobry.  Dowiesz się, w jaki sposób Twój styl myślenia wpływa na Twój sposób zachowania, komunikowania się i podejmowania decyzji.  Będziesz wiedzieć, w jakich sytuacjach doświadczasz stanu flow, kiedy możesz osiągać najlepsze wyniki i być najbardziej efektywny. Zapraszamy na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®.

pią9mar17:00- 20:00Jak doświadczyć flow w pracy? (Dzierżoniów)17:00 - 20:00 Stadion Miejski, DzierżoniówOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Zapraszamy na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®, na którym odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się w jakich sytuacjach doświadczysz flow oraz jaki rodzaj działań pomoże Ci osiągnąć stan uskrzydlenia w życiu zawodowym.

pią9mar17:00- 19:30OSIĄGAJ SUKCES z FRIS® - dowiedz się jak myśli i działa Twój zespół17:00 - 19:30 Spektrum, KoszalinOrganizator: SPEKTRUM (Partner FRIS)Miejscowość:KoszalinSkrócony opis : Jeżeli kierujesz zespołem lub rekrutujesz jego członków, jednym z największych wyzwań jest taki ich dobór i zarządzanie, aby był on efektywny w działaniu i skuteczny w znajdowaniu rozwiązań. Te dwa elementy gwarantują sukces biznesowy. Proste, tylko jak to zrobić? Jak wydobyć z ludzi ich potencjał, talenty, motywację i jak je wykorzystać, żeby osiągnąć efekt synergii?

pią9mar17:00- 20:00W zróżnicowaniu siła. Jak zarządzać FRIS'orodnością w zespole17:00 - 20:00 Instytut Inspiracji, ToruńOrganizator: Instytut Inspiracji (Partner FRIS)Miejscowość:ToruńSkrócony opis : Chcesz lepiej dogadywać się z ludźmi ze swojego zespołu? Zapraszamy menedżerów kierujących zespołami i każdego, kto na co dzień współpracuje z innymi ludźmi, do zapoznania się z korzyściami jakie daje FRIS®.

pią9mar17:00- 19:00Budowanie środowiska uczenia się, czyli jak płynąć na fali motywacji wewnętrznej.17:00 - 19:00 OPGK Sp. z .o.o.Organizator: DoradKom (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Szkolenie skierowane jest do grona nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

pią9mar17:00- 20:00Skuteczne przywództwo, czyli jak efektywnie zarządzać zespołem17:00 - 20:00 Coaching & Training House KatowiceOrganizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa AMICUS Miłosz Omastka (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Skuteczne przywództwo opiera się na kilku kluczowych umiejętnościach. Liderzy, którzy potrafią tak zarządzać zespołem, aby motywować i inspirować pracowników, budząc w nich jednocześnie szacunek, są osiągającymi sukces przedsiębiorcami lub rozchwytywanymi przez pracodawców menedżerami. Podczas naszego szkolenia poznasz umiejętności i narzędzia które pomogą Ci stać się skutecznym Liderem.

pią9mar17:30- 21:00FRISowe zarządzanie emocjami.17:30 - 21:00 Fabryka Sensu, WrocławOrganizator: Strefa Energii (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Być może dzięki temu warsztatowi znajdziesz rozwiązanie dla obecnego wyzwania w obszarze emocji i relacji, z którym się mierzysz w życiu prywatnym lub zawodowym.

pią9mar17:30- 20:30ZNAJDŹ PRACĘ MARZEŃ I POLUB PONIEDZIAŁKI DZIĘKI FRIS®17:30 - 20:30 Cube Center, WarszawaOrganizator: INSPIRATOR - SZKOLENIA, DORADZTWO, COACHINGMiejscowość:WarszawaSkrócony opis : W niedzielne popołudnie spada CI nastrój na myśl o poniedziałku? Podczas tego warsztatu przekonasz się jak FRIS® może pomóc Ci w odkryciu pracy, w której będziesz się spełniał oraz w dalszym, lepszym rozwoju zawodowym.

pią9mar17:30- 20:00Skuteczna komunikacja w biznesie. Poznaj FRIS - style myślenia i działania. (Żory)17:30 - 20:00 Akademia Rozwoju Personalnego LOREM, RybnikOrganizator: Akademia Rozwoju Personalnego LOREM Dorota Smolorz (Partner FRIS)Miejscowość:RybnikSkrócony opis : Poznaj styl myślenia i działania swoich partnerów biznesowych, pracowników, współpracowników Znajdź z nimi wspólny język.

pią9mar17:30- 20:30Odkryj siebie w relacjach zawodowych i osobistych z FRIS®17:30 - 20:30 Software Camp, LublinOrganizator: Colibri Coaching & Training (Partner FRIS)Miejscowość:LublinSkrócony opis : Celem jest poznanie i lepsze zrozumienie siebie w relacjach przy pomocy metody FRIS®. Podczas warsztatu poznasz swój styl myślenia oraz przyjrzysz się relacjom zawodowym i prywatnym poprzez pryzmat różnic i wzajemnych potencjałów.

pią9mar18:00- 21:00Mój styl myślenia, moja komunikacja18:00 - 21:00 Biurowiec Delta, PoznańOrganizator: Language Consulting Agata Gorzelana-Weinstok (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jeśli chcesz zdiagnozować swój naturalny styl myślenia, zobaczyć jak odbierasz świat dookoła siebie, poznać swoje mocne strony, lepiej komunikować się z własnym otoczeniem (partnerem, kolegą z pracy, rodziną itd.), dobrze się przy tym bawić to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

pią9mar18:00- 20:30Zostań Leaderem przez duże L - czyli jaki styl myślenia reprezentuję oraz jak wpływam na innych.18:00 - 20:30 Centrum Zdrowia i Psychoterapii Lwowska 5Organizator: MOVEIN Coaching Szkolenia Doradztwo (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Każdy z uczestników odkryje swoje mocne strony oraz styl komunikacji jaki stosuje w na co dzień. Uczestnicy przeanalizują dlaczego z jednymi osobami łatwiej jest im się porozumieć, a z innymi trudniej. Na koniec określą własny styl

pią9mar18:00- 21:00Jak zbudować skuteczny zespół w oparciu o potencjał jednostki18:00 - 21:00 Biurowiec Delta, PoznańOrganizator: Zamęska - Rozwój w Biznesie (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Podczas warsztatu dowiesz się jak zbudować skuteczny zespół, który realizuje zamierzone cele a ludzie, którzy w nim pracują rozwijaja się, wykorzystując swój naturalny potencjał.

pią9mar18:00- 20:30Zaplanuj Swoją Karierę z FRIS®18:00 - 20:30 Centrum szkoleniowo-konferencyjne KOCHTEX, biurowiec DeltaOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? A może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej? Zapraszamy na warsztaty: Zaplanuj swoją karierę z FRIS.

pią9mar18:00- 20:30LIDER jutra myśli dziś kategoriami FRIS®18:00 - 20:30 Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA, WarszawaOrganizator: reVision Coaching & Consulting Dorota Wicik (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Pełnisz dziś rolę managera, lidera lub przedsiębiorcy i pragniesz wejść na wyższy poziom wiedzy i umiejętności, by cieszyć się większą skutecznością?

pią9mar18:00- 20:30Odkryj w sobie lidera z FRIS®18:00 - 20:30 Milado Centrum Rozwoju Personalnego, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Dowiedz się jakie cechy mają wybitni liderzy i w jaki sposób rozwijać swoje predyspozycje w obszarze liderstwa

pią9mar18:30- 21:00WARSZTATY Z NUTKĄ KOFEINY - DLACZEGO JEDNYM ADRENALINĘ PODNOSI FILIŻANKA KAWY, A DRUGIM WIDOK SĄSIADA?18:30 - 21:00 Zegarmistrzowska - Kawiarnia/Restauracja, WarszawaOrganizator: Pistacja Media (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Dlaczego jednym adrenalinę podnosi filiżanka kawy, a drugim widok sąsiada? Przy kawie, bez stresu posłuchaj o tym jak Style Myślenia determinują nasze pierwsze reakcje, naszą kreatywność i sposób postrzegania rzeczywistości.

sob10mar09:00- 11:30Jak dogadać się w rodzinie? Poznaj FRIS - Wasze style myślenia i działania (Żory)09:00 - 11:30 Akademia Rozwoju Personalnego LOREM, RybnikOrganizator: Akademia Rozwoju Personalnego LOREM Dorota Smolorz (Partner FRIS)Miejscowość:RybnikSkrócony opis : Nie możesz się dogadać z nastolatkiem? Mąż nie rozumie o co Ci chodzi? Znajdż z nimi wspólny język.

sob10mar09:00- 12:00Komunikacja 4.0 w biznesie - wyższy poziom zrozumienia z FRIS®09:00 - 12:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Badania z maja 2017 roku (grupa badawcza ponad 500 osób) wskazują, że skuteczna komunikacja wpływa na efektywność biznesową firmy. 41,9% badanych wskazało na komunikację.

sob10mar09:30- 09:30Nauczycielu, poznaj swój styl myślenia!09:30 - 09:30 Pracownia Dobrej Parktyki, Kędzierzyn-KoźleOrganizator: EBM Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:Kędzierzyn-KoźleSkrócony opis : Poznaj swój styl myślenia i to, co z niego wynika dla Ciebie i Twoich uczniów. FRIS® Style Myślenia- narzędzie nowoczesnego nauczyciela.

sob10mar10:00- 13:00Zaplanuj Swoją Karierę z FRIS®10:00 - 13:00 Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, sala MalagaOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? A może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej? Zapraszamy na warsztaty: Zaplanuj swoją karierę z FRIS.

sob10mar10:00- 13:00Jak doświadczyć flow w pracy - warsztaty z FRIS10:00 - 13:00 Ptasia Centrum Kreatywne, WrocławOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Zapraszamy na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®, na którym odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się w jakich sytuacjach doświadczysz flow oraz jaki rodzaj działań pomoże Ci osiągnąć stan uskrzydlenia w życiu zawodowym.

sob10mar10:00- 13:00Styl myślenia człowieka i jego wpływ na komunikację (Pobiedziska)10:00 - 13:00 Hotel Restauracja ALEXANDRAOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : O tym, że ludzie są różni wie każdy. Że wpływa to na nasze relacje i komunikację z innymi, również. Czy można zatem konkretnie określić co nas różni i jaki to ma wpływ na komunikację?

sob10mar10:00- 13:00Co to jest ten FRIS®? Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Stylach Myślenia.10:00 - 13:00 RONDO ONZ, WarszawaOrganizator: COACH ME (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą poznać model FRIS® (dla trenerów, terapeutów, coachów, osób zajmujących się szkoleniami i procesami rozwojowymi) i wykorzystać w praktyce najnowsze narzędzie rozwojowe.

sob10mar10:00- 13:00Popraw swoją skuteczność w biznesie i w życiu - poznaj w pełni swój styl myślenia.10:00 - 13:00 Coaching & Training House, Katowice (lok 2)Organizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa AMICUS Miłosz Omastka (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Zrozumiesz dlaczego dotychczas nie osiągałeś oczekiwanych efektów w życiu zawodowym i prywatnym. Poznaną wiedzę będziesz mógł wykorzystać praktycznie od zaraz....

sob10mar10:00- 12:00Jak rozwijać mocne strony dziecka?10:00 - 12:00 OPGK Sp. z .o.o.Organizator: DoradKom (Partner FRIS)Miejscowość:OpoleSkrócony opis : Szkolenie skierowane jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym oraz grona nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, studentów pedagogiki.

sob10mar10:00- 12:30Motywacja pracowników z FRIS®10:00 - 12:30 Milado Centrum Rozwoju Personalnego, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:Poznań

sob10mar10:30- 13:30Zrozumieć rozmówcę, FRIS® jako wsparcie w procesie doradztwa sprzedaży i rekrutacji w biznesie10:30 - 13:30 Restauracja Czerwona Papryka, PoznańOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Informacja jest obecnie kluczem do sukcesu. Jego warunkiem jest skuteczna i efektywna komunikacja. Odkryj nowe możliwości.

sob10mar11:00- 14:00Londyn FRIS Festiwal czyli jak skutecznie zarządzać emocjami.11:00 - 14:00 Ognisko Polskie w Londynie, 55 Princes Gate, South Kensington, London, SW7 2PNOrganizator: Żaneta Zbierska Business and Life Coach (Partner FRIS)Miejscowość:LondynSkrócony opis : W trakcie warsztatu przybliżę Ci metodologię FRIS®, dzięki której poznasz swój styl myślenia i działania. Dowiesz się, jak można zarządzając swoimi emocjami budować relacje z innymi, jak wiedza o sobie przekłada się na komunikację, podejmowanie decyzji i efektywność pracy.

sob10mar11:00- 14:30Jakie jest Twoje DNA w biznesie? ZBUDUJ SWOJĄ KARIERĘ Z FRIS®11:00 - 14:30 Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA, WarszawaOrganizator: reVision Coaching & Consulting Dorota Wicik (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Gdziekolwiek jesteś na swojej drodze kariery, zajmujesz odpowiedzialne stanowisko - JESTEŚ MANAGEREM SWOJEGO ŻYCIA!

sob10mar11:00- 13:30Kobiecość kontra męskość w Stylach Myślenia FRIS®11:00 - 13:30 Strefa Dobry Start, KatowiceOrganizator: Belska Training, Coaching & Education (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Czy istnieje podział na kobiecy Styl Myślenia FRIS® i męski Styl Myślenia FRIS®? Obalimy mit czy potwierdzimy, że są różnice pomiędzy kobiecym, a męskim stylem myślenia? W jaki sposób wykorzystać kobiecy, a w jaki męski styl myślenia w życiu zawodowym, rodzinnym oraz osobistym?

sob10mar12:00- 14:45Poznaj styl myślenia swojego klienta - warsztat dla handlowców i menedżerów12:00 - 14:45 Centrum Hewelianum - Sala Skłodowskiej - Curie, GdańskOrganizator: Biernat Szkolenia - Tomasz Biernat Trend Media (Partner FRIS)Miejscowość:GdańskSkrócony opis : Jak często zadajesz sobie pytanie jaką decyzję podejmie Twój klient? W jaki sposób będzie analizował informacje? Jak przekuć cechy własnych usług i produktów w język korzyści klienta? Aby nawiązać satysfakcjonującą współpracę z klientem, trzeba go dobrze poznać oraz wiedzieć, w jaki sposób funkcjonuje. To szkolenie uczy warsztatowo typologii klientów opracowanej w oparciu o metodologię FRIS®. Ten warsztat, to również droga do poznania siebie i swoich mocnych cech w zawodzie handlowca i menedżera sprzedaży.

sob10mar13:00- 16:00OSIĄGAJ SUKCES z FRIS® - dowiedz się jak myśli i działa Twój zespół - Warsztaty dla menedżerów (Kołobrzeg)13:00 - 16:00 Marina Solna Kołobrzeg, sala szkoleniowa I piętroOrganizator: ARIWO-Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego (Partner FRIS)Miejscowość:KoszalinSkrócony opis :

sob10mar14:00- 17:00Jak doświadczyć FLOW w pracy - II warsztaty14:00 - 17:00 Ptasia Centrum Kreatywne, WrocławOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Zapraszamy na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®, na którym odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się w jakich sytuacjach doświadczysz flow oraz jaki rodzaj działań pomoże Ci osiągnąć stan uskrzydlenia w życiu zawodowym.

sob10mar14:00- 16:30Skuteczna komunikacja z dzieckiem a Style Myślenia FRIS®14:00 - 16:30 Strefa Dobry Start, KatowiceOrganizator: Belska Training, Coaching & Education (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Jedną z najważniejszych rzeczy jakie możemy dać naszemu dziecku jest poświęcony mu czas i prawdziwa rozmowa. Dzieci uwielbiają rozmowy ze swoimi rodzicami, są żądne wiedzy i chcą się od nich dowiadywać o najróżniejszych sprawach. Wielu rodziców ma jednak problem z komunikacją z dzieckiem. Jeśli i Ty masz z tym problem te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

sob10mar15:00- 17:30LIDER jutra myśli dziś kategoriami FRIS®15:00 - 17:30 Centrum Przedsiębiorczości SMOLNA, WarszawaOrganizator: reVision Coaching & Consulting Dorota Wicik (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Pełnisz dziś rolę managera, lidera lub przedsiębiorcy i pragniesz wejść na wyższy poziom wiedzy i umiejętności, by cieszyć się większą skutecznością?

sob10mar16:00- 18:00Warsztat: Co by było, gdybym… Odkryj Swój Talent z FRIS®16:00 - 18:00 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w BiałymstokuOrganizator: Pro-Metheus (Partner FRIS)Miejscowość:BiałystokSkrócony opis : Gdybyś był/a perfumami, co było by nutą zapachową, która czyniłaby Cię wyjątkowym/ą? Gdybyś był/a paletą barw, co z Twojej palety wziął by Malarz aby uczynić świat lepszym? Gdybyś był/a skrzynią ze skarbem, co po otwarciu najbardziej przyciągałoby uwagę? Odpowiedzi na te, ale też inne pytania - sięgające sedna i dotyczące wsparcia rozwoju talentu, twoich mocnych stron - czekają Ciebie na naszym warsztacie. Sztandarowe założenia projektu TALENT z FRIS® - Jest tylko jedna prawidłowa definicja Talentu - Twoja własna!

sob10mar17:00- 17:00FRIS dla par. Festiwal FRIS®17:00 - 17:00 Instytut Inspiracji, ToruńOrganizator: Instytut Inspiracji (Partner FRIS)Miejscowość:ToruńSkrócony opis : Zapraszamy pary, które chcą tworzyć dobry i zdrowy związek jednocześnie szanując swoją indywidualność i osobistą wolność. Przyjdźcie na spotkanie, aby lepiej poznać siebie i inne pary... tak fantastyczne jak Wy.

Szkolenia na 3. Festiwalu FRIS®:

Prawie codziennie dodajemy nowe szkolenia!  Nie ma w Twoim mieście? Zapisz się na newsletter i wróć wkrótce :)

Marzec 2018

Opcje sortowania

Miejscowość:

Wszystko

sob10mar11:00- 13:30Kobiecość kontra męskość w Stylach Myślenia FRIS®11:00 - 13:30 Strefa Dobry Start, KatowiceOrganizator: Belska Training, Coaching & Education (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Czy istnieje podział na kobiecy Styl Myślenia FRIS® i męski Styl Myślenia FRIS®? Obalimy mit czy potwierdzimy, że są różnice pomiędzy kobiecym, a męskim stylem myślenia? W jaki sposób wykorzystać kobiecy, a w jaki męski styl myślenia w życiu zawodowym, rodzinnym oraz osobistym?

sob10mar09:00- 12:00Komunikacja 4.0 w biznesie - wyższy poziom zrozumienia z FRIS®09:00 - 12:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Badania z maja 2017 roku (grupa badawcza ponad 500 osób) wskazują, że skuteczna komunikacja wpływa na efektywność biznesową firmy. 41,9% badanych wskazało na komunikację.

pią9mar18:00- 21:00Jak zbudować skuteczny zespół w oparciu o potencjał jednostki18:00 - 21:00 Biurowiec Delta, PoznańOrganizator: Zamęska - Rozwój w Biznesie (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Podczas warsztatu dowiesz się jak zbudować skuteczny zespół, który realizuje zamierzone cele a ludzie, którzy w nim pracują rozwijaja się, wykorzystując swój naturalny potencjał.

sob10mar14:00- 16:30Skuteczna komunikacja z dzieckiem a Style Myślenia FRIS®14:00 - 16:30 Strefa Dobry Start, KatowiceOrganizator: Belska Training, Coaching & Education (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Jedną z najważniejszych rzeczy jakie możemy dać naszemu dziecku jest poświęcony mu czas i prawdziwa rozmowa. Dzieci uwielbiają rozmowy ze swoimi rodzicami, są żądne wiedzy i chcą się od nich dowiadywać o najróżniejszych sprawach. Wielu rodziców ma jednak problem z komunikacją z dzieckiem. Jeśli i Ty masz z tym problem te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

pią9mar18:30- 21:00WARSZTATY Z NUTKĄ KOFEINY - DLACZEGO JEDNYM ADRENALINĘ PODNOSI FILIŻANKA KAWY, A DRUGIM WIDOK SĄSIADA?18:30 - 21:00 Zegarmistrzowska - Kawiarnia/Restauracja, WarszawaOrganizator: Pistacja Media (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Dlaczego jednym adrenalinę podnosi filiżanka kawy, a drugim widok sąsiada? Przy kawie, bez stresu posłuchaj o tym jak Style Myślenia determinują nasze pierwsze reakcje, naszą kreatywność i sposób postrzegania rzeczywistości.

pią9mar17:30- 20:30Odkryj siebie w relacjach zawodowych i osobistych z FRIS®17:30 - 20:30 Software Camp, LublinOrganizator: Colibri Coaching & Training (Partner FRIS)Miejscowość:LublinSkrócony opis : Celem jest poznanie i lepsze zrozumienie siebie w relacjach przy pomocy metody FRIS®. Podczas warsztatu poznasz swój styl myślenia oraz przyjrzysz się relacjom zawodowym i prywatnym poprzez pryzmat różnic i wzajemnych potencjałów.

sob10mar10:00- 13:00Co to jest ten FRIS®? Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Stylach Myślenia.10:00 - 13:00 RONDO ONZ, WarszawaOrganizator: COACH ME (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą poznać model FRIS® (dla trenerów, terapeutów, coachów, osób zajmujących się szkoleniami i procesami rozwojowymi) i wykorzystać w praktyce najnowsze narzędzie rozwojowe.

pią9mar18:00- 21:00Mój styl myślenia, moja komunikacja18:00 - 21:00 Biurowiec Delta, PoznańOrganizator: Language Consulting Agata Gorzelana-Weinstok (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Jeśli chcesz zdiagnozować swój naturalny styl myślenia, zobaczyć jak odbierasz świat dookoła siebie, poznać swoje mocne strony, lepiej komunikować się z własnym otoczeniem (partnerem, kolegą z pracy, rodziną itd.), dobrze się przy tym bawić to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

pią9mar13:00- 16:00Menedżer doskonały - FRIS YOUR TEAM!13:00 - 16:00 Biurowiec OMEGA, PoznańOrganizator: Circinus Training Center (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Warsztat pozwoli Tobie na nowo spojrzeć na zarządzanie, dobrać odpowiedniego Pracownika, szybciej osiągnąć cele biznesowe, a co ważniejsze poznać motywację TWOICH LUDZI!

pią9mar17:00- 20:00Jak doświadczyć flow w pracy? (Dzierżoniów)17:00 - 20:00 Stadion Miejski, DzierżoniówOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Zapraszamy na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®, na którym odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się w jakich sytuacjach doświadczysz flow oraz jaki rodzaj działań pomoże Ci osiągnąć stan uskrzydlenia w życiu zawodowym.

pią9mar18:00- 20:30Odkryj w sobie lidera z FRIS®18:00 - 20:30 Milado Centrum Rozwoju Personalnego, PoznańOrganizator: Milado Centrum Rozwoju Personalnego (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Dowiedz się jakie cechy mają wybitni liderzy i w jaki sposób rozwijać swoje predyspozycje w obszarze liderstwa

pią9mar17:00- 20:00Skuteczne przywództwo, czyli jak efektywnie zarządzać zespołem17:00 - 20:00 Coaching & Training House KatowiceOrganizator: Centrum Szkoleń i Doradztwa AMICUS Miłosz Omastka (Partner FRIS)Miejscowość:KatowiceSkrócony opis : Skuteczne przywództwo opiera się na kilku kluczowych umiejętnościach. Liderzy, którzy potrafią tak zarządzać zespołem, aby motywować i inspirować pracowników, budząc w nich jednocześnie szacunek, są osiągającymi sukces przedsiębiorcami lub rozchwytywanymi przez pracodawców menedżerami. Podczas naszego szkolenia poznasz umiejętności i narzędzia które pomogą Ci stać się skutecznym Liderem.

sob10mar09:30- 09:30Nauczycielu, poznaj swój styl myślenia!09:30 - 09:30 Pracownia Dobrej Parktyki, Kędzierzyn-KoźleOrganizator: EBM Consulting (Partner FRIS)Miejscowość:Kędzierzyn-KoźleSkrócony opis : Poznaj swój styl myślenia i to, co z niego wynika dla Ciebie i Twoich uczniów. FRIS® Style Myślenia- narzędzie nowoczesnego nauczyciela.

pią9mar17:30- 21:00FRISowe zarządzanie emocjami.17:30 - 21:00 Fabryka Sensu, WrocławOrganizator: Strefa Energii (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Być może dzięki temu warsztatowi znajdziesz rozwiązanie dla obecnego wyzwania w obszarze emocji i relacji, z którym się mierzysz w życiu prywatnym lub zawodowym.

sob10mar10:30- 13:30Zrozumieć rozmówcę, FRIS® jako wsparcie w procesie doradztwa sprzedaży i rekrutacji w biznesie10:30 - 13:30 Restauracja Czerwona Papryka, PoznańOrganizator: Prokal ( Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : Informacja jest obecnie kluczem do sukcesu. Jego warunkiem jest skuteczna i efektywna komunikacja. Odkryj nowe możliwości.

sob10mar11:00- 14:00Londyn FRIS Festiwal czyli jak skutecznie zarządzać emocjami.11:00 - 14:00 Ognisko Polskie w Londynie, 55 Princes Gate, South Kensington, London, SW7 2PNOrganizator: Żaneta Zbierska Business and Life Coach (Partner FRIS)Miejscowość:LondynSkrócony opis : W trakcie warsztatu przybliżę Ci metodologię FRIS®, dzięki której poznasz swój styl myślenia i działania. Dowiesz się, jak można zarządzając swoimi emocjami budować relacje z innymi, jak wiedza o sobie przekłada się na komunikację, podejmowanie decyzji i efektywność pracy.

sob10mar10:00- 13:00Zaplanuj Swoją Karierę z FRIS®10:00 - 13:00 Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, sala MalagaOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WarszawaSkrócony opis : Czy chciałbyś, aby Twoja praca była jednocześnie Twoją pasją? Czy chciałbyś czuć, że masz wpływ na to, co robisz, wykorzystując przy tym swoje mocne strony i kompetencje? A może właśnie wchodzisz na rynek pracy i zastanawiasz się, co dalej? Zapraszamy na warsztaty: Zaplanuj swoją karierę z FRIS.

sob10mar17:00- 17:00FRIS dla par. Festiwal FRIS®17:00 - 17:00 Instytut Inspiracji, ToruńOrganizator: Instytut Inspiracji (Partner FRIS)Miejscowość:ToruńSkrócony opis : Zapraszamy pary, które chcą tworzyć dobry i zdrowy związek jednocześnie szanując swoją indywidualność i osobistą wolność. Przyjdźcie na spotkanie, aby lepiej poznać siebie i inne pary... tak fantastyczne jak Wy.

pią9mar10:00- 13:00Brak wolnych miejscStyl Myślenia człowieka i jego wpływ na komunikację10:00 - 13:00 Biuro Coworkingowe INSPIRACJE, PoznańOrganizator: STEP FORWARD (Partner FRIS)Miejscowość:PoznańSkrócony opis : O tym, że ludzie są różni wie każdy. Że wpływa to na nasze relacje i komunikację z innymi, również. Czy można zatem konkretnie określić co nas różni i jaki to ma wpływ na komunikację?

sob10mar14:00- 17:00Jak doświadczyć FLOW w pracy - II warsztaty14:00 - 17:00 Ptasia Centrum Kreatywne, WrocławOrganizator: AleKariera (Partner FRIS)Miejscowość:WrocławSkrócony opis : Zapraszamy na warsztat, poprowadzony w oparciu o metodologię FRIS®, na którym odkryjesz swoje mocne strony i dowiesz się w jakich sytuacjach doświadczysz flow oraz jaki rodzaj działań pomoże Ci osiągnąć stan uskrzydlenia w życiu zawodowym.